02. marts 2016

Atbrīvo savu noslēpumaino un neparedzamo pusi ar Salvatore Ferragamo SIGNORINA Misteriosa

Salvatore Ferragamo modes nams nupat nācis klajā ar jaunāko papildinājumu Signorina aromātu kolekcijā – Signorina Misteriosa. Sekojot romantiskajai Signorina un pavedinošajai Signorina Eleganza, jaunākais aromāts Signorina Misteriosa noslēdz šo kolekciju kā nakts, kā kas noslēpumains un izaicinošs.

Pat viselegantākajai meitenei ir sava noslēpumainā puse – dvēselē apslēpta personiska telpa, kur viņa rod patvērumu, kad jūtas smejoši draiska.

Tā ir vieta, kurā glabājas noslēpumi, kārdinājumi un vēlmes, tā ir viņas nerātnā un tumšā dvēseles puse, kuru viņa atklāj tikai dažiem un ar kuru viņai patīk parotaļāties.

Viņa pati nosaka noteikumus šīm rotaļām, par kurām citi pat nenojauš. Viņas simbols ir neparedzamība, viņas būtība ir noslēpumainība.

Šo meiteņu neparedzamo pusi Salvatore Ferragamo atbrīvo ar noslēpumaini izaicinošu aromātu – SIGNORINA Misteriosa.

Jauna, pārsteidzoša, lieliska pudelīte

Signorina pudelīti neparastā melnā ietērpā apvij ekskluzīvas greznības aura. Stikls ir neticami spīdīgs, un tā pilnīgi melnā krāsa piešķir Signorina taisnstūra pudelītei dižciltību.

Naksnīgās krāsas noslēpumainība lieliski saplūst ar sārtā zelta mirdzumu, savukārt izsmalcinātā pamatne ir ekskluzīvs papildu elements, kas visai kompozīcijai piešķir neaizmirstami krāšņu valdzinājumu. Zeltīto pamatni kā vēl viens rotājuma elements tur četri nelieli izciļņi, atgādinot Ferragamo ādas somiņu apakšpusi.

Lentīte “Vara”

Jauna un brīnišķīga leģendārās “Vara” lentītes variācija pilnīgi melnā krāsā – visu eleganto, tomēr tik noslēpumaino meiteņu krāsā.

Radoša un novatoriska smaržu interpretācija par melnajiem toņiem. Aromāts, kurā atklājas pirmatnība, noslēpumi un mistērija, ko glabā katra meitene. Elegantas drosmes un izaicinošas uzdrīkstēšanās izpausme. Aromāts, kas ideāli atspoguļo meitenes personību, viņas pašapziņu un slēpto būtību. Skurbinoša smarža ar spēcīgu saldu kodolu... Jo kas gan ir vēl brīnišķīgāks par saldu grēku?

Parfimēri: Nikolā Boljē – Sofija Labē – Žiljeta Karagozoglū (IFF)

Smaržu grupa: austrumniecisks augļu aromāts

Aromāts sākotnēji uzdzirkstī ar negaidītu, rotaļīgu un nekautrīgu  savvaļas kazeņu smaržu, pār kuru vijas starojošais neroli aromāts, radot pievilcīgas sākuma noskaņas.

Aromāta sirdī  - leģendāro balto ziedu uzburta skurbinoša aura. Mūsdienīgi elegantās un glāsmainās apelsīna zieda nianses savijas ar tuberozes krāšņo juteklību,  radot izsmalcināti pavedinošu burvestību.

Neatvairāmi saldais melnās vaniļas gaisīgais akords veido pamatnotis, ieskaujot ādu kā kārdinoši silts glāsts, savukārt pačūlija piešķir eleganti stilīgas nianses.

Ballīte līdz vēlai naktij kopā ar labākajām draudzenēm, baudot kokteiļus un tenkojot, melnātērpā ar spoži mirdzošu clutch somiņu, ar izteiksmīgām dūmakainajām acīm – pavedinoši. Tik dzirkstošs un pasakains ir šis aromāts.

SIGNORINA Misteriosa – meitene, kura uz dzīves skatuves rotaļīgi izrāda savas personības dažādās šķautnes.

Photo via @dayinmydreams

Vai Tu jau gatavojies savam iznācienam?

7

Ar rakstu saistītie produkti:

Rakstīt komentāru