21. augusts 2015

VIDEO: 10 veidi, kā uzvilkt precīzu acu lainera līniju

1. Acu laineris - flomāsters iesācējiem

Tām, kas vēl tikai mācās vilkt acu lainera līniju, iesaka izmantot tieši flomāstera tipa laineri. Tas atvieglo darbu, pateicoties spicajam uzgalim un vienmērīgajai krāsas padevei. Galvenais ir nofiksēt roku uz stabila pamata, piemēram, galda.

2. Punktu savienošana ar acu laineri flomāsteru

Ja roka nodreb visnepiemērotākajā brīdi (t.i. jebkurā momentā, kad velc lainera līniju), izmēģini šo tehniku. Uzvel īsas svītriņas gar skropstām un savieno tās, lai iegūtu vienmērīgu līniju.

3. Lainera līnija ar acu zīmuli

Jā, to var darīt arī ar zīmuli! Noslēpums ir tajā, ka pirms uzklāšanas ir jāuzvelk vairākas līnijas uz plaukstas virspuses, lai sasildītu zīmuli un tas uzklātos vienmērīgi.

4. Gēlveida laineris + smaila ota

Paņem produktu tikai ar vienu otiņas pusi un smalkām kustībām velc līniju gar skropstām, sākot ar acs iekšējo kaktiņu. Lai vēl vairāk izceltu skatienu, iezīmē arī iekšējo skropstu līniju augšējam plakstiņam.

5. Velkam no otras puses ar gēlveida laineri

Vairākumā pamācību lainera līniju sāk vilkt no acs iekšējā kaktiņa, bet izrādās, ka to var lieliski izdarīt arī otrādi - sākot ar kaķaci ārējā stūrītī.

6. Dramatisks gēlveida acu laineris

Šis is spilgts un izteiksmīgs make-up, kas piestāvēs vakara pasākumam vai uznācienam uz skatuves. Meistarīgi savienojot kaķaci ar apakšējo skropstu līniju, izveidosi īstu liktenīgās sievietestēlu.

7. Lainera līnija lielām acīm

Ja tev no dabas ir dotas lielas acis un tu negribi tās vizuāli padarīt vēl lielākas - apvelc ar melnu līniju visu aci. Neveido izteiktu kaķaci, bet gan mazu lociņu, un noteikti iezīmē apakšējo skropstu līniju.

8. Lainera līnija mazām acīm

Melns acu laineris vizuāli sašaurina acis, tāpēc mazu acu īpašniecēm ir jāpieturas pie 1/3 likuma. Gar augšējo un gar apakšējo skropstu līniju velc lainera līniju tikai uz ārējās trešdaļas.

9. Izmanto karoti taisnai līnijai

Izrādās, ka ar karotes palīdzību tu vari ne vien novilkt taisnu lainera līniju, bet arī atliekt skropstas un uzklāt skropstu tušu, neizsmērējot melnus lokus zem acīm.

10. Ja nekas neizdodas - izmanto līmlenti

Vai tiešām līmlente spēj izglābt jebkuru situāciju?

1
Rakstīt komentāru