09. aprīlis 2019

Testējam: The Skin House TOP produkti!

Korejas skaistumkopšanas zīmols The Skin House mūsu veikalos un e-veikalā ir salīdzinoši nesen ienācis, taču ir iekarojis jau daudzu kosmētikas plauktiņus. Kas tajos ir tik īpašs un kāpēc tie tik strauji gūst atzinību, noskaidro mūsu blogere Santa Kudreņicka.

The Skin House Aloe Vera Bubble Foam (Attīrošas putas sejai)

Pareiza ādas attīrīšana ir viens no svarīgākajiem posmiem tās kopšanā. Krēmi neiedarbosies uz ādu tik labi, ja pirms tam tā nebūs pietiekami attīrīta no dekoratīvās kosmētikas, ikdienas putekļiem un atmirušās ādas šūnām.

Izmēģināju bagātīgu putu attīrošo līdzekli. Putas ir gaisīgas un vieglas konsistences. Pirmajā brīdī liekas, ka ar diviem dozatora spiedieniem nepietiks, lai noklātu visu seju, bet tieši šis daudzums ir lieliski piemērots, lai ar to attīrītu visu sejas ādu. Putas jāklāj uz mitras sejas un ar apļveida kustībām jāiemasē ādā. Rich bubbles Aloe vera BUBBLE foam cleanser ļoti saudzīgi, bet efektīgi, attīra ādu. Godīgi sakot, man radās bažas vai produkts vispār ir efektīgs un aktīvi cīnās ar netīrumiem uz sejas. Varu apgalvot, ka tas veic savu pienākumu godam! Nebaidīšos piebilst, ka tas ir viens no efektīgākajiem ādu attīrošajiem produktiem, no putojošo produktu kategorijas, kādu esmu līdz šim lietojusi.  Putas pēc noskalošanas nesavelk ādu, tās neaizsprosto poras un nepadara ādu jutīgu. Āda gala rezultātā ir spīdīga un pilnībā attīrīta no liekā.

Ādu attīrošās putas var lietot no rīta un vakarā. Tā kā tās ir ļoti efektīgas, tad lietošanas biežumu var arī samazināt uz vienu reizi dienā. Arī es izvēlējos putas lietot vienu reizi dienā- vakarā, kad uz ādas ir sakrājušies šķietami vairāk netīrumu.

The Skin House Black Snail Bubble Mask (Želejveida attīroša maska sejai)


Vai kādreiz esi dzirdējusi par attīrošu, putojošu, melnu masku ar kokoglēm un gliemežu gļotām? Jautāsiet- Kas tas ir? Tā ir dziļi attīroša maska, kas cīnās ar netīrumiem un lieko tauku slāni uz ādas, papildus kavējot novecošanos. (Gliemežu gļotām piemīt pretnovecošanās, atjaunojoša un brūces dziedējoša iedarbība).

Tikko kā maska tiek uzklāta uz sejas, tā  “atdzīvojas” un sāk burbuļot. Kad tā rada pirmos burbuļus, āda sāk patīkami kņudēt. Šinī brīdī maska efektīgi attīra poras.  Maska ir jālieto uz tīras un sausas ādas. Uzklāj tādu produkta daudzumu, lai tiktu noklāta visa seja. Maska attīstās 3-5 minūšu laikā un nav  nepieciešams to turēt uz sejas ilgāku laiku. Maska ir maiga un tā neizjauc ādas dabīgo aizsargkārtu.  Ja jūti, ka tava āda tomēr kļūst jutīgāka, pārtrauc produkta lietošanu. Var gadīties, ka produkts ir par spēcīgu tavai ādai. Šis ieteikums jāatceras lietojot jebkuru skaistumkopšanas produktu.

Kad maska vairs neburbuļo, to var viegli ar pirkstu galiem iemasēt ādā vēl 30 sekundes. Noskalo to ar remdenu ūdeni, lai aizvērtu poras un nomierinātu ādu. Sejas āda pēc maskas lietošanas jūtas stingra un tvirta. Poras acīm redzami ir tīrākas un šķietami mazāka izmēra. Āda, izteikti uz pieres un vaigiem, izskatās nostieptāka un gludāka.

The Skin House Black Pearl Peptide Patch (Atjaunojoša acu maska)

 Manuprāt, labākais izgudrojums skaistumkopšanā - “patči” jeb plāksnītes ādai ap acīm. “The Skin House” BLACK Pearl Peptide Patch plāksnītes ādai ap acīm sniedz tūlītēju atvēsinošu efektu, mazina plakstiņu pietūkumu un laika gaitā arī pasargā no dziļāku grumbiņu rašanās.  Plāksnītes ir veidotas no silikonam līdzīga materiāla, kas piesūcināts ar produktu.  Uzliekot plāksnītes uz acīm, tās rada atvēsinošu sajūtu, ideāli piemērots sievietēm ar pietūkušam acīm, vai kad nepieciešams noslēpt rīta noguruma pazīmes. Plāksnītes labi pieguļ pie acs un nosedz platu laukumu zem acīm. Lai tās neslīdētu uz vaigiem, 20 min. kamēr maska iedarbojas, būtu vēlams  gulēt horizontālā stāvoklī. Efektīgākam  rezultātiem, produktu var turēt ledusskapī un lietot no rītiem pirms makeup uzklāšanas. Tas lieliski mitrinās un sagatavos acs zonu pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas.

The Skin House Wrinkle Snail System Cream (Pretnovecošanās sejas krēms)

The Skin House Wrinkle Snail System Cream ir pretnovecošanās un ādas tvirtumu atjaunojošs sejas krēms ar gliemežu gļotu ekstraktu un adenozīnu, kas uzlabo novecojošas ādas atjaunošanās spējas un palēnina novecošanās procesus ādas dziļākajos slāņos. Korejas Veselības departamenta sertificēts pretgrumbu līdzeklis. Krēma sastāvā esošās dabīgās, tīrā veidā lietotās gliemežu gļotas, piešķir krēmam viskozu konsistenci. 

Piemērots: nogurušai un tvirtumu zaudējušai ādai, jutīgai ādai.

LIETOŠANA


Pirms krēma lietošanas seju ieteicams mitrināt ar toniku, serumu un emulsiju.

Var lietot vairākos veidos:

1. Kā sejas kopšanas procedūras pēdējo soli. Uzklāt vajadzīgo produkta daudzumu uz sejas un viegli iepliķēt ādā. 

2. Jutīgas ādas masāžai. Uzklāt uz ādas biezāku produkta kārtu un viegli masēt ādu.

3. Kā mitrinošu un barojošu masku. Uzklāt uz sejas biezā kārtā. Ļaut krēmam 15-20 minūtes iedarboties un tad noskalot.

Šis produkts ir izraisījis sajūsmu Douglas klientos dēļ neparastās konsistences un iedarbīgā sastāva dēļ. Tagad gliemežu gļotas produkta sastāvā piedāvā ne tikai visprestižākajos skaistumkopšanas salonos, bet arī pie mums veikalos un e-veikalā.

 

Kurš ir tavs iecienītākais produkts no Korejas kosmētikas ?

2
Rakstīt komentāru