06. marts 2018

TESTĒJAM! Kinetics pavasara kolekcija Nude Different

Latvijas zīmols Kinetics iesāk 2018. gada pavasara sezonu ar izmeklētu kolekciju Nude Different. 8 toņi dabīgās nokrāsās aicina uzdrīkstēties parādīt savu iekšējo būtību, apzinoties, ka visi cilvēki, lai cik atšķirīgi, ir dziļi vienoti.

Douglas Kinetics Nude Different

Ilgas. Mirklis spoguļa priekšā - jauna kleita, pērļu kaklarota, ideāls grims un acis pilnas ar iekāri. Šonakt viņš viņu vedīs uz operu - vai viņš viņu bildinās?

Satraukums. Kafijas krūze manā virtuvē un pirmie saules stari dūmakainajā pilsētā - tikai šis īsais mirklis, un viņa sāks savu dienu un iekaros pasauli.

Miers. Tikai viņa un zvaigžņotās debesis, brīdī, kad viņa apslāpē visas savas neskaitāmās domas pirms miega. Miers un klusums - cik lielisks dienas noslēgums!

Iespējams mēs dzīvojam dažādās vietās, iespējams mēs izskatāmies citādāk, bet mēs visi esam vienoti mūsu sajūtās. Mēs visi mīlam, smejamies, baidāmies, nīstam, smaidām un raudam vienu un to pašu iemeslu dēļ, un mums katram ir nepieciešami šie īpašie mirkļi tikai mums pašiem - zelta mirkļi, kad visa pasaule apstājas un Tu vari būt Tu pats!

#389 INNER PEACE

Douglas Kinetics Nude Different

Mierīgais un universālais baltā porcelāna tonis piestāvēs ikvienai sievietei, bet jo īpaši ļoti gaišas un delikātas ādas īpašniecēm. Vēsā nokrāsa guva iedvesmu no smalkām porcelāna figūrām kā arī dizaineru Badgley Mischka un Bidku Mohapatra nevainojamām kleitām no 2018. gada pavasara/vasaras kolekcijas. Dabīga nagu krāsa ar pievienoto vērtību!

#390 SKIN TO SKIN

Douglas Kinetics Nude Different

Vēsi rozā tonis ar krēmīgu nobeigumu ir kā zelta vidusceļš starp baltu, miesas krāsas un pasteļrozā nagu laku. Ideālais nude, kurš piestāvēs ikvienas ādas īpašniecei, savu toni aizguva no Bahamu, Spiaggi Rosas, Sardīnijas un Hārboras salu rozā smilšu pludmalēm, kā arī dizaineru Adeam un Chiara Boni kolekcijām.

#391 PURE INSTINCT

Sievišķīgākais tonis no visas kolekcijas, kuru var droši piemērot ikvienam dzīves gadījumam. Rozā ar liegu persiku krāsas nobeigumu atgādina tādas pašas krāsas ziedus: dālijas, rozes, tulpes un neļķes, kā arī dizaineres Nina Tiari mežģīņu kleitas un Burberry Summer zvērādas mēteli.

#392 NUDE DIFFERENT

Douglas Kinetics Nude Different

Kolekcijas zvaigzne - maigais un krēmīgais karameļu pasteļtonis, kas piestāv ikvienam ādas tonim. Šis vidēji gaišais tonis ļauj uzburt iztēlē ainas, kurām nav iespējams pretoties - zeltainu karameļu mērci vai Max Mara leģendāro kašmira mēteli (kas kurai tuvāks!). Nude Different palīdzēs katrai parādīt savu unikālo "es"!

#393 IVORY NIGHT

Douglas Kinetics Nude Different

Čukstam pielīdzīnāms pelēkais tonis, kurš ir tuvāks baltajam nekā melnajam, kļūs par īsto izvēli tām, kuras jūtās vairāk kā enģeļi nevis velnēni. Visām glaimojošais vēsi pelēkais tonis savu iedvesmu guva no greznā Grand Hotel dizaina modes pilsētā Milānā.

#394 NAKED TRUTH

Douglas Kinetics Nude Different

Greznā, tumšā ceriņkrāsa ir jaunā pavasara stila tendence. Tā piestāvēs gan izsmalcinātam dienas stilam, gan izaicinošam vakara manikīram. Izvēloties ceriņkrāsas toni, nekad nekļūdīsies! Naked Truth pirmssākumi meklējami franču lauku dekoros, ceriņu ziedos un Valentino kleitās.

#395 HIGHLY UNLIKELY

Douglas Kinetics Nude Different

Kolekcijas vienīgais tonis ar elegantu mirdzošu spīdumu izskatās vienlaikus izaicinoši un izsmalcināti. Tumši sārtā krāsa ir nedaudz vairāk "pieaugusi", tāpēc lieliski saderēs ar sudraba un zelta rotaslietām. Highly Unlikely sārtās nokrāsas atradīsi Japānas mežos un Brock Collection kolekcijā.

#396 SO MUCH AND MORE

Douglas Kinetics Nude Different

Ja meklē garšīgu toni, kurš reizē nav pārāk mežonīgs, lai neiederētos darba vidē, Tu esi atradusi īsto. Tumši sarkanīgi brūnā krāsa piešķirs nagiem glītu un izsmalcinātu izskatu! So Much and More iedvesmoja dzērveņu pīrāgs un dizaineru Givenchy un Zac Posen ogu toņa kleitas.

Kinetics SolarGelir profesionālas nagu lakas ar želejlakas izskatu. Žāvēšanai nav jāizmanto speciālā UV/LED lampa, jo tās nožūst kā parastas nagu lakas, piešķirot želejlakai līdzīgu spīdumu un noturību līdz pat 10 dienām. Par uzklāšanas ērtumu atbild vidēji plata birstīte ar noapaļotu galiņu un gumijveida plastmasas vāciņš, kas neļauj tai izslīdēt no satvēriena. Lai iegūtu želejlakas cienīgu manikīru mājas apstākļos, atliek vien uzklāt savu iemīļoto toni 2 plānās kārtās, ļaut tam nožūt 2 minūtes un uzklāt virskārtu SolarGel Top Coat vienā kārtā.

6
Rakstīt komentāru