15. maijs 2017

TESTĒJAM! Pavasara nagu laku kolekcija Kinetics Grand Bazaar

Pašmāju zīmols Kinetics katru sezonu mūs priecē ar jaunu nagu laku kolekciju, kas sastāv no 8 īpaši izmeklētiem toņiem. Šoreiz par galveno iedvesmas avotu kļuva Austrumi - precīzāk Austrumu tirgus.

Lūk, ko pats zīmols stāsta par 2017. gada pavasara nagu laku kolekciju Grand Bazaar: “Kinetics pavasara laku kolekcija nāk ar jaunu stāstu – krāsām, smaržām un dzīvīgas kņadas piepildītām ieliņām austrumu tirgū (tonis #360 Grand Bazaar). It visur kaulējas par labāko cenu (tonis #358 Give me a better price). Ir īstais laiks kaut kam īpašam (tonis #361 Secret deal), un to piedāvā neviens cits kā beduīns ar savu veco taksometru (tonis #364 Bedouin Taxi). Ņemsi kamieli vai kabrioletu (tonis #359 Camel or Cabrio)? Un tikai par labāko cenu, un tikai šodien! Nudien ir par karstu, lai tam noticētu (#362 Too hot to believe)…”

Kinetics SolarGel ir profesionālas nagu lakas ar želejlakas izskatu. Žāvēšanai nav jāizmanto speciālā UV/LED lampa, jo tās nožūst kā parastas nagu lakas, piešķirot želejlakai līdzīgu spīdumu un noturību līdz pat 10 dienām. Par uzklāšanas ērtumu atbild vidēji plata birstīte ar noapaļotu galiņu un gumijveida plastmasas vāciņš, kas neļauj tai izslīdēt no satvēriena. Lai iegūtu želejlakas cienīgu manikīru mājas apstākļos, atliek vien uzklāt savu iemīļoto toni 2 plānās kārtās, ļaut tam nožūt 2 minūtes un uzklāt virskārtu SolarGel Top Coat vienā kārtā.

KINETICS Grand Bazaar toņi:

#357 Arabic Blonde - maiga, gandrīz balta nagu laka ar rozā apakštoni. Lai iegūtu vienmērīgu izskatu, iesaku uzklāt 3-4 plānās kārtās. 

#358 Give Me Better Price - vēss lavandas tonis, ideāli piemērots neuzkrītošam un dabīgam manikīram.

#359 Camel or Cabrio - silts, persiku krāsas tonis, kas lieliski papildinās vasaras iedegumu. 

#360 Grand Bazaar - konfekšu rozā tonis, kas brīnišķīgi saspēlēsies ar iedegušu ādu. Izteiksmīgs un dzīvespriecīgs, taču nav pārlieku spilgts.

#361 Secret Deal - vēss, vecrozā tonis. Atgādina pieklusinātu Grand Bazaar versiju.

#363 Too Hot to Believe - spilgts, gandrīz neona rozā tonis. Kolekcijas pamanāmākā un izteiksmīgākā nagu laka.

#363 Rub the Lamp - ceriņiem līdzīgs violets tonis. Saglabā krāsas nianses, uzklājot nagu laku arī vairākos slāņos.

#364 Bedouin Taxi - zilganpelēcīga krāsa ar zaļganu apakštoni, kas atgādina jūras dzelmi. Pietiek ar 1 kārtu, lai šis tonis izskatītos piesātināts un vienmērīgs. 

2
Rakstīt komentāru