22. marts 2019

TESTĒJAM! RICH PURE LUXURY VOLUMISING MOUSSE MATU PUTAS

TESTĒJAM! RICH PURE LUXURY VOLUMISING MOUSSE MATU PUTAS

Ja esi viena no tām, kurai matu putas joprojām asociējas ar cietiem, salipušiem matiem, kā arī domā, ka matu putas var lietot tikai tie, kuriem ir dabīgas lokas, tad šis testēšanas eksperiments ir ar lielu potenciālu mainīt Tavas domas par matu putām un parādīt, cik tālu attīstības ceļu patiesībā matu putas ir veikušas un uz ko tās ir spējīgas šodien.

Šoreiz blogerei uzticējām izmēģināt zīmola RICH Hair care matu putas Pure Luxury Volumising Mousse.

Uzzini, kāds bija viņas iespaids par šo produktu, kādus stereotipus izdevās lauzt RICH Pure Luxury Volumising matu putām, kā arī — apskati matus sakārtojumus, kas tika veidoti testēšanas procesā!

PAR RICH Hair care

Šis zīmols piedāvā augstas kvalitātes matu kopšanas un veidošanas produktus, kas izceļas ar to, ka apvieno dabisku, augu ekstraktiem bagātīgu un matiem saudzīgu sastāvu ar lielisku efektivitāti, sniedzot izsmalcinātu matu kopšanu ikdienā. Zīmola produktu veidotāji zina, ka mūsdienu sievietei ir augstas prasības pret matu kopšanas līdzekļiem, tiem jāspēj izturēt intensīvs dzīves ritms. RICH Hair Care ne tikai baro un nomierina matus, uzlabojot to stāvokli, bet arī palīdz izveidot profesionālus un ilgnoturīgus matu sakārtojumus.

PAR TESTĒŠANU

Jau kopš 2018. gada vasaras viens no aktuālākajiem matu griezumiem ir taisnais bobs un kopumā tendencēs dominē īsie matu griezumi, tāpēc gribējām testēšanu veikt tieši šādos matos, lai redzētu kādas ir iespējas ar matu putām ieveidot šādus griezumus un piešķirt tiem pamanāmu apjomu, kas nodrošina modernu un aktuālu izskatu.

Blogerei, kura veic testēšanu, ir tieši šāds matu griezums. Jāpiemin arī tas, ka viņas mati ir smalki, dabīgi pilnīgi taisni un diezgan sausi. Šie faktori ir samērā būtiski, jo cita tipa matos produkta sniegtais rezultāts varētu atšķirties.

Kādi būs testi? Lai šo produktu pietiekoši izpētītu un saprastu, ko tas dara vislabāk, blogere trīs dienu garumā to testēt trīs dažādos veidos.

  1. Apjoma palielināšana sausos matos
  2. Frizūras veidošana ar apjomu
  3. Apjoma palielināšana mitros matos

Pirmais iespaids RICH Pure Luxury matu putām

Lūk, kādi ir blogeres pirmie iespaidi, apskatot, aptaustot un pasmaržojot RICH Pure Luxury Volumising matu putas!

“Vizuāli produktam ir ļoti skaists, zeltains vidēja izmēra flakons, kas patīkami “ieguļ” rokā un  ir ļoti piesaistošs. Iepazīstot produktu tuvāk, nākamais nozīmīgais aspekts ir tā aromāts. Kāpēc tas varētu būt nozīmīgi? Domāju, ka ne tikai es esmu nopirkusi kādu kosmētikas produktu un ļoti priecīgi satraukta to vēlējusies izmēģināt, līdz pārmērīgi spēcīgs aromāts “iecērtas” degunā un beigu beigās no šī produkta lietošanas attur. Ar šīm putām mana pieredze bija pretēja. Pirmo reizi tās iepūšot plaukstā, sajutu vieglu, taču ļoti patīkamu aromātu. To sajutu arī, liekot produktu matos, taču dienas gaitā tas maigi izzuda. Šo burvīgo aromātu lieliski noraksturo produkta nosaukums – “Pure Luxury”.

  1. TESTS – APJOMA PALIELINĀŠANA SAUSIEM MATIEM

Kā tika veikts pirmais tests?

“Matus izmazgāju, izžāvēju ar fēnu un ieveidoju ar “trubiņas” veida lokšķērēm – rezultātā vienkāršas, viļņainas lokas, apjoma matos maz. Galvu noliecot uz leju, ievietoju putas saknēs, tāpat galos, matus plaukstā saspiežot kopā (“scrunching” metode). Rezultātā – tūlītējs un noturīgs apjoms, ievērojami vairāk tekstūras matos. Tieši ar tekstūru veidojas apjoms kopējā matu daļā, un pēc putu iemasēšanas matu saknēs – apjoms augšdaļā. Pateicoties tam, ka matu putām piemīt arī fiksācijas spējas, apjomīgais matu sakārtojums lieliski tiek galā ar dažādiem laikapstākļiem, mitru gaisu un arī dienas beigās izskatās teksturēti un cirtaini. Pirmo testu matu putas noteikti ir izturējušas!”

  1. TESTS – FRIZŪRAS VEIDOŠANA AR APJOMU

Uzzini, kā blogerei veicās ar matu putu lietošano otrās dienas testā!

“Ikdienas gaitās ne vienmēr ir vēlme matus nēsāt uz leju, gribas, lai mati netraucē – tāpēc bieži izvēlos matus veidot vienkāršās, praktiskās, taču skaistās frizūrās. Tā kā otrajā dienā matos vēl ir vērojama skaista tekstūra, izķemmēju matus tikai no priekšpuses, ievietoju matu putas saknēs un visapkārt, izmantojot tādu pašu metodi kā iepriekšējā testā. Tad atdalu priekšējos matus, katrā pusē ņemot tikai priekšējo šķipsnu līdz ausij, to viegli iegriežu un galvas aizmugurē atspraužu ar sprādzīti. To pašu atkārtoju otrā pusē. Tad ar matu putām viegli pāreju pāri šķipsnām un vietai, kur atrodas matu sprādzīte, lai tā ilgāk un ciešāk turētos attiecīgajā vietā. Kopumā izveidojās lielisks, apjomīgs, teksturēts un pavasarīgs matu sakārtojums.”

Šādas smalkas, vijīgas lokas un šķipsnas, kas vijas uz aizmuguri, ļoti labi veido vēl joprojām aktuālo “messy” (nekārtīgo”) matu sakārtojumu.

  1. TESTS – APJOMA PALIELINĀŠANA MITROS MATOS

Trešās dienas mati bieži vien ir pārbaudījums ne tikai jebkuram matu produktam, bet arī pacietībai. Tāpēc vairums sieviešu izvēlas matus mazgāt biežāk, lai izvairītos no šādām problēmām. Taču mēs vēlējāmies pārbaudīt, vai RICH matu putas spēs atdzīvināt matus arī trešajā dienā, kad tie vietām jau ir ļoti noglausti un izskatās ne visai “svaigi”.

Kā blogerei veicās trešajā dienā?

“Samitrināju matu saknes ar ūdeni – visvieglāk to izdarīt, ielejot ūdeni izsmidzināmā pudelītē. Pēc tam mitrajās saknēs, noliecot galvu uz leju, ieliku matu putas, virzot matu saknes uz augšu. Tad jāļauj matiem nožūt. Ja mati bijuši tikai mitri, jau pēc piecām minūtēm saknes būs sausas un matos atkal redzams iepriekšējās dienās iegūtais matu apjoms. Trešais tests – arī izdevies!”

SECINĀJUMI

Pēc testēšanas rezultātu apskates bijām priecīgi redzēt, ka RICH Pure Luxury Volumising Mousse matu putas patiešām spēj sniegt solīto apjomu un fiksāciju, padarot īsu matu griezumu veidošanu vieglu un daudzveidīgu. Un ne tikai vienā dienā, bet pat trīs dienas pēc kārtas, spējot atkal atdzīvināt un atsvaidzināt matu sakārtojumu.

Ko pēc testēšanas par RICH matu putām saka blogere?

“Šis produkts mani ļoti patīkami pārsteidza – secināju, ka ir daudz veidu, kā matu putas var lietot un kā tās var būt ļoti noderīgas vai pat izglābt no “slikto matu dienas”. Matu putas noteikti dara to, ko sola – matu apjoms vērojams visos testos, taču to pielietojums būs noderīgs arī piegulošā matu sakārtojumā, lai ar smalko ķemmi nogludinātu mazus, spurainus matiņus.

Mana pieredze ar RICH matu putām bija ļoti veiksmīga. Noteikti iesaku tās izmēģināt!

Kuras ir Tavas mīļākās matu putas?

19
Rakstīt komentāru