20. februāris 2019

TESTĒJAM! DOUGLAS JAUNUMI: PIESĀTINĀTI LŪPU KRĀSU TOŅI UN FENOMENĀLS SENSATION EYES DUETS APJOMĪGĀM SKROPSTĀM

Douglas Make Up kolekcija papildināta ar jauniem dekoratīvās kosmētikas produktiem, kas lieliski iederēsies ikvienas sievietes kosmētikas maciņā.

Viens no jaunumiem ir fenomenālais duets — skropstu bāze Douglas Make Up Sensation Eyes Primer un intensīvi melnā skropstu tuša Douglas Make Up Sensation Eyes Mascara Black, kas, darbojoties viens ar otru saskaņotā tandēmā, gan kopj un atveseļo skropstas, gan piešķir tām īpašu apjomu.

Otrs jaunums ir divi koši un pavasarīgi lūpu krāsu toņi — Douglas Make Up VIBRANT SATIN Independant un Douglas Make Up MAD MATTE Silly Cherry.

Izmēģinājām šos produktus uz savas ādas, tāpēc dalāmies ar iespaidiem un novērojumiem.

SENSATION EYES SKROPSTU BĀZE UN TUŠA

Abi produkti tiek izmēģināti gan telpās, gan āra apstākļos uz skropstām, kas ir samērā smalkas, gaiši brūnas un vidēji garas. Testētājai arī mēdz būt alerģiska reakcija uz skropstu kosmētiku, kas izpaužas kā acu apsārtums un nieze.

Par Sensation Eyes produktiem

Sensation Eyes Primer ir bāze, kas stiprina katru skropstu matiņu, kā arī pagarina tos, piešķirot izteiktu kuplumu. Bāzes īpašā vērtība ir unikālā formula, kas stimulē skropstu augšanu. Jau pēc 30 dienu lietošanas skropstas būs manāmi veselīgākas un apjomīgākas. Bāzi var lietot ne tikai tandēmā ar Sensation Eyes Mascara, bet arī ar jebkuru citu skropstu tušu, paspilgtinot tās labākās īpašības.

 

Sensation Eyes Mascara Black skropstu tuša izceļas ar savu intensīvi melno toni, kas skatienu padara maģisku. Tuša skropstas padara ne tikai izcili melnas, bet arī neticami kuplas un ievērojami garākas. Ar parocīgo un maigo, nedaudz ieliekto birstīti var noklāt pat vissīkākās skropstas, piešķirot tām sensacionālu apjomu.

NOVĒROJUMI UN SECINĀJUMI PĒC TESTĒŠANAS

  • Sensation Eyes Primer bāze ir baltā krāsā, ko ar vidēji lielo birstīti viegli var uzklāt uz visām skropstām, arī pašām īsākajām. Bāze skropstas nepadara smagas un salipušas, bet tās acīm redzami kļūst garākas un biezākas.

! Jānogaida vismaz 5 sekundes, lai uz bāzes klātu tušu.

  • Sensation Eyes Primer iepakojums tāpat kā pati bāze ir baltā krāsā, kas ir tiešām pārdomāti un gaumīgi, jo ļauj daudz ātrāk orientēties savā kosmētikas maciņā.
  • Uzklāt Sensation Eyes Mascara Black tušu ir viegli, jo mīkstā birstīte labi apņem ar bāzi apstrādātās skropstas. Ar vairākiem tušas klājieniem skropstas ir ieguvušas koši melnu toni un kļuvušas vēl kuplākas un garākas. Tomēr, tā kā bāze ir balta un tuša koši melna, jāpievērš uzmanība tam, lai kāda baltā skropsta nepaliktu bez tušas melnā pārklājuma.
  • Pēc 8 stundām telpā, kas pavadītas ar uzkrāsotām skropstām, tuša nebija nobirusi vai izsmērējusies zem skropstu līnijas.
  • Tā kā testētājai ir jutīgas acis, īpaši jāizceļ fakts, ka netika novērots nekāds kairinājums un diskomforts, kas būs īpaši iepriecinoši jutīgu acu īpašniecēm.
  • Tuša veiksmīgi arī izturēja ziemīgos laika apstākļus, saglabājot labu klājumu un neradot diskomfortu. Tajā pašā laikā tušu un bāzi viegli varēja notīrīt ar kosmētikas noņemšanas līdzekli, nebija vajadzības berzt vai izmantot daudz noņemšanas līdzekļa.

! Sensation Eyes bāze un melnā tuša būs lielisks komplekts tām dāmām, kuras daba nav apveltījus ar izteikti garām un kuplām skropstām, jo šis Douglas Sensation Eyes duets īsā mirklī ļaus tikt pie kārotā izteiksmīgā skatiena.

LŪPU KRĀSAS VIBRANT SATIN Independant un MAD MATTE Silly Cherry

Divi jauni, koši un pavasarīgi lūpu krāsu toņi no Douglas Make Up klāsta lieliski atsvaidzinās ikvienas sievietes koptēlu.

VIBRANT SATIN Independant — piesātināts, košs un sulīgs tonis, kurš papildināts ar mirdzumu un maigi saldu aromātu, noteikti piesaistīs apkārtējo skatienus. Šo lūpu krāsu lieliski varēs kombinēt gan ar ikdienas tēlu, gan savienot ar vakara grimu un greznāku apģērbu.

Lūpu krāsa klājas ļoti viegli, tai ir maiga tekstūra. Bet patīkamais aromāts, kas uzvirmo krāsošanas laikā, liek vēlēties krāsu ik pa laikam atjaunot, lai gan tas īsti nav nepieciešams, jo tonis ir gana noturīgs.

MAD MATTE Silly Cherry — elegants un intensīvs ķiršu tonis ar matētu tekstūru. Tas patiks dāmām, kurām tīk piesātināti un pamanāmi toņi no klasiskās krāsu paletes. Bet tajā pašā laikā šī lūpu krāsa nebūt nav garlaicīga, tā saspēlēsies ar jebkuru tēlu un noskaņojumu, tāpēc būs lielisks papildinājums dekoratīvās kosmētikas maciņā.

Arī šī matētā lūpu krāsa klājas viegli, tonis veidojas vienmērīgs un gluds. Krāsa savu intensitāti un klājumu saglabā ilgu laiku. Protams, pēc vairākām stundām, kad jau izdzerta tase kafijas un baudītas pusdienas, lūpu krāsu ir nepieciešamība atjaunot.

Mums īpaši patika abu Douglas Make Up lūpu krāsu pārdomātais iepakojums. Eleganti melnais formāts un perfektās kontūras šķita ļoti patīkamas un gaumīgas. Patīkami pārsteidza tas, ka lūpu krāsas vāciņu pie pamatnes pievelk magnēts, neļaujot tam nejauši nokrist un sabojāt lūpukrāsu, sasmērēt somu vai kosmētikas maciņu. Vairs nekādu misēkļu!

6
Rakstīt komentāru