19. septembris 2017

TESTĒJAM! Origins attīroša eļļa visiem sejas ādas tipiem

Viens no skaistas un veselīgas sejas ādas noslēpumiem ir pareiza un kārtīga tās attīrīšana katru vakaru pirms gulētiešanas (arī dienās, kad nelieto dekoratīvo kosmētiku!). Atrast savam ādas tipam un stāvoklim piemērotu attīrošo līdzekli, kurš apmierinātu arī ar sastāvu, smaržu, tekstūru un, ideālā variantā, arī iepakojumu, ir darbiņš ne no vieglajiem. Ja vēl esi sava ideālā meklējumos, pievērs uzmanību mūsu šīs dienas testa objektam - jaunajai attīrošajai eļļai Origins Modern Friction™ 2 Phase Cleanser.

Leģenda vēsta, ka japānietēm, kuras mazgājās rīsu pienā, piemita īpašs jauneklīgs starojums. Iespējams, ka tieši tāpēc Origins ir bagātinājis savu jaunāko līdzekli sejas ādas attīrīšanai ar balto un violeto rīsu eļļu. Rīsu labvēlīgā iedarbība uz ādu ir zināma jau izsenis - agrāk violetie rīsi, kas ir īpaši bagāti ar antioksidantiem, tika vesti no Ķīnas speciāli dižmaņiem un pat ieguva nosaukumu "aizliegtie rīsi". Piemērota visiem ādas tipiem, šī eļļa lieliski attīra sejas ādu no grima, netīrumiem un liekā sebuma, piešķirot veselīgu starojumu. Formulēta bez parabēniem, sulfātiem un ftalātiem, tā kalpo par efektīvu un ātru kosmētikas noņēmēju, apveltītu ar patīkamu un neuzbāzīgu aromātu.

Eļļas lietošana ir pavisam vienkārša un aizņem vien pāris minūtes. Pirms lietošanas pudelīte ir kārtīgi jāsakrata, lai abas fāzes sajauktos, un jāielej neliels daudzums plaukstās. Abas plaukstas ir jāsaberzē, sasildot eļļu. Kad tekstūra ir kļuvusi nedaudz "staipīgāka" (aptuveni pēc 5-10 sekundēm), eļļa ar vieglām kustībām jāiemasē sausā sejas ādā - uzreiz būs redzams kā dekoratīvā kosmētika sāk izšķīst eļļas maisījumā. Tagad ir laiks saslapināt rokas, lai, turpinot masāžu, aktivizētu līdzekli un pārvērstu eļļu maigā pieniņa tekstūrā. Beigās vienkārši jānoskalo seja ar ūdeni un jāizbauda tīrā, maigā un starojošā āda! Lai gan uz pudelītes ir rakstīts brīdinājums "izvairīties no acu zonas", es lietoju to arī acu grima noņemšanai, turot plakstiņus cieši ciet, un jāsaka, ka eļļa veica savu darbu uz 100%, neradot nekādas nepatīkamas sajūtas. 

Pilnīga sejas ādas attīrīšana ar Origins Modern Friction™ 2 Phase Cleanser aizņem vien pāris minūtes un neprasa papildlīdzekļus (nekādu vates plāksnīšu!), kas, viennozīmīgi, ir liels pluss. Maigajai eļļai ir apbrīnojama spēja perfekti attīrīt sejas ādu, nekairinot to un atstājot tikai patīkamas sajūtas un veselīgu starojumu. Lielisks līdzeklis, kurš derēs un patiks visiem un ikvienam!

2
Rakstīt komentāru