24. februāris 2018

Zelta padomi efektīvai ādas mitrināšanai

Veselīgu, mirdzošu un svaigu sejas ādu nepārspēs neviens dekoratīvās kosmētikas līdzeklis. Taču ne visiem ir paveicies ar perfektu ādu. Vai tas nozīmē, ka jāpadodas? NEBŪT NE. Lasi tālāk un uzzini, kā pareizi rūpēties par ādu, lai tā izskatītos teicami.

Lielais noslēpums nav nekāds noslēpums – vissvarīgākā ir mitrināšana

Īsā atbilde uz Tavu jautājumu, kā padarīt ādu skaistu un veselīgu, ir MITRINĀŠANA. Mitrināt ādu var dažādos veidos un ar daudzveidīgu kosmētikas produktu palīdzību. Pats galvenais – tas jādara regulāri.

Regulāra mitrināšana palīdzēs iegūt jauneklīgu izskatu ikviena ādas tipa īpašniecei. Tas nozīmē arī to, ka ikviens ādas tips var ciest no dehidrācijas (arī ādas pastiprināta taukošanās nenozīmē, ka ādai pietiek mitruma) un ikvienam nepieciešams līdzsvarots mitruma līmenis.

Kā izpaužas dehidrēta āda? Tā var izskatīties:

 • blāva;
 • nogurusi;
 • var būt izteiktāk redzamas pirmās krunciņas.

Ādas sausumu veicina dažādi faktori – apkārtējās vides izmaiņas (temperatūras maiņa, slikti laikapstākļi un UV stari), miega trūkums un augsts stresa līmenis. Turklāt arī pārtika spēlē nozīmīgu lomu ādas mitruma līmenī. Vai Tu zināji, ka mūsu ķermeņa galvenā sastāvdaļa ir ūdens? Vai zināji, ka Tu dienas laikā zaudē ap 20 % no visa ūdens daudzuma ķermenī? Tāpēc centies dzert pietiekami daudz ūdens (apmēram 1,5-3 litrus dienā – atkarībā no Tava svara, veselības stāvokļa un fizisko aktivitāšu daudzuma). Iekļauj savā ēdienkartē pārtiku, kas bagātīgi satur ūdeni – piemēram, gurķus, brokoļus un zaļos salātus.

Šādam dzīvesstilam būtiski ir pieskaņot arī atbilstošu skaistumkopšanu, lai pilnībā varētu izbaudīt labi mitrinātas ādas skaisto izskatu. Noskaidro, kādas sastāvdaļas un formulas ir kā “glāze ūdens” Tavai ādai!

Sasveicinies ar īpaši spēcīgiem mitrinātājiem

Aplūkosim visefektīvākos mitrinātājus un noskaidrosim, kā iegūt iespējami svaigu un mirdzošu ādu. Ielej sev glāzi ūdens un turpini lasīt!

 • H2O ir ķīmiskais nosaukums tīram ūdenim, kas ir pamata ādas kopšanas sastāvdaļa. Jaunākās inovācijas rūpējas, lai skaistumkopšanas produktos būtu vairāk ūdens, nekā vecākas paaudzes produktos. Kombinācijā ar citām mitrinošajām sastāvdaļām ūdens var iekļūt ādā daudz dziļāk un palikt aktīvs daudz ilgāku laiku. Tāpēc nav brīnums, ka H2O ir mitrināšanas varonis!
 • LEDĀJU ŪDENS satur daudzus minerālus un mikro barības vielas. Tās ir iekapsulētas liposomās – sīciņās pērlītēs, kas līdzinās mūsu ādas šūnām. Tāpēc āda ledāju ūdeni spēj uzsūkt labāk par citām sastāvdaļām – pat ādas dziļākajos slāņos. Ledāju ūdens veicina intensīvu mitrināšanu un sniedz pilnīgākas un gludākas ādas izskatu.
 • HIALURONSKĀBE ir skaistumkopšanas superzvaigzne, kas sniedz gludāku un veselīgāku ādas izskatu dažu mirkļu laikā. Tā atjauno mitrumu ādā ļoti efektīvā veidā. Hialuronskābe var piesaistīt ūdenī 1000 reižu lielāku svaru par savējo. Hialuronskābe ir dabīga ādas sastāvdaļa un nodrošina mitrināšanu visas dienas garumā.
 • ALVEJA, un it īpaši tās lapas, satur ap 99 % ūdens un vēl daudzas citas spēcīgas aktīvās sastāvdaļas. Aloe vera ir sukulents – augs, kas ir spējīgs izdzīvot pat vissausākajā klimatā. Tās ir labas ziņas mūsu ādai, jo alveja tai sniedz līdzīgu efektu – saglabā ūdeni un pasargā to no iztvaikošanas.

Atjauno un atsvaidzini ādu ar vienu soli

Skaistumkopšanas "ūdens" ir viena no lielākajām aktualitātēm ādas kopšanā. Atklāsim, kādi tam ir iemesli.

 • Šķidrumiem, kas radīti uz ūdens bāzes, ir vairāki uzdevumi (losjoni, ūdeņi, toniki, esences, spreji pieder vienai kosmētikas produktu grupai). Pirmkārt, tie noņem netīrumus un grima pārpalikumus tūlīt pēc ādas attīrīšanas. Turklāt tie līdzsvaro ādas pH līmeni. Tie veicina arī citu kopšanas produktu iesūkšanos ādā, jo to mitruma deva padara ādu caurlaidīgāku. Šiem kosmētikas līdzekļiem piemīt arī ādu aizsargājošas funkcijas, jo tie ir bagātināti ar antioksidantiem.
 • Micelārais ūdens ir viens no populārākajiem skaistumkopšanas ūdeņiem. Lai gan tas pamatā kalpo kā attīrītājs, taču tā formula un tehnoloģija ir apbrīnojama. Ļoti mazas molekulas pieķeras netīrumiem uz ādas un acumirklī tos noņem. Turklāt ādu nav nepieciešams berzt, un tā netiek sakairināta. Vispārliecinošākais jaunums šajā jomā ir attīrošo salvešu un micelārā ūdens apvienojums. Salvetes ir piesūcinātas ar inovatīvu micelāro ūdeni. Tās lieliski der arī tām sievietēm, kuras bieži ceļo un kurām nepieciešami lidojumiem piemēroti produkti. Turklāt micelārā ūdens tehnoloģija šobrīd tiek iekļauta arī želejveida attīrītājos. Tas iepriecinās visas tās sievietes, kurām patīk micelārā ūdens maigums un arī klasiskais ādas attīrīšanas rituāls.

Mitrināšana nākamajā līmenī – ūdens kā grima sastāvdaļa

Grims, kas satur H2O, spēj padarīt izskatu daudz dabiskāku un mirdzošāku.

 • Tonālais krēms ar ūdeni perfekti izkusīs uz Tavas ādas. Tas sniegs īpaši svaigu un pat mitru pārklājumu. Šķidrā formula sniegs īpaši dabīgu rezultātu un mitrinās ādu visas dienas garumā.
 • Lūpu krāsa, kas uzlabota ar šķidrām sastāvdaļām, radīs skaistu un jauneklīgu mirdzumu. Tekstūra ar ūdeni visvairāk tiek lietota šķidrajās lūpu krāsās un spīdumos, jo šādus produktus ir vieglāk uzklāt ar sūkļveida aplikatoru. Rožu vai kokosriekstu ūdens Tavas lūpas lieliski arī mitrinās.
 • Acis izskatās lieliski, kad ir izmantotas mitrās acu ēnas. Mitrinošām acu ēnām ir atvēsinošs efekts. Turklāt tās ir lieliski piemērotas, lai virsū tām klātu citas acu ēnas – tiklīdz ēnas nožūst, formula kļūst ilgnoturīga.

Aktuālā tendence – “stiklota āda”

Aktuālākās modes tendences ne reti rodas Āzijā. Jaunākā ideja, kas radusies Korejā, tiek saukta par “stikloto ādu” – tā izskatās caurspīdīga, mirdzoša, pilnīga un vienmērīga. “Stiklotas ādas” recepte sastāv no vairākām mitrināšanas kārtām. Jāsāk ar maigu augļskābes eksfoliatoru, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas un uzlabotu ādas absorbēšanas spējas. Pēc tam kop ādu ar kādu skaistumkopšanas ūdeni (toniku, spreju utt.) un pārklāj ar īpaši mitrinošu serumu. Nostiprini sastāvdaļas ar želejveida mitrinātāju vai loksnes masku (turi vismaz 20 minūtes). Noslēdz ādas kopšanu ar klasisko mitrināšanu – kvalitatīvu sejas krēmu. Vēsā laikā, it īpaši ziemas aukstākajās dienās, izvēlies bagātīgākas tekstūras, lai ādai piegādātu un tajā nostiprinātu spēcīgus mitrinātājus.

Tagad ir laiks atvadīties no izslāpušas un blāvas ādas. Pamatīgi atjauno savu sejas ādu un izbaudi vislaimīgāko un mirdzošāko izskatu!

6
Rakstīt komentāru