14. februāris 2019

TESTĒJAM! Kinetics pavasara kolekcija RECONNECT

Kad pavasaris ikdienas pelēcībā šķiet neaizsniedzams, latviešu nagulaku zīmols Kinetics piedāvā košumu klāt uz nagiem, kamēr gaidām to parādāmies mums apkārt.

Kolekcijas RECONNECT misijas pamatfrāze un toņiem dotie nosaukumi liek aizdomāties par to vai sociālo tīklu "saistības", ko ikdienā veidojam, mums palīdz vai traucē atrast patieso sevi.

Kinetics iesaka:

 "Dodies ārā. Iepazīsti sevi no jauna. Esi īsta. Esi tu."

#421 LOADING BEIGE...

Kaut arī smilšu piļu sezona vēl tālu, šis krēmīgais tonis aicina cerēt uz mierīgu restartēšanos no vizuālā haosa un gaišu pavasara sestdienas pastaigu gar jūru. Bēšais tonis ar viegli rozīgo nokrāsu labi izcels tīru un perfektu manikīru, bez pārliekas sterilitātes. 

IZMĒĢINI!

#422 LOGIN FAILED

Izsmalcināts un eleganti atgādina par nesteidzību, kam pievērsties sastopoties ar pirmo pavasara ziedu smaržu. Atsaucoties uz rozā kvarcu vai perfektu brokastu aveņu jogurtu. Krēmīgais tonis ir ar labu sedzamību prasīs divas kārts, lai precīzi atbilstu pudelītē redzamajam tonim un lieliski izskatīsies kā netradicionāls franaču manikīra pamattonis.

IZMĒĢINI!

 #423 UNFOLLOW PINK

Atteikties, atteikties, atteikties no visa liekā! Koši un pārliecinoši atteikties no nevajadzīgā un dzīvē ienest sārtumu vaigos ar aktuālo dekoratīvās kosmētikas trendu blush draping un ienest manikīrā brīvības sajūtu ar jautro, bet ne kliedzošo toni, kas izceļas ar klusināti vēsu nokrāsu.

IZMĒĢINI!

#424 COLOR NOT FOUND

Siltums, greipfūtu sula, saulrietu krāsas – tonis, ko izvēlēties, kad nepieciešams koncentrēts prieks. Lieliski piestāvēs ne tikai manikīrā, bet arī izcels iedegumu, ja lietosi pedikīrā dodoties atvaļinājumā ar iespēju pagozēties pludmalē. Lakas konsistence mazliet ir šķidrāka kā pārējām, tādēļ tā vislabāk izskatīsies klāta 2-3 plānās kārtiņās. 

IZMĒĢINI!

#425 REDHASHTAG

Dabas iedvesmotā kolekcija atsaucas uz ierasto aizsargmehānismu un aicina lietot #RedHashtag, ja gribi neuzkrītoši paziņot apkārtējiem, ka vēlies tikt netraucēta. Ja esi pavisam drosmīga, tad izvēlies šo savvaļas rožu toni, kopā ar monohromatisku tēlu – melnu, pelēku, baltu vai pieskaņotu #RedHashtag. Visefektīvāk tas izskatīsies ar izteikti spīdošu virsmu, ko var nodrošināt Kinetic SolarGel Top Coat.

IZMĒĢINI!

#426 NO WI-FI

Ja diena Francijas lavandas laukā, nevis piesaiste nebeidzamajiem sociālajiem tīmeklim, šķiet tas, ko vēlies, tad šis tonis ir kā radīts tieši Tev. Maigais lavandas tonis var būt kā lielisks kolekcijas papildinājums nude manikīra cienītājām, kas novērtē eleganci, bet nogurušas no bēši rozīgajiem toņiem. Lieliski piemērosies sudraba rotaslietām un minimālisma estētikai.

IZMĒĢINI!

#427 ERROR 404

Tonis balansē starp uzkrītošu un neitrālu, debesu zilgmei piejaucot mazliet pieklusināti pelēcīgo. Modernais tonis viegli klājas un lietots individuāli atsauks atmiņā Marijas Antuanetes pūrderzilos tērpus, bet kopā ar kādu no citām kolekcijas pasteļtoņu lakām rada harmoniju gan veidojot nagu dizainu, gan lakojot, katru roku savā tonī, kā tas redzēts uz augstās modes mēles.

IZMĒĢINI!

#428 RECONECT

Jauns sākums. Enerģija. Piparamētru tēja vai piparmētru saldējums ar šokolādes gabaliņiem. Lai kuru no tiem Tu vēlētos, kolekcija nosaukumu nesošais tonis to spēj Tev  piedāvāt. Izmantojot neona un pasteļa apvienojumu laka izceļas ar īpašu spilgtumu un pop art toni, kas 2 kārtās nodrošina profesionāla izskata manikīru. Vislabāk laka klāsies, ja būsi naga virsmu maigi apstrādājusi ar pulējošo vīlīti, lai atvieglotu lakas izlīdzināšanos uz naga virsmas.

IZMĒĢINI!

11
Rakstīt komentāru