27. septembris 2017

TESTĒJAM! Glov cimdiņš kosmētikas noņemšanai ar ūdeni

Douglas Glov

Ja arī tev patīk make-up, bet tā noņemšana sagādā smagu nopūtu, iepazīsties ar jauno cimdiņu Glov On-The-Go, kurš padarīs šo ikvakara rituālu ātru un patīkamu. Radīts, lai apmierinātu mūsdienīgas sievietes vajadzības, Glov On-The-Go ir gan lielisks sabiedrotais ceļojumos, gan brīnišķīgs produkts lietošanai mājas apstākļos.

Douglas Glov

Pateicoties 3 gadu garumā izstrādātajai mikrotehnoloģijai, cimdiņa Glov On-The-Go šķiedras ir 30 reizes plānākas par kokvilnu un 100 reizes plānākas par cilvēka matu, un tā elektrostatiskās spējas kā magnēts absorbē visu dekoratīvo kosmētiku. Cimdiņa šķiedras ir arī antibalteriālas, tāpēc tas ir droši izmantojams 3 mēnešu laikā. Piemērots visiem ādas tipiem - pat jutīgai un ekzēmas skartai, tas ne vien attīra ādu, bet arī veic maigu pīlingu.

Douglas Glov

Cimdiņa lietošana ir ļoti vienkārša - samitrini to zem silta ūdens strūklas un ar maigām masāžas kustībām notīri sejas ādu. Dekoratīvā kosmētika bez problēmām nonāk nost un paliek uz cimdiņa, neizsmērējoties uz ādas. Glov On-The-Go vienlīdz labi notīra kā tonālo krēmu, tā lūpu krāsu, skropstu tušu, acu ēnas un jebkura cita veida make-up. Pēc lietošanas āda nejūtas kairināta - drīzāk patīkami izmasēta. Kad kosmētikas noņemšana ir pabeigta, cimdiņš ir jāizmazgā ar ziepēm un jāpakarina nožūt līdz nākamajam vakaram.

Douglas Glov

Notecējusi skropstu tuša zem lietus? Jāpielabo lūpu krāsa dienas laikā? Miniatūrais Glov Quick Treat nāk palīgā! Tā īpašais dizains palīdz ātri un vienkārši pielabot grimu un, pateicoties tā mazajam izmēram, tas ielīdīs ikvienā somiņā. 

Douglas Glov

Grima noņemšanas cimdiņš Glov On-The-Go ir lieliska alternatīva ierastajām ādas attīrīšanas metodēm. Pateicoties tā vienkāršajai lietošanai, kas neprasa pat kosmētikas noņemšanas līdzekli un kompaktajam izmēram, cimdiņš ir lielisks sabiedrotais kā ceļojumos, tā ikdienā. 

3
Rakstīt komentāru