12. aprīlis 2019

TESTĒJAM: Skaistumkopšanas sensācija- kapsulas stila makeup kolekcija


Mūsdienīgai, aktīvai un aizņemtai sievietei ne vienmēr ir laiks stundām ilgi sēdēt pie kosmētikas galda, lai sagatavotos jaunai dienai. Tā vietā viņa meklē kosmētikas produktus, kas ir efektīgi, universāli, lieliski veic savu darbu, ir ātri uzklājami un nav sarežģīti lietošanai. Douglas, sadarbojoties ar modeli un aktrisi Amber Valletta, ir izveidojuši kapsulas stila makeup kolekciju, kas sastāv no sešiem pamatproduktiem.

Pūderis ir caurspīdīgs, bez toņa.  Tam ir maiga tekstūra un viegls klājums. Pūderkrēmu var lietot uz tīras ādās, lai vizuāli aizpildītu un samazinātu poras vai, lai cīnītos ar lieko ādas spīdumu. Ja ikdienā lieto tonālo krēmu vai kādu citu krēmu ar pigmentu tajā, Amber Valletta pūderis būs lielisks palīgs, lai nofiksētu tonālo krēmu un saglabātu ādu matētu. Pūderis neradīs smaguma sajūtu, jo ir ļoti smalka maluma. Tas pasargās ādu no lieka spīduma rašanās un  ļaus tonālajam krēmam uz sejas noturēties ilgāku laiku.

Kompaktais pūderis būs labs tavs ikdienas sabiedrotais. Tam ir plakans iepakojums, kas ietilps ikvienas sievietes rokassomiņā. Papildus tajā ir iestrādāts spogulītis, kas ļaus atjaunot klājumu jebkurā vietā un laikā. Vieglam pūdera pārklājumam izmanto otiņu, blīvākam klājumam, problēmu zonās, lieto sausu kosmētikas sūklīti. 

Saskaņota lūpu krāsa ar vaigu sārtumu vienmēr rada harmonisku koptēlu. Divi vienā, vaigu sārtums un lūpu krāsa, ir daudzu slavenu modeļu slepenais ierocies. Snapshoot blush stick lieliski klājas kā uz vaigiem, tā arī uz lūpām. (Nebaidies šo vaigu produktu kādreiz uzklāt arī uz lūpām, krēmveida vaigu sārtums lūpām sniedz dabisku un ļoti neitrālu toni). Produktu uzklāšanai nav nepieciešamas papildus otas. Produkts ir krēmveida konsistences, tāpēc pirkstu gali būs visefektīgākais un ātrākais veids tā uzklāšanai.  Produkta tonis ir unikāls un piestāvēs ikvienam, gan tumšākas, gan gaišākas ādas īpašniecēm. Vaigu sārtumu var klāt uz tīras ādas vai virs tonālā krēma. Lai tas noturētos pēc iespējas ilgāt, vaigus pēc tam  var nopūderēt ar Instant- Blure compact powder.

Veselīgs mirdzums uz ādas vienmēr ir bijis modē. Tagad starojošu ādu var iegūt pavisam ātri un vienkārši.  Amber Valletta Spot – on izgaismojošo krēmu var klāt tieši no tūbiņas uz sejas, vai uzklāt nelielu daudzumu uz pirkstu galiem un viegli uztapināt uz vaigu kauliem, deguna gala, uzacs kaula un virslūpas. Izgaismotājs radīs dabīgu mirdzumu un atsvaidzinās koptēlu. Produkts ir viegli slāņojams un atjaunojams. Ja jūti, ka dienas vidū tas sāk pagaist, uzklāj to pa virsu, nebaidoties, ka tas varētu velties. Produktam ir ārkārtīgi plāna konsistence, kas padara to viegli slāņojamu, ka no šīs problēmas nevajag baidīties un par to vispār domāt.

Izgaismotājs sniedz naturālu mitras/ iesvīdušas ādas izskatu. Cilvēkiem radīsies iespaids, ka tu dabīgi staro un uzturā lieto pietiekami daudz ūdens un ēd avokado… lai gan tavs patiesais noslēpums ir Amber Valletta Spot – on Highlighter!

Skropstu tuša ir atslēga uz veiksmīgu makeup iznākumu. Amber Valletta skropstu tuša  skropstas noklāj ar bagātīgi kārt tušas un padara tās apjomīgas. Ja tas ir tas, kas tev patīk un liek tavām skropstām izskatīties nevainojami, šī tuša būs lieliski piemērota tev. Izliektā un smalkā tušas birstīte nodrošinās ciešu klājumu no pašām skropstu saknītēm līdz to galiņiem. Ja tev ir izteikti taukaini plakstiņi, var gadīties, ka skropstu tuša dienas laikā smērēsies.


Krēmveida acu ēnām, piedevām ar spīdumu,  jāatrodas katras aktīvas sievietes kosmētikas maciņā. Krēmveida ēnas ir parocīgākās un vieglākās uzklāšanai. Tās klāj un pludina ar pirkstu. Jāatceras, ka taukainas ādas īpašniecēs krēmveida ēnas saies rieviņās. Lai izvairītos no šīs situācijas, ik pa laikam viegli jāpārslidina pirksta gals pār plakstiņu un jāizpludina klājums. Protams, ēnas vairs nebūs tik izteiksmīgas, taču tās tāpat saglabās vieglu mirdzumu. Ja tomēr vēlies, lai uz acīm saglabājas izteiktais satīna mirdzums, tad dienas laikā, ēnas nāksies atjaunot.

Gluži tāpat kā punkts uz  “i”, ķirsis uz putukrējuma ir koša lūpu krāsa uz mirdzošas sejas. Koša lūpu krāsa atsvaidzinās jebkuru koptēlu, piešķirot tam svaigumu un sulīgumu. Amber Valletta Big Impression lūpu krāsas zīmulis ir  krēmīgs un ļoti komfortabls uz lūpām. Pigmentēts tonis, kas rada vienmērīgu klājumu. Visērtāk to ir uzklāt, kad iepriekš ir sagatavota lūpu kontūra. Ne par velti Ambera ir izvēlējusies un iekļāvusi kapsulas stila kolekcijā tikai vienu lūpu krāsas toni- jo tas piestāv visiem un visos dzīves gadījumos! Vieglā klājumā tas būs piemērots, lai nēsātu ikdienā, piesātinātā klājumā- būs lieliski piemērots iziešanai.

Dekoratīvās kosmētikas līnijas pieejama ekskluzīvi tikai lielākajos Douglas veikalos. 

3
Rakstīt komentāru