12. septembris 2018

TESTĒJAM! Kinetics jaunā rudens kolekcija Fragile

Latvijas zīmols Kinetics prezentējis savu jauno nagu laku kolekciju Fragile. Mūsdienīgā variācija par meiteni ar pērļu auskaru sumina sievietes trauslo un maigo būtības daļu, kas bieži vien tiek aizmirsta uz mērķiem un sasniegumiem orientētajā laikmetā. Iepazīsties ar kolekciju tuvāk!

Smalks zieds uz akmeņainas klints. Biznesa sieviete ar mīlošu sirdi. Ogas uz ledus aukstā ziemas dienā.
Mēs vēlamies palikt spēcīgi, bet mēs esam tik trausli, tik ļoti trausli, un tas padara mūs tik aizraujošus, tik skaistus un tik ļoti cilvēcīgus.

1. KNP405 So Human / Tik Cilvēcīgi

KNP405 So Human / Tik Cilvēcīgi lisamosconi.com | wine.com

Maigs mandeles tonis, kas liek sapņot par miglā tītu Napas ieleju agrā rīta stundā. Šis perfektais nude pagarinās pirkstus, liekot rokām izskatīties sievišķīgām un neatvairāmām.
Izmēģini!

2. KNP406 Almost Naked / Gandrīz Kaili

KNP406 Almost Naked / Gandrīz Kaili janefinds.com | merriam-webster.com

Brūnā un pelēkā toņa sajaukums, kas piestāvēs ikvienam ādas tonim. Gluži kā rīta tase Itāļu kapučīno vai Hermes Birkin zamšādas soma, šī nagu lakas krāsa savāks kaudzi ar sirsniņām Tavā Instagram profilā.
Izmēģini!

3. KNP407 Pretending Pink / Izlikties par Rozā

KNP407 Pretending Pink / Izlikties par Rozā garnishandglaze.com | marchesa.com

Silts rozā pasteļtonis ar maigu spīdumu kļūs par Tavas kolekcijas hītu, jo ir ideāli piemērota visiem dzīves gadījumiem. Maigais rožainais tonis iedvesmu guva no baltās šokolādes un aveņu trifelēm, kā arī zīmola Marchesa garšīgajām kleitām.
Izmēģini!

4. KNP408 Looking Strong / Izskaties Spēcīga

KNP408 Looking Strong / Izskaties Spēcīga @woolandthegang | deviantart.com

Rudens sezonas must-have nagu laka noteikti ir šī tumši sarkanā, kas iedvesmojās no tādu pašu krāsu saulrietiem, zīmola @woolandthegang adījumiem un Oscar de la Renta jaunās kolekcijas noskaņas. Gluži kā mazā melnā kleitiņa, tā ir ideāls spēcīgas un pašpārliecinātas sievietes aksesuārs.
Izmēģini!

5. KNP409 Berries on Ice / Ogas uz Ledus

KNP409 Berries on Ice / Ogas uz Ledus dreamstime.com | hautecouturenews.com | shetalksglam.com

Greznāka un mazāk paredzama par ierasto ogu sarkano, šī krāsa spilgti deklarē Tavu saldo sievišķību. Saskaņo to ar aveņu krāsas bereti (kā īsta Parīziete!) vai aveņu martīnī - kas pašai tuvāks...
Izmēģini!

6. KNP410 Alluring Brown / Vilinošs Brūnais

KNP410 Alluring Brown / Vilinošs Brūnais animal-jam-clans.wikia.com | beirut.bentleymotors.com

Bohēmisks un neformāls zemes brūnais tonis piešķirs Tavam tēlam 70. gadu noskaņu. Savukārt, sakombinējot to ar zelta rotām, iegūsi izsmalcinātu izskatu, kas ļoti piestāvētu tādas pašas krāsas Benlijam, vai ne?
Izmēģini!

7. KNP411 Fragile / Trausls

KNP411 Fragile / Trausls home-designing.com | Zuhair Muraid

Iepazīsties - akmens pelēkais ir Tavs jaunais neitrālais tonis. Šis necaurspīdīgais tonis izskatās pietiekoši klasiski un eleganti, lai būtu piemērots formāliem pasākumiem, bet pietiekoši stilīgi, lai pieskaņotu ādas jakai.
Izmēģini!

8. KNP412 Kind of Blue / It Kā Zils

KNP412 Kind of Blue / It Kā Zils aliciajuarrero.com | blog.saf-photography.net | tileideaz.com

Tumša tirkīza krāsa balansē perfektā līdzsvarā starp zilu un zaļu, ļaujot to viegli sakombinēt ar jebkuru apģērbu Tavā garderobē. Ārkārtīgi modernais tonis guva iedvesmu Marokas zivju zvīņu rakstos, senās antīkās lādēs un ikvienas dāmas izsapņotajās Jimmy Choo kurpēs.
Izmēģini!

Kinetics SolarGel ir profesionālas nagu lakas ar želejlakas izskatu. Žāvēšanai nav jāizmanto speciālā UV/LED lampa, jo tās nožūst kā parastas nagu lakas, piešķirot želejlakai līdzīgu spīdumu un noturību līdz pat 10 dienām. Par uzklāšanas ērtumu atbild vidēji plata birstīte ar noapaļotu galiņu un gumijveida plastmasas vāciņš, kas neļauj tai izslīdēt no satvēriena. Lai iegūtu želejlakas cienīgu manikīru mājas apstākļos, atliek vien uzklāt savu iemīļoto toni 2 plānās kārtās, ļaut tam nožūt 2 minūtes un uzklāt virskārtu SolarGel Top Coat vienā kārtā.

6
Rakstīt komentāru