15. jūnijs 2018

Marc Jacobs jaunās smaržas DAISY LOVE - oda mīlestībai un draudzībai

Vai esi piedzīvojusi bezrūpīgus vasaras vakarus, kad, saulei rietot, skrien gar jūru kopā ar savām labākajām draudzenēm? Tu sajūti līdz matu un pirkstu galiņiem vasaras ziedu smaržu, silto vasaras vēju matos un šķietami nekad nebeidzamo draudzību… Draudzību starp meitenēm un jaunību, smieklus un piedzīvojumus, kas vienmēr paliks atmiņā. 

Jaunais Marc Jacobs aromāts Daisy Love ieved tevi šajā mīlestības un draudzības pilnajā pasaulē, pieskaroties tavām maņām ar ziediem un atmiņām par visu skaisto, kas piedzīvots.

 

Ar Marc Jacobs Daisy sēriju mēs esam jau pazīstami. Tie ir kļuvuši ikoniski ar saviem margrietiņu ziediem pudelīšu noformējumā un maigām un izsmalcinātām smaržām, kas atgādina ziedu pļavas, ziedošu zaļumu, puķu kalnus, kas ļauj sajust saules staru pozitīvo strāvojumu.

Daisy sērijas aromāti, šķiet, nekad neizies no modes. Un katra pudelīti, kas pievienojas kolekcijai, ir kā jauns mākslas darbs, ko apbrīnot.

Marc Jacobs šoreiz  iemīļoto Daisy pasauli ar zaļojošiem laukiem nomaina pret saules pielietām pludmalēm, kur staro mīla un laime, kā to spilgti un pārsteidzoši atklāj reklāmas kampaņa ar Daisy mūzas Kaijas Gerberes līdzdalību.

Kaija Gerbere ir jau zvaigzne modes pasaulē, sekojot savas mammas – supermodeles Sindijas Kraufordes pēdām. Pateicoties brīnišķīgajiem mammas gēniem, viņa ir iemantojusi pasakainu līdzību ar Sindiju jaunībā un plūc panākumus modes pasaulē tieši tāpat kā mamma.

Atzītais britu modes fotogrāfs Alesdērs Maklelans attēlos notvēris mirkļus, kad Kaija kopā ar modelēm  Obi Žolikēru un  Feitu Linču zem zeltainiem saules stariem draiskojas pasakainā Kalifornijas pludmalē.

Šī reklāma cildina meiteņu vienotības un draudzības skaistumu, dinamisku ainu sērijā atspoguļojot dzīvīgā un košā aromāta būtību un nemainīgo Daisy pārliecību – izbaudīt dzīvi pilnībā.

 

Daisy Love piepilda gaisu ar starojošu ziedu smaržu un saldi kārdinošām dzirkstīm, atmodinot burvību, kas pārņem, kad vēro, kā no zilgajām debesīm uz okeāna virsmas mirguļo saule.

No Daisy Love nenoliedzami sievišķīgās un jauneklīgās, taču izsmalcinātās kompozīcijas vispirms izšķiļas spoža karamelizētu lāceņu dzirksts, no kuras plūst bagātīgi niansēts salds aromāts.

Vidusnotīs atklājas skalēzijas koka margrietiņām līdzīgo ziedu lapiņu saulainā un reizē krēmīgā garša, ko apdveš kašmiras muskusa un krastā izskalotas koksnes siltums, tā atklājoties maigām, bet neaizmirstamām beigu notīm.

SĀKUMA NOTIS: KARAMELIZĒTAS LĀCENES     

VIDUSNOTIS: SKALĒZIJAS KOKA ZIEDU LAPIŅAS

PAMATNOTIS: KAŠMIRAS MUSKUSS, KRASTĀ IZSKALOTA KOKSNE

AROMĀTA GRUPA: STAROJOŠI SALDS

SMARŽU NAMS: FIRMENICH

SMARŽU MEISTARS: ALBERTO MORILJASS

Arī Daisy kolekcijas pudelītēm pievienojas šķietami līdzīga, taču tomēr oriģināla pudelīte. Tā rotaļīgā un reizē izsmalcinātā veidā papildina pārējās Daisy kolekcijas smaržas. Novatoriskais vāciņš līdzinās lielam baltās margrietiņas ziedam, kura viducī spulgo zeltains akcents.

Kurš ir Tavs mīļākais aromāts no DAISY kolekcijas?

2

Ar rakstu saistītie produkti:

Rakstīt komentāru