16. oktobris 2018

Testējam Shiseido make-up jaunumus!

SHISEIDO skaistumkopšanas produkti, tai skaitā dekoratīvā kosmētika, ir zem atzītas un augstas kvalitātes zīmes.  Zīmols ar regularitāti pārsteidz ar jauniem produktiem, kuri ir ne tikai bagātināti ar jaunākajām tehnoloģijām, nodrošinot arvien lielāku kvalitāti, bet arī izteiksmīgi, vizuāli skaisti un ar patīkamu, zīdainu tekstūru. Šoreiz iepazināmies ar jaunākajiem make-up produktiem, tos pielietojot praktiski, tas ir, uzliekot grimu modelei. Grimu uzklājot, izmantojām arī citus jau klientu iecienītus Shiseido make-up produktus.

Modelei ir uzklàts make-up pamats ar Shiseido Synchro Skin lasting liquid tonālo krēmu. Uzacis veidotas izteiksmīgas ar uzacu zīmuli Brow Ink Trio (deep brown 03), lielisks produkts 3in1! Uz vaigiem uzklāts jaunais vaigu sàrtums Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush (Sonoya 01), kam ir gaisīga,krèmveida tekstūra. Tà uzklàšanai nav nepieciešama ota, to var izdarīt arī ar pirkstu galiem.

Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush pateicoties novatoriskajai Air Fusion tehnoloģijai šis pufīgais, bezē veida vaigu sārtums viegli klājas uz sejas līdzīgi kā putas, bet pārvēršas ļoti plānā vieglā pūderī ar matētu efektu un noturību līdz 8 stundām. Piesātinātie toņi nekad nerada smaguma vai sausuma sajūtu; tos var klāt uz sejas dabiska sārtuma iegūšanai vai klāt kārtām, lai iegūtu intensīvāku toni.

Modelei bildē veidotas izteiksmīgas acis. Pa plakstińa kustīgo dału pludināts jaunais Shiseido acu zīmulis Kajal Ink Artist (Tea House 01). Plakstińa centrà ieklàts krèmveida mirdzums,ko var izmantot arī lūpàm un sejai Shiseido Aura Dew (Mirdzums sejai, acīm, lūpām) (Cosmic 03). Lai augšèjà skropstu līnija būtu izteiksmīgàka, tā iezīmèta  ar acu laineri Shiseido ArchLiner Ink (Shibui black 01), skropstas kràsotas ar Imperial Lash skropstu tušu (melnu).

Shiseido Aura Dew - vienlīdz jautri un izaicinoši! Šo produktu var izmantot gan uz acīm, gan vaigiem, gan ķermeņa! Produkts satur ļoti sīkas sārtas, sudrabainas un zelta Japānas pērļu daļiņas, nevis pigmentu, Aura Dew izmantotā pastiprinātā gaismas refrakcijas tehnoloģija (Enhanced Light Refractive Technology) ļauj visiem trijiem atsevišķajiem toņiem nemanāmi saplūst ar ikvienu ādas toni. Šo daudzveidīgi pielietojamo produktu var lietot arī kopā ar Shiseido plašo produktu klāstu lūpām, acīm un vaigiem, ļaujot lietotājam iegūt sev vēlamo mirdzuma pakāpi, nepadarot grimu smagāku vai neizmainot toni. Un pretēji tradicionālajiem izgaismojošiem pūderiem vai spīdumiem, Aura Dew nesakrājas krunciņās, pateicoties jaunākajai silikona polimēru, plēvīti veidojošo sastāvdaļu paaudzei, kas nodrošina šo mirdzuma formulu ar 12 stundu noturību. Rezultāts: pārsteidzošs starojums, kas nav sajūtams uz ādas.

Shiseido Kajal Ink Artist viss vienā - laineris, acu zīmulis, acu ēnas un uzacu ēnas. Šī asaru, sviedru un ūdens noturīgā formula, kas nesakrājas rieviņās, nodrošina spilgtu pigmentu, kas vienmērīgi klājas un rada ļoti vieglu sajūtu. Oftalmoloģiski pārbaudīts, tas ir apstiprināts arī lietošanai acs plakstiņu iekšmalas kontūrai. Viegli nosmailinātais gals ļauj iegūt tievu, gludu līniju pie acs mitrās daļas, bet tas ir pietiekami plats, lai viegli iezīmētu visu plakstiņu. Produkts satur arī asinātāju, lai nodrošinātu vajadzīgo zīmuļa formu un aplikatoru līnijas izpludināšanai. Produkta formula nodrošina 12 stundu noturīgumu.

Modelei uz lūpàm uzklāta jaunā Shiseido lūpukràsa Vision Airy gel 221, tà ir vieglas konsistences, ļoti viegli klājas, bet ar izteiktu pigmentu.

Shiseido Vision Airy Gel Lipstick ļoti viegla lūpu krāsa, ar trīskāršu gēla tehnoloģiju (Triple Gel Technology), kurai raksturīga  gēla kombinācija, kas ļauj augsti kvalitatīviem pigmentiem saplūst ar ūdeni, radot ļoti patīkamu sajūtu, kas saglabājas stundām ilgi. Papildus trīskāršai gēla tehnoloģijai šo formulu veido 15% ūdens, lai pirms, saskaroties ar lūpām, sniegtu atvēsinošu veldzi un intensīvu, ilgstošu mitrināšanu. Rezultāts: spilgts, pilnīga klājuma pigments. Lai saglabātu šo novatorisko lūpukrāsas svaigumu, tūbiņa ievietota cieši noslēgtā folijā, lai nodrošinātu ilgstošāku lietošanu un kvalitāti.

 

*Modelei make-up uzklāja Douglas vizāžiste Santa Andreja.

3
Rakstīt komentāru