05. janvāris 2018

TESTĒJAM! VisaPure – ierīce tīrai, mirdzošai un maigai ādai

Attīrīta sejas āda ir skaistuma pamatnoteikums

Gadalaiku maiņas, kondicionēts gaiss un ilgas stundas pie datora spēj bez liekas piepūles izsausināt ādu, kā rezultātā tā kļ’ūst neveslīga un ātrāk noveco. Par laimi mums ir pieejams plašs klāsts ar krēmiem, maskām, skrubjiem un citiem brīnumlīdzeļiem, kas baro, mitrina un atjauno sejas ādu. BET, lai tie efektīvi iedarbotos, ir svarīgi, lai līdzekļi tiešām iekļūtu dziļākajos ādas slāņos.

Mēģinām Philips VisaPure uz sausas sejas ādas

Sejas āda, kurai nav konstatētas dermatoloģiskas slimības, bet kas ir izteikti sausa, vietām nedaudz apsārtusi un ar pāris izsitumiem, ir mūsu eksperimentālais “trusītis”.

Piesardzīgi samitrinu Philips VisaPure sejas attīrīšanas ierīci ar ūdeni, uzlieku attīrošās putas un nospiežu ieslēgšanas podziņu. Tā uzreiz sāk rotēt. Sajūtas uz sejas ir patīkamas - atšķirībā no manām iedomām, birstīte neberž, bet gan maigi masē ādu. Pēc 1 minūtes process ir galā, un es jūtos pat nedaudz vīlusies, ka viss ir beidzies tik ātri.

Rezultāts ir redzams pēc pirmās lietošanas reizes

Uzreiz pamanu, ka āda pieres un deguna zonā ir tīra un mirdzoša. Tomēr īsto rezultātu sajūtu tikai nākamajā rītā. Atstāju uz nakti sejas masku Christian Breton Masque De Beaute Dry Skin, kas uz ideāli attīrītas sejas ādas spēj iedarboties simtprocentīgi, barojot un mitrinot to. Sejas āda jutās kā no jauna piedzimusi!

Lietojot Philips VisaPure katru vakaru, jau nedēļas laikā sejas āda kļuva acīmredzami tīrāka un maigāka, samazinājās apsārtumi un izsitumi. Lūk, manas sejas ādas progress:

Philips VisaPure lietošana ir vienkārša un efektīva

Lai gan varētu likties, ka izmantot tādu ierīci ir laikietilpīgi un ātrāk ir vienkārši nobraukt ar vates plāksnīti pār seju, realitāte ir tieši pretēja! Philips VisaPure lietošana soli pa solim:

 1. Attīri sejas ādu no dekoratīvās kosmētikas.
 2. Samitrini seju un attīrīšanas ierīces galviņu.
 3. Uzliec nedaudz attīrīšanas līdzekļa uz sariņiem - vari izmantot gan gēlu, gan putas, galvenais, lai līdzeklis būtu piemērots tavam sejas ādas tipam.
 4. Ieslēdz ierīci un sāc darboties! Ierīce rotē 1 minūti, apstājoties ik pēc 20 sekundēm, kas norāda, ka ir jāpāriet uz citu sejas zonu. Domās sadali seju 3 daļās - labā puse, kreisā puse un T-zona. Virzi ierīci pa sejas masāžas līnijām.
 5. Noskalo seju ar tīru ūdeni, pēc tam izskalo arī ierīces uzgali..
 6. Turpini ar ierasto sejas ādas kopšanas rituālu.

Vēl 5 foršas lietas par Philips VisaPure sejas attīrīšanas ierīci

Papildus tam, ka ierīce lieliski attīra sejas ādu, padarot to gludu, maigu un mirdzošu, ir vēl dažas papildus lietas, kas priecē:

 1. Philips VisaPure ir ūdensdroša. To var lietot arī dušā.
 2. Philips VisaPure ir ērts un skaists dizains. Pirmkārt, tās dizains ir veidots tā, ka uzliekot uz plakanas virsmas, tā nerotē un nekrīt. Otrkārt, tā ir vizuāli tīkama, vai ne?
 3. Philips VisaPure ekonomē laiku. To ir vienkārši izmantot, viegli kopt un reti jāuzlādē.

 1. Philips VisaPure ekonomē naudu. Lai gan pati par sevi ierīce nemaksā lēti, ilgtermiņā tā ieekonomēs naudu, ko citādāk mēs tērētu uz dažādiem skaistumkopšanas līdzekļiem, kas nespētu iedarboties uz nepietiekoši attīrītas ādas.
 2. Philips VisaPure relaksē. Maigās vibrācijas uz sejas ādas masē to un atslābina sejas muskulatūru, kas attiecīgi attālina grumbiņu veidošanos.

Philips VisaPure ierīce ir kļuvusi par neatņemamu manas sejas kopšanas rituāla sastāvdaļu - gluži kā meditācija spoguļa priekšā. Nesteidzīgs sejas attīrīšanas process rada baudu 5 min garumā, un pateicoties tehnoloģijai, kas ieskalo un izskalo ūdeni ar attīrīšans līdzekli porās, sejas āda kļūst patiešām tīra, mirdzoša un izskatās dzīvīgāka. Liels ieguvums ir tas, ka ierīci var izmantot dušā, to ir ērti kopt un tā lieliski izskatās vannasistabā.

1
Rakstīt komentāru