13. februāris 2018

TESTĒJAM! Tavs slepenais skaistuma aģents - skropstu tuša Lash Augmented

Douglas Lash Augmented Mascara skropstu tuša

Skropstu tuša ir viens no tiem dekoratīvās kosmētikas produktiem, kurš noteikti būs atrodams ikvienas sievietes kosmētikas somiņā. Skaistas un izteiksmīgas skropstas piešķir skatienam īpašu valdzinājumu un pievilcību! Jaunā inovatīvā skropstu tuša Douglas Make-Up Lash Augmented Mascara sola piepildīt ikvienas sievietes sapni par skaistām skropstām, piešķirot garumu, apjomu un mākslīgo skropstu efektu.

TESTĒŠANAS APSTĀKĻI

  • Skropstu tušas tiek lietotas uz brūnām, vidēja garuma un vidēja biezuma skropstām ar nelielu dabīgu atliekumu.
  • Skropstu tušas tiek testētas ziemas laikapstākļos - temperatūrā zem 0°C, sniegputenī, vējā, kā arī apkurināmās telpās.

Douglas Lash Augmented Mascara skropstu tuša

KAS ĪPAŠS IR LASH AUGMENTED SKROPsTU TUŠĀS?

  1. Unikāla birstīte - neticamam apjomam. Šī ir šobrīd vienīgā skropstu tušas birstīte, kuras īpaši izstrādātie mazie sariņi ir izvietoti zieda formā. Pateicoties tam, skropstu tušas birstīte spēj atdalīt katru skropstiņu, aizsniedzot pat īsākās, un piešķirt tām neticamu apjomu. Savukārt lielā atstarpe starp sariņu “ziediņiem” nodrošina intensīvu un pedantisku krāsas klājumu.
  2. Inovatīva formula - dramatiskam garumam. Skropstu tuša pilnībā noklāj matiņu, nepadarot to stīvu un nedzīvu. Bagātināta ar neilona šķiedrām, tā stiprina katru skropstu, liekot tai izskatīties biezākai un apjomīgākai.
  3. Skropstu tušas Lash Augmented ir pieejamas 3 krāsās: melnā (gan parastā, gan ūdenizturīgā versija), violetā un zilā.

TESTĒŠANAS REZULTĀTI

Pirmais iespaids: skropstu tuša priecē ar eleganto iepakojumu - melnā tūbiņa ir gaumīgi izrotāta ar rozā zelta dekoriem un uzrakstiem.

Birstīte: tiešām labi atdala skropstas un pilnībā noklāj tās ar tušu. Birstīte ir paliela, tāpēc mazu acu vai īsu skropstu īpašniecēm nedaudz jāiepraktizējas, lai nenosmērētu plakstiņus.

***Uzmanību! Uzreiz pēc jaunas skropstu tušas atvēršanas ieteicams rūpīgi notīrīt birstīti no tušas, lai tuša klātos vienmērīgi un gludi. Svarīgi ir arī pareizi izvilkt tušas birstīti no tūbiņas - tā ir jāizvelk nevis taisni, bet gan virpinošām kustībām - it kā atskrūvējot. Arī tā novērsīsi tušas ķepēšanu un biršanu.

Skropstu tušas formula: labi pigmentēta - gan zilā, gan violetā krāsa lieliski iekrāso pat brūnas skropstas, kas bieži vien ir problēma.

Efekts: skropstas izskatās garākas, kuplākas, radot maksimāli tuvu efektu tam, kuru iegūst ar mākslīgo skropstu palīdzību.

Noturība: lieliska! Pat nelabvēlīgos ziemas laikapstākļos skropstu tušas turās godam - neizmērējas, nenobirst un nekā citādi nerada diskomfortu. Skropstu tušu var viegli notīrīt ar parastāko acu make-up noņemšanas līdzekli.

Douglas Lash Augmented Mascara skropstu tuša

VAI TEV BŪS PIEMĒROTA SKROPSTU TUŠA LASH AUGMENTED?

JĀ, ja…

… Tu vēlies iegūt ievērojami garākas un apjomīgas skropstas;

… Tev ir vidēji garas vai garas skropstas;

… Tev ir brūnas skropstas, kuras vēlies iekrāsot violetā vai zilā krāsā;

… meklē skropstu tušu, kura nepievils pat sliktos laikapstākļos.

Douglas Lash Augmented Mascara skropstu tuša

Kādiem kritērijiem Tu pievērs uzmanību, izvēloties skropstu tušu? Dalies ar atbildi, ierakstot to komentāru sadaļā!

5
Rakstīt komentāru