22. septembris 2015

TESTĒJAM: Artemis Power Fluid, ko iemīl pat vīrieši, kas nelieto kosmētiku

Alpu spēks savienojumā ar jaunākajām tehnoloģijām

Artemis irŠveices zīmols, kas ražo gan sieviešu, gan vīriešu sejas ādas kopšanas līdzekļus. Tā filozofija uzsver dabas spēku un augsto tehnoloģiju simbiozi. Artemis produkti tiek veidoti, savienojot labākos Šveices Alpu augus ar ekskluzīvākajām un jaunākajām ražošanas tehnoloģijām. Tādējādi tiek iegūti efektīvi līdzekļi, kas atbilst augstākajām prasībām. Tie nesatur parabēnus un parafīneļļas, un  var lepoties ar sastāvā esošo Alpu kalnu ūdeni, dabīgajām eļļām un hipoalerģiskām sastāvdaļām.

Īpaši veidots vīriešu sejas ādai

Artemis Men ir radīts ievērojot delikātākās vīriešu ādas prasības. Tas ātri novērš stresa un noguruma pazīmes, piešķirot ādai enerģiju. Līnijas noslēpums ir tās spēcīgajās sastāvdaļās:

  • Alpu ēdelveiss - aizsargā ādas šūnas, samazina iekaisumu, nomierina ādu;
  • Taurīns - regulē ādas šūnu mitruma līmeni, stiprina šūnu imūnsistēmu, piešķir enerģiju šūnām;
  • Kalnu kristāls - atdzīvina un atjauno ādu, aizsargā šūnu struktūru.

Vīriešu līnijā atradīsi 7 produktus: attīrošu skūšanās krēmu Artemis Men Cleansing & Shaving Cream, pretnovecošanās sejas krēmu Artemis Age Defense Care, atjaunojošu fluīdu pēc skūšanās Artemis Men After Shave Repair Fluid, rullīti acu ādas enerģijai Artemis Men Eye Energiser Roll-On, šampūnu un dušas želeju (divi vienā!) Artemis Men Hair & Body Wash, spēcinošo fluīdu Artemis Men Power Fluid un dezoderantu rullīti.

IzmēģināmArtemis Men Power Fluid

Visintriģējošākais līdzeklis no šīs līnijas - spēcinošais fluīds sejai. Tas sola novērst noguruma pazīmes, uzpildīt ādas šūnas ar enerģiju un aizsargāt no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

Ārkārtīgi viegls un zīdaini maigs pēc struktūras, šis līdzeklis burtiski slīd pa ādu, tāpēc ir nepieciešams ļoti neliels tā daudzums. Fluīds uzsūcas nekavējoties, neatstājot taukainu vai lipīgu sajūtu, kas bez šaubām ir ļoti patīkami. Rezultāts ir redzams acumirklī - sejas āda, pateicoties dziļajai mitrināšanai, izskatās svaigāka. Tas nomierina arī īpaši sausas, apsārtušas vai nedaudz iekaisušas ādas zonas, tāpēc ir lielisks līdzeklis, ko lietot pēc skūšanās.

Spēcinošais fluīds ir piemērots visiem ādas tipiem un to var lietot gan no rīta, gan vakarā uz attīrītas sejas ādas. Jau pēc pirmās lietošanas nedēļas ir jūtams, ka sejas āda kļūst veselīgāka - pazūd gan sausums, gan apsārtums. Āda jūtas svaiga, elastīga un maiga - gluži kā pēc brīvdienām Šveices kalnos.

Ja kādreiz būtu jāizvēlas tikai vienu sejas kopšanas līdzeklis, ko ņemt pārgājienā uz kalna virsotni, šis noteikti būtu īstais. Tā spēcīgā formula dod sejas ādai visu nepieciešamo - mitrina visas  dienas garumā, nomierina sakairinātu ādu un aizsargā no apkārtējās vides negatīvās ietekmes. Šajā mazajā metāliskajā pudelītē slēpjas skaistas vīriešu sejas ādas formula.

0
Rakstīt komentāru