04. oktobris 2018

GUCCI BLOOM jaunais aromāts NETTARE DI FIORI - dārzs, kurā piepildās sapņi

Aromāta Gucci Bloom aromāta kompozīcijas nianses atspoguļo mūsdienu sievišķības daudzveidīgās izpausmes. Šis ir Alesandro Miheles pirmās sieviešu smaržu kolekcijas beidzamais aromāts, kurā sākotnējam Gucci Bloom raksturam piešķirts vairāk jutekliskuma un intensitātes.

Gucci Bloom Nettare di Fiori tiecas atklāt sievietes noslēpumaino un intīmo pusi – viņas oriģinalitāti, pārliecību un neparastumu. Par pamatu ņemot pašas pirmās Gucci Bloom smaržas, šis bagātīgais plaukstošais ziedu aromāts ir izcelts ar spēcīgo šipra esenci.

Gucci Bloom vēstījums

Gucci Bloom vēstī par dārzu, kas ir pilns ar augiem un ziediem, kuri ir tikpat dažādi un skaisti kā mūsdienu sieviete. Pats pirmais Alesandro Miheles radītais Gucci aromāts sievietēm – Bloom smaržūdens – slēpj dabiskumu un dzīvesprieku. Tā vēstījumu papildina Bloom Acqua di Fiori, kas cildina prieku un jauneklīgu enerģiju, kā arī Nettare di Fiori, kas atspoguļo izteiktu noslēpumainu juteklību.

Aromāts

Smaržās Gucci Bloom Nettare di Fiori ir ietverts ziedu aromāts pilnā to plaukumā, kad tie izstaro visspēcīgāko smaržu un valdzinājumu. Veidots radošā sadarbībā ar Alberto Moriljasu, oriģinālais Gucci Bloom aromāts ir papildināts ar ziedu šipru. Sākotnējo smaržu kompozīcijas sievišķīgās rozes un osmantusa zieda notis ir paspilgtinātas ar jasmīna, Indijas kviskvalisas un tuberozes akordiem vidusnotīs. Izteiktajam ziedu aromātam vēl vairāk sievišķības piešķir jutekliskais ingvera un rozes smaržas maisījums ar koksnainu dūmaku virsnotīs un liegā neizdibināmā pačūlijas, muskusa un osmantusa dvesma pamatnotīs.

Reklāmas kampaņa

Glena Lačforda uzņemtajos kadros ar kampaņas zvaigznēm Dakotu Džonsoni, Hari Nefu un Petru Kolinsu, kas greznā buduārā malko tēju, uzburta sapnim līdzīga noskaņa. Ap viņām plaukst daba. Zaļoksni augi un puķes apvij telpu, to pārvēršot par intīmu un sirreālu istabu un radot šķitumu, ka sapnis saplūst ar īstenību.

 

Pudelīte

Paužot aromāta īpaši spilgto būtību, Gucci Bloom Nettare di Fiori kastīti rotā jauns rotaļīgs ziedu herbārija raksts melnā tonī. Melnbalto rakstu, ko veido lapas, ķiršu zari un ziedi, ietver melns rāmis. Šis raksts redzams arī uz rožainās pudelītes etiķetes.

3
Rakstīt komentāru