27. jūlijs 2018

Zīmols PRETTY VULGAR beidzot arī ir Latvijā!

Latvijā beidzot ir iegādājams ilgi gaidītais dekoratīvās kosmētikas zīmols Pretty Vulgar, kas no 23.jūlija ir pieejams iepriekšpārdošanā e-veikalā www.douglas.lv un augusta beigās tas būs pieejams arī veikalos Douglas.

Kosmētikas zīmolā iekļauta saistoša pretruna, kuru iedvesmojusi skaistu putnu daudzveidība, krāsaina valoda un vintāžas estētika. Tā  iekļauta pievilcīgās formulās, iepakojumā un piedāvātajos grima veidos.

"Zīmols ir pievilcīgs, bet arī mūsdienīgs. Vienkāršs, tomēr – arī spilgts. Mūsdienīgs un tai pat laikā arī retro." /Refinery 29/

Pretty Vulgar tika radīts, lai izceltu iekšējās pretrunas, kas mums visiem ir pazīstamas. Zīmols iekļauj atsauci uz pagājušo laiku dāmu šarmu, parādot to mūsdienīgā gaismā. Līnijas produkti piedāvā vienmērīgu uzklāšanu, kā arī plašu, bagātīgu un spilgtu krāsu izvēli. Turklāt tie lieliski izskatīsies gan tev uz sejas, gan uz tava kosmētikas skapīša.

Jūnija beigās šo jauno, pretrunīgo zīmolu Pretty Vulgar prezentējām Latvijas modes un make-up blogeriem, un tas uzreiz iemantoja simpātijas dēļ savas kvalitātes un izteiksmīga vizuālā iepakojuma.

Piedāvājam atskatīties uz zīmola prezentāciju, kad produktus prezentēja Pretty Vulgar zīmola pārstāve Klāra Tena, kura aizraujošā veidā pastāstīja par katra produkta labajām īpašībām. Tos varēja izmēģināt, salīdzināt, fotogrāfēt, baudot gardas uzkodas un sarunas starp mūsu vadošajiem make-up blogeriem.

"Iepakojums nelīdzinās nekam iepriekš redzētam – tas būtiski atšķiras no meitenīgajiem, gliterīgajiem, nāriņu stila grima produktiem, kas pašlaik ir pieejami tirgū. Pretty Vulgar ir iedvesmojuši vintāžas skaistumkopšanas produkti. Zīmola pamatā ir ideja – dažkārt mēs jūtamies skaistas, bet dažkārt – vulgāras.” /Allure/

"Nosaukums perfekti notver zīmola dualitāti."  /Forbes/

PAR PRETTY VULGAR

Pretty Vulgar radījusi komanda, kuru veido pieredzējuši kosmētikas industrijas pārstāvji, novatori un grima mākslinieki. Viņi vēlējās izveidot zīmolu, kas iemiesotu ideju, ka cilvēki ir skaistas, daudzšķautņainas un arī pretrunīgas būtnes. Zīmols, kas tiek veidots Floridā, piedāvā sejas, acu, lūpu un nagu kolekcijas. Pretty Vulgar ir ekskluzīvi pieejams: ZiemeļamerikāSephora, EiropāDouglas, kā arī vienmēr pieejamsPrettyVulgar.com.

Pretty Vulgar debitē Eiropā ar sev raksturīgo vintāžas un putnu tēmas kolekciju. Tā iekļauj vairākus produktus un 88 krāsas un vispirms pieejama e-veikalā www.douglas.lv. Šis aizraujošais kosmētikas zīmols pieejams vairāk nekā 350 veikalos Douglas 15 valstīs:  Vācijā, Francijā (veikalos Nocibe), Nīderlandē, Austrijā, Itālijā, Polijā, Portugālē, Spānijā, Čehijā, Horvātijā, Šveicē, Rumānijā, Bulgārijā, Ungārijā, Lietuvā, Latvijā un Slovākijā.

Pretty Vulgar produkti nav testēti uz dzīvniekiem. Bagātīgās produktu formulas nesatur parabēnus, sulfātus un ftalātus. Košu krāsu daudzveidīgs spektrs, vieglas formulas un ilgnoturība – tās ir tikai dažas no produktu labākajām īpašībām, kuras varēsi izbaudīt.

2
Rakstīt komentāru