26. februāris 2019

TESTĒJAM! CHARLES WORTHINGTON MATU PRODUKTI — SALONA CIENĪGS LUKSUSS MĀJĀS

Charles Worthington ir zīmols, kurš piedāvā katram savā mājā ienest salona cienīgu kopšanu matiem. Piedāvājumā ir luksusa kvalitātes produkti katram matu tipam, kas nodrošina gan maigu ikdienas kopšanu un attīrīšanu, gan sniedz matiem aizsardzību un atjaunošanu, kā arī padara tos mirdzošus, apjomīgus un veselīgus.

Charles Worthington matu produktu pievienotā vērtība ir tā, ka tie nesatur silikonu, sulfātus un parabēnus, kā arī tie ir saudzīgi krāsotiem matiem. Un vēl — produkti nav testēti uz dzīvniekiem, kas liek vēl vairāk sajūsmināties par šo zīmolu.

Mums noteikti bija jāizmēģina šie lieliskie matu kopšanas un veidošanas produkti, lai par tiem vairāk pastāstītu arī jums un padalītos ar atsauksmēm. Testējām trīs šampūnu un kondicionieru komplektus, kā arī izmēģinājām divus matu veidošanas produktus — putas apjomam un matu laku frizūras nostiprināšanai.

DZIĻI ATTĪROŠS ŠAMPŪNS UN KONDICIONIERIS AR KOKOGLI NESPODRIEM MATIEM

Charles Worthington Charcoal Shampoo un Charles Worthington Charcoal Conditioner

Šampūns un kondicionieris, kura sastāvā ir kokogle, paredzēts nespodriem, vides piesārņotiem un bojātiem matiem. Produkti sniedz attīrošu efektu, atdod matiem spožumu un maigu tekstūru. Lielisks efekts manāms jau pēc vienas lietošanas reizes. Kondicionieris no šī komplekta satur barojošus minerālus, kas aizsargā matus no saules radītiem bojājumiem un sausuma sajūtas.

Par kokogli. Tai ir absorbējošas īpašības, kas sniedz maigu un dziļu attīrīšanu, uzlabo vielmaiņu matos un ādā. Šampūns ar kokogli tiek rekomendēts kā profilaktisks līdzeklis pret dažādām matu problēmām. Kokogles pielietojums skaistumkopšanā ir plašs, kā arī par tās lieliskajām īpašībām cilvēki zinājuši jau sen.

NOVĒROJUMI PĒC LIETOŠANAS

Lai gan sākumā nedaudz biedē šampūna tumši pelēkā krāsa, pēc saputošanas tas kļūst skaisti balts. Puto ļoti labi un bagātīgi, tāpēc pietiek ar nelielu šampūna daudzumu, lai kārtīgi izmazgātu vidēja garuma matus.

Pēc mazgāšanas mati ir viegli, ar izteiktu tīrības sajūtu, kas ir pat acīm redzama. Matu virsma ir gluda un mirdzoša. Matus ir viegli izķemmēt. Īpaši jāizceļ neuzbāzīgais, viegli nojaušamais, bet ļoti patīkamais aromāts, kurš saglabājas matos vairākas dienas. Mati saglabājas tīri trīs dienas, kas ir lieliski, ja salīdzina, ka iepriekš mati bija jāmazgā jau pēc divām dienām.

MAIGS MICELĀRAIS ŠAMPŪNS UN KONDICIONIERIS IKDIENAS KOPŠANAI SMALKIEM MATIEM

Charles Worthington Everyday Gentle Shampoo un Charles Worthington Everyday Conditioner

Šis šampūns un kondicionieris īpaši izstrādāts smalkiem matiem un to ikdienas kopšanai. Tas uzlabo bojātās matu daļas par 82%. Smalkie mati tiek ne tikai atveseļoti, bet arī piepacelti pie saknēm un padarīti zīdaini mīksti. Regulāri lietojot šo šampūnu kopā ar kondicionieri, mati kļūst maigi un mirdzoši. Sastāvā ir hidrolizēts lupīnas sēklu ekstrakts.

NOVĒROJUMI PĒC LIETOŠANAS

Arī šis šampūns puto ļoti labi, konsistence ir patīkama. Kondicionieris vienmērīgi izklājas visu matu garumā, padarot tos gludus un maigus. Nav jūtams gandrīz nekāds aromāts, kas īpaši patiks tiem, kuri ir jutīgi pret spēcīgiem aromātiem.

Mati pēc mazgāšanas ir gludi, mirdzoši, labi ķemmējami. Pēc žāvēšanas to struktūra ir zīdaina un gluda, acīm redzami ir nogludināti sīkie matiņi, kas mēdz pūkoties un spuroties. Arī pēc šī šampūna un kondicioniera lietošanas mati saglabājas tīri ilgāk nekā parasti.

GREZNS ŠAMPŪNS UN KONDICIONIERIS AR KALOGĒNU MATU APJOMAM

Charles Worthington Volume & Bounce Shampoo un Charles Worthington Volume & Bounce Conditioner

Īpaši izstrādāts grezns šampūns un kondicionieris, kas ļaus sajusties kā kinozvaigznei ar nevainojumu frizūru. Pēc lietošanas mati tiek pie saknēm piepacelti, iegūst gaisīgu apjomu un acīmredzamu mirdzumu. Šo produktu noslēpums ir bagātīgais kalogēna daudzums, kas ar matiem veic acīmredzamas pārmaiņas. Bet apjoms un mirdzums nebūt nav viss, ko var iegūt. Ir jūtams, ka mati ir attīrīti, viegli un zīdaini.

NOVĒROJUMI PĒC LIETOŠANAS

Šampūns un kondicionieris mūs patīkami pārsteidz ar savu patiešām efektīvo darbību. Apgalvojums par to, ka mati uzreiz iegūst pamanāmu apjomu, nav mārketinga triks. Pēc mazgāšanas un kondicioniera lietošanas mati ir ne tikai tīri, viegli un mirdzoši, bet ieguvuši apjomu visā to garumā. Produkti tiek testēti uz smakliem matiem, kuriem ir tendence pieplakt pie galvas, tāpēc arī patiešām varam novērtēt iegūto apjoma efektu.

Arī šis komplekts izceļas ar patīkamu un maigu aromātu un viegli putojošu konsistenci. Mati pēc mazgāšanas ir viegli ķemmējami un veidojami ar fēnu un suku. Lietojot šos produktus kopā ar Volume & Bounce matu putām un matu laku, izdosies iegūt patiešām pamanāmu un noturīgu matu sakārtojumu gan ikdienai, gan svētkiem.

Pēc šīs produktu sērijas izmantošanas ir sajūta, ka patiešām ir apmeklēts skaistumkopšanas salons, kur frizieris matus veidojis ar profesionāliem un īpaši efektīviem produktiem.

MATU PUTAS UN MATU LAKA APJOMAMA UN NOTURĪBAI

Charles Worthington Volume & Bounce Sculpt Mousse un Charles Worthington Volume & Bounce Perfect Finish Hair Spray

Charles Worthington Volume & Bounce Sculpt Mousse matu putas ir matu apjomu palielinošas. To unikālā stila atmiņas tehnoloģija ļauj matu apjomu saglabāt visas dienas garumā. Putas matus padara ne tikai apjomīgus, bet arī dzīvīgus, vijīgus un mirdzošus.

Charles Worthington Volume & Bounce Perfect Finish Hair Spray matu laka-sprejs ir lielisks noslēgums noturīgai un apjomīgai frizūrai. Šī matu laka apjomam ir ar anti-frizz īpašībām, neļauj matiem spuroties un pūkoties. Matu laka nodrošina spēcīgu un ilgstošu efektu. Matu lakas sastāvā ir aktīvi polimēri, kas sniedz stingro fiksāciju, izturību pret mitrumu un arī elastību. Mati kļūst maigi un zīdaini.

NOVĒROJUMI PĒC LIETOŠANAS

Volume & Bounce matu putas vidēji gariem un smalkiem matiem sniedza tiešām pamanāmu apjoma efektu. Mati nebija salipuši vai smagi. Ļoti labi saglabājās pēc Volume & Bounce šampūna un kondicioniera iegūtais viegluma efekts.

Pēc tam, lai nostiprinātu ieveidotos matus, izmantojām Volume & Bounce matu laku. Patīkami, ka tai bija maiga un patīkama smarža, kas sasaucās ar citiem šīs līnijas produktu aromātiem. Pēc lakas lietošanas mati nebija cieti un salipuši. Bija pamanāms, ka matu virsma kļuvusi vēl maigāka un zīdaināka.

Otrajā dienā pēc matu ieveidošanas ar putām un laku tie joprojām izskatījās labi, mati nebija nogulēti. Pēc izķemmēšanas tie saglabāja vieglu un skaisti krītošu apjomu. No mājas varēja iziet bez īpašas darbošanās ap matiem.

MĒS JUMS IESAKĀM CHARLES WORTHINGTON MATU PRODUKTUS!

Noteikti iesakām tos izmēģināt, jo produktu klāsts ir ļoti plašs — katrai gaumei un matu tipam. Testējām tikai dažus no tiem. Tas nozīmē, ka sev piemērotus matu kopšanas un veidošanas līdzekļus var atrast katrs. Produkti ir ar ļoti augstu kvalitāti, ar pārdomātu sastāvu, brīvi no nevēlamām vielām, kas nepārprotami liek tos ierindot luksusa matu kopšanas produktu segmentā. Un galvenais — tie tiešām strādā un sniedz matiem to efektu, ko ražotājs sola.

Iespējams, Charles Worthington kļūs par jūsu jaunajiem mīļākajiem matu kopšanas produktiem. Izmēģiniet jau tagad, lai, sākoties pavasarim, sakoptu un palutinātu savus matus!

6
Rakstīt komentāru