25. septembris 2017

TESTĒJAM! Trendīgas lūpu krāsas un jaunas grima bāzes no Smashbox

Šajā sezonā īpaši aktuāli ir izcelt lūpas - ne vien ar rudenīgu toņu palīdzību, bet arī dažādām izteiksmīgām beigu tekstūrām. Spilgtais un atraktīvais zīmols Smashbox ir parūpējies par mums, palīdzot realizēt ikvienu kreatīvu ideju, piedāvājot gan augsti pigmentētas šķidrās lūpu krāsas, gan 3 toņu lūpu krāsas, kuras rada ombre efektu, gan lūpu krāsas ar metālisku mirdzumu. Veidojot grimā kādu akcentu - vienalga, vai tās būtu acis vai lūpas, ir ļoti svarīgi parūpēties arī par vienmērīgu un skaistu sejas toni. Šeit par lielu palīgu kalpo grima bāzes - sausas ādas īpašniecēm noteikti patiks mitrinošā bāze + fluīds, savukārt sievietes ar taukainu ādas tipu novērtēs matējošo zīmulīti. 

Kā vienmēr, pirms ieteikt Tev, mēs izmēģinājām jaunos produktus uz savas ādas!

Douglas Smashbox primer

SMASHBOX PHOTO FINISH PRIMERIZER
Grima bāze + mitrinošs fluīds sejai

Radīta visiem ādas tipiem, taču īpaši piemērota sausas ādas īpašniecēm, šī grima bāze, kura apvieno sevī arī mitrinošā fluīda īpašības, lieliski sagatavo sejas ādu tonālā krēma uzklāšanai. Vieglā un caurspīdīgā formula ātri uzsūcas ādā, acumirklī to mitrina un nogludina sīkās līnijas, neatstājot taukainu sajūtu. Grima bāze darbojas gandrīz kā magnēts, saslēdzoties ar tonālo krēmu un nodrošinot tā noturību visas dienas garumā, neļaujot tam sakrāties grumbiņās vai porās. Sastāvā esošā hialuronskābe un nikotinamīds rūpējas par ādas mitrināšanu 24 stundu garumā, ļaujot šo bāzi izmantot arī mitrinošā krēma vietā. Must-have sausas ādas īpašniecēm!

Smashbox Iconic Primer Stick
Matējošs grima zīmulis

Aizmirsti par matējošajām salvetēm un iepazīsties ar jauno grima zīmuli, kurš acumirklī matē ādu, nomaskē nepilnības un sagatavo to tonālā krēma uzklāšanai. Zīdainā formula viegli klājas uz ādas un kontrolē sebuma izdalīšanos 12 stundu garumā, nesausinot ādu, kā arī nomaskē poras un sīkās līnijas. Zīmulīti vari lietot gan pirms grima uzklāšanas, gan vienu pašu, gan uz tonālā krēma vai pūdera, lai atbrīvotos no ādas spīduma. Īsts atradums taukainai ādai! 

Douglas Smashbox

Smashbox Be Legendary Triple Tone Lipstick
Trīs toņu lūpu krāsa

Ombre tehnika jeb vairāku krāsu sapludināšana no gaišākā toņa uz tumšāko ļauj iegūt vizuāli lielākas, pilnīgākas un izteiksmīgākas lūpas. Labā ziņa ir tā, ka Tev vairs nav jāpavada 30 minūtes veidojot krāsu pārejas un jāpērk vairākas līdzīgu toņu lūpu krāsas, jo Smashbox ir radījis ombre lūpas vienā tūbiņā. Šī trīs toņu lūpu krāsa ļauj viegli un ātri izveidot ombre efektu uz lūpām, piešķirot daļēji matētu, īpaši pigmentētu beigu efektu. 

Douglas Smashbox

Kamēr kontrastējošākie toņi, kā Sunset Ombré, prasa nedaudz vairāk pacietības un prakses gludam klājumam, pārējie toņi brīnišķīgi sapludinās, radot gandrīz nemanāmas krāsu pārejas. Lūpas tiešām izskatās lielākas un pilnīgākas!

Douglas Smashbox

Smashbox Be Legendary High Pigment Lip
Augsti pIgmentēta lūpu krāsa

Šķidrā lūpu krāsa ar vinila apdari izceļas tieši ar augsto pigmentāciju - pietiek ar vienu kārtu, lai lūpas tiktu noklātas ar skaistu krāsu. Precīzais aplikators ērti piekļaujas lūpu formai un ļauj iezīmēt arī virslūpas izliekumu, taču perfektam izskatam noteikti iesaku lietot arī lūpu zīmuli. Komfortablā formula nesausina lūpas, nerada lipīgu sajūtu un ir ļoti patīkama. Diemžēl lūpu krāsu noturība nav ievērojama, tāpēc vienmēr paķer līdzi arī spogulīti, lai varētu to pielabot pēc maltītes.

Sulīgie toņi piešķir lūpām arī skaistu mirdzumu - lieliski piemēroti gan dienas, gan vakara grimam!

Smashbox Be Legendary Metallic Lip
Lūpu krāsa ar metālisku spīdumu

Viens no spilgtākajiem un krāšņākajiem rudens trendiem, viennozīmīgi, ir metāliskās lūpu krāsas. Gan ierastos toņos, kā sarkanīgie un rozīgie, gan drosmīgākos - kā sudrba vai zilā. Augsti pigmentētā formula apvienojumā ar precīzo aplikatoru ideāli noklāj lūpas, piešķirot metālisku spīdumu. Formula uz lūpām jūtas ērti, taču noteikti būs jāatjauno pēc maltītes vai dzērienu baudīšanas. 

Pārveido dienas make-up izteiksmīgā vakara grimā vienas minūtes laikā, uzklājot metālisko lūpu krāsu!

0
Rakstīt komentāru