06. marts 2018

TESTĒJAM! Christian Faye semi-permanti produkti uzacīm un jaunās acu ēnas

Douglas Christian Faye

Zīmols Christian tika radīts 1996. gadā Nīderlandē un pārsaukts par Christian Faye 2014. gadā. Tā pirmie produkti - semi-permantās uzacu ēnas, kļuva par vispasaules hītu, saglabājot savu unikālo statusu semi-permanento produktu pasaulē arī turpmākos 10 gadus. Zīmola radītie uzacu šabloni mūsdienās ir plaši lietoti un bieži vien kopēti, taču tikai oriģinālā kvalitāte spēj sniegt solīto rezultātu. Šobrīd Christian Faye piedāvā plašu produktu klāstu uzacīm un acīm - ēnas, pomādes, zīmuļus, skropstu tušas, kā arī dažādus aksesuārus. Christian Faye rūpējas, lai viņu radītie produkti būtu vienkārši lietojami un turētos visas dienas garumā, neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem.

Mēs testējam 2 produktus uzacīm - pomādi un uzacu ēnu komplektu, kā arī 10 jaunas acu ēnu paletes.

CHRISTIAN FAYE SEMI PERMANENT EYEBROW MAKEUP DUO KIT
Uzacu ēnu komplekts

Douglas Christian Faye

Uzacis ir viena no svarīgākajām sejas daļām, jo "ierāmē" to un piešķir Tev raksturu. Uzacu ēnu komplekts Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit ir kā radīts dāmām ar ļoti plānām uzacīm vai retiem un smalkiem matiņiem. Ūdensizturīgais presētais pulveris, pateicoties unikālajai formulai, ļauj uzacu ēnām pieķerties ādai nevis matiņiem, radot ilgāku noturību (līdz pat 24 stundām!) un palīdzot nomaskēt rētas.

Zīmols piedāvā 2 variācijas - divu toņu uzacu ēnu paleti (pieejama 4 toņu variācijās no blondas līdz tumši brūnai) vai uzacu ēnu un izgaismotāja duo (pieejams 3 toņu variācijās). Komplektā ietilpst: palete ar spoguli un 2 uzacu ēnām (gaišāku un tumšāku toni vai uzacu ēnām un izgaismotāju), 3 uzacu šabloni (plānas, dabīgas, biezas uzacis), otiņa ar slīpu galiņu un samta maciņš. 

Douglas Christian Faye

Attēlā: uzacu ēnu komplekts tonī Medium Brown un uzacu ēnu - izgaismotāja komplekts tonī Dark.

Testēšanas rezultāti: uzacu ēnas priecē ar smalko tekstūru un labo pigmentāciju. Uzacu šabloni un otiņa ir viegli lietojami un ļauj iegūt skaistas uzacis vien pāris minūšu laikā. Presētais pūderis lieliski iekrāso gan matiņus, gan ādu un turās visas dienas garumā. Galvenais ir izvēlēties toni, kurš ideāli saskanēs ar dabīgo matiņu krāsu. Lieliski piemērotas lietošanai gan ar šabloniem, gan bez, lai vienkārši ar otiņu iekrāsotu uzacis.

CHRISTIAN FAYE EYEBROW DIP POMADE
Uzacu pomāde

Douglas Christian Faye

Ja esi ar make-up uz "Tu" un mierīgi vari pati izveidot sev vēlamu uzacu formu bez šabloniem, pievērs uzmanību šai semi-permanentajai uzacu pomādei. Christian Faye Eyebrow Dip Pomade ir ūdensizturīga un piemērota taukainai ādai. Krēmveida formula strādā kā praimeris, piešķirot krāsu, formu un ēnojumu. Tā nofiksējas 60 sekunžu laikā pēc uzklāšanas un saglabā perfektu izskatu saskaroties kā ar mitrumu, tā arī ar viegliem pieskārieniem.

Komplektā ietilpst: pomāde, dubultotiņa ar slīpu otiņu vienā galā un uzacu ķemmīti otrā.

Douglas Christian Faye

Attēlā: uzacu pomāde tonī Taupe un Dark Brown. Pomāde ir pieejama četros toņos - Taupe (blondiem matiem), Irid Brown (matiem ar sakranīgu nokrāsu), Dark Brown (tumši brūniem matiem) un Charcoal (melniem matiem). 

Douglas Christian Faye

Testēšanas rezultāti: uzacu pomāde tonī Dark Brown ir mans personīgais favorīts! Tā ļauj izveidot jebkadas formas un biezuma uzacis un saglabā to izskatu visas dienas garumā jebkādos apstākļos. Komplektā esošā otiņa ir ļoti kvalitatīva un, pateicoties tās īsajiem un pietiekoši cietajiem sariņiem, ļauj uzzīmēt arī smalkus matiņus.  

Douglas Christian Faye

Dūmakainas acis ir kā maza melna kleitiņa - vienmēr aktuālas un glaimojošas ikvienai sievietei. Christian Faye piedāvā 5 paletes, kuras palīdzēs izveidot smokey eyes klasiski melnos, zilos, violetos, brūnos vai sarkanīgi mirdzošos toņos. Smokey eyes komplektā ietilpst: 6 acu ēnas, spogulis, 2 aplikatori.

CHRISTIAN FAYE EYESHADOWS SMOKEY EYES "BLACK"

Douglas Christian Faye

CHRISTIAN FAYE EYESHADOWS SMOKEY EYES "BROWN"

Douglas Christian Faye

CHRISTIAN FAYE EYESHADOWS SMOKEY EYES "BLUE"

Douglas Christian Faye

CHRISTIAN FAYE EYESHADOWS SMOKEY EYES "PURPLE"

Douglas Christian Faye

CHRISTIAN FAYE EYESHADOWS SMOKEY EYES "TREASURE"

Douglas Christian Faye

Ja Tavā arsenālā jau atrodas iemīļota palete ar pamattoņiem, ieskaties Quattro eyeshadows piedāvājumā, kur atradīsi izsmalcinātus mirdzošus toņus, ar kuriem pacelt savu acu grimu nākamajā līmenī. Quattro eyeshadows komplektā ietilpst: 4 acu ēnas, divpusējs aplikators.

CHRISTIAN FAYE QUATTRO EYESHADOWS "BLACK"

Douglas Christian Faye

CHRISTIAN FAYE QUATTRO EYESHADOWS "BLUE"

Douglas Christian Faye

CHRISTIAN FAYE QUATTRO EYESHADOWS "BROWN"

Douglas Christian Faye

CHRISTIAN FAYE QUATTRO EYESHADOWS "SPARKLE"

Douglas Christian Faye

CHRISTIAN FAYE QUATTRO EYESHADOWS "GREEN"

Douglas Christian Faye

Testēšanas rezultāti: visas acu ēnas (un jo īpaši mirdzošās) izteikti birst, paņemot tās ar otiņu vai aplikatoru, tāpēc noteikti iesaku sejas grimu klāt pēc acu make-up izveides. Lai acu ēnas labāk turētos iesaku lietot acu ēnu bāzi un mirdzošās ēnas, paņemtas uz otiņas, pirms uzklāšanas apsmidzināt ar make-up fiksatoru. Acu ēnas labi pludinās un ļauj uzbūvēt sev vēlamo intensitāti, variējot starp vieglu dienas un izteiktu vakara izskatu. Christian Faye acu ēnu paletes būs kā lielisks papildinājums jau esošajam dabīgo toņu komplektam, jo palīdzēs iegūt interesantāku un svinīgāku grimu.

Douglas Christian Faye

Attēlā: acu grimam izmantoju paleti Christian Faye Eyeshadows Smokey Eyes tonī Black un paleti Christian Faye Quattro Eyeshadows tonī Green.

Douglas Christian Faye

Pilns sortiments ar Christian Faye produktiem ir pieejams tikai e-veikalā DOUGLAS.LV!

Vai Tu jau esi pazīstama ar zīmola Christian Faye produktiem?

2
Rakstīt komentāru