13. februāris 2018

Spēlēsimies kopā? Šoreiz jutekliski un maigi

Autore: vizāžiste Ieva, kuru Tu vari satikt Douglas Select T/C Alfa

Gadā ir vairākas reizes, kad sieviete īpaši piedomā, lai viņas izskats patiktu (izpatiktu) vīrietim. Gribam mēs vai nē, Svētā Valentīna diena arī Latvijā tiek atzīmēta – vai ar “man šī diena neko nenozīmē” attieksmi vai tomēr ar kādu īpašu pārsteigumu mīļotajam cilvēkam. Ir amizanti vērot sarkanos balonus, konfekšu kastītes un dažāda vecuma kungus sieviešu iecienītos veikalos. Un kāpēc ne? Kāpēc gan nesvinēt dienu, kas godina mīlestību?

Tāpēc, mīļās dāmas, šoreiz es - vizāžiste Ieva - pastāstīšu par vieglu un juteklisku dienas make-up, kas uzrunā savā vienkāršībā un kas īpaši būs noderīgs dāmām, kurām “mazāk ir vairāk”. Jāpiezīmē, ka arī kungu vidū šāda veida grims ir cieņā.

vai zini, kas ir 2018. gada svarīgākā skaistumkopšanas tendence?

Šogad visa pamatā ir skaista un kopta āda – tas gan nebūt nav jaunums, ka tieši skaista āda ir laba grima pamats. Veselīga un   starojoša sejas āda – tas ir ideāls, uz ko tiekties, gan izdzerot pietiekamu daudzumu ūdens dienā, gan izvēloties tieši Tavam ādas tipam un dzīvesstilam piemērotus sejas kopšanas un attīrīšanas līdzekļus. Par šo tēmu vairāk runāsim citā reizē.

Šodienas uzdevums – izveidot maigu, bet sievišķīgu grimu jaunai dāmai, kura ikdienā kosmētiku lieto minimāli.

MAC vizāžists vienmēr novērtēs ikdienas paradumus, ādas stāvokli un piemeklēs gan kopjošo, gan dekoratīvo kosmētiku, kas patīkami atsvaidzinās ikdienas rituālus. Sākam ar sejas attīrīšanu, kas ne tikai izveido manu kontaktu ar klienta ādu, bet arī palīdz novērtēt ādas stāvokli. Pēc tam es ādu mitrinu un ļauju mitrinošajam produktam viegli iesūkties ādā.

Dod sev laiku rituālam – ūdens

Jebkura tipa ādai nepieciešams mitrinājums kā glāze ūdens mūsu ķermenim, tāpēc izmanto līdzekļus, kuru tekstūra ir mitrinoša (MAC Studio Moisture FIX SPF15, MAC Mineralize Face and Body Lotion), lai mitrinātu un, pats galvenais, lai palīdzētu šim mitrinājumam sejā saglabāties visas dienas garumā. Tālāk, atkarībā no ādas tipa, izvēlies krēmu. Mana izvēle šodien – MAC Strobe Cream, kas dos ādai dabīgu mirdzumu un starojumu, jo krēma sastāvā ir zaļā tēja un vīnogu ekstrakts. Strobe krēmu  droši vari likt arī vakaros, jo tam piemīt arī nomierinoša iedarbība, kas palīdz mazināt noguruma un stresa pēdas. To esmu pārbaudījusi pati uz savas ādas.

Ļauju krēmiem izdarīt savu darbiņu, un tālāk kā pamatu izmantoju MAC Waterweight foundation un zonai zem acīm jauno MAC Waterweight konsīleri, kas kopā veido izlīdzinātu, dabīgi starojošu sejas ādu. Konsīleris palīdz maskēt zonu zem acīm un ap degunu, savukārt tonālais krēms izlīdzināt sejas krāsu, kas šoreiz bija viens no uzdevumiem, jo sejas krāsa kontrastēja ar kakla zonas krāsu. Dāma novērtē rezultātu atzinīgi un pieskaras sejas ādai, nosakot, ka tonālo krēmu nemaz nejūt. Un arī par šo es jums noteikti uzrakstīšu citā reizē, ka izlīdzināts sejas tonis nebūt nenozīmē “masku uz sejas”.

Mazie noslēpumi – vienkārši un ātri

Kad pamats ir uzlikts, izmantojot MAC Matchmaster Concealer stick, viegli iezīmēju vaigu kaulus, deguna sānu malas un pieres daļu, lai pavisam nemanāmi ieskicētu sejas ovālu. Lai efekts būtu maigs – uz otas #159S (MAC) uzsmidzinu MAC FIX +, kas ir lielisks sabiedrotais grima uzklāšanā, jo sastāvā esošie vitamīni un nogludinošā spreja formula palīdz nonākt līdz skaisti iztušētam make-up. Fix + izmantošu arī acu zonā.

Waterweight foundation ir ar viegli pūderīgu efektu uz sejas, un to šoreiz nostiprināsim ar MAC Waterweight pūderi, ko pārslidinu pāri sejai ar otu #140S. Šis pūderis ir MAC jaunums, bet jau paspējis iegūt popularitāti, jo tā formula ir zīdaina, tā nav redzama uz sejas – radot skaistuma filtra efektu, izpludinot līnijas – kas ir svarīgi, kad uz sejas kļuvušas pamanāmas “pieredzes rieviņas” vai “emociju taisnes”.

Acis – dvēseles spogulis – izgrezno tās!

Pārliecinos, ka kliente un viņas sejas āda jūtas labi, turpināšu ar acīm. Meitenei acis ir zilas kā vasaras debesis, tāpēc izcelsim! Pamatā uz kustīgās daļas izmantoju MAC Prolongwear Pain Pot (Rubenesque tonis), kas izcels zilās acis un uz plakstiņa viducī ieklāju MAC Extra Dimension Blush (Just a Pinch tonis), lai pastiprinātu krāsu kontrastu. Pain pot jeb krēmveida ēnas ir laba izvēle, ja esi steidzīga pēc dabas, jo noturīgā (jā, arī ūdens) formula viegli klāsies un ilgi stāvēs. Ja vēlies, lai tonis kļūst vēl sulīgāks, uz otas uzpūt Fix+ un tad klāj pūderproduktu. Kāpēc vaigu sārtums uz acīm? Tāpēc – šo toni izmantošu arī uz sejas – pēc 2018. gada modes tendencēm vaigu sārtumu klāj horizontāli pāri sejas vidusdaļai, lai radītu saulē iedegušas ādas izskatu. Tāpēc vaigu sārtumi, kas ir ar mirdzumu (dimensiju), šādā veidā uzklāti dod papildu starojumu sejai. Katrai tikai jāpiemeklē savs tonis, ko veikalos Douglas vienmēr palīdzēs izdarīt konsultanti – arī es.

Mazie noslēpumi – vienkārši un ātri  

Brīdis, kad abas paskatāmies spogulī un novērtējam, ko papildināt. Izvēlos viegli ieēnot acu kaktiņus, to izdarot ar maigi brūnām ēnām. Šāda viegla ieēnošana acs lociņam iedod rāmi acij un ļauj mūsu dominējošās krāsas ēnām vairāk izcelties.

Pirms krāsoju lūpas, uzmidzinu uz sejas Fix +, kam ir piejaukts klāt Vanilla Pigments, kas izsmidzinās kā maigs lietutiņš un pastiprina mums vēlamo starojošas ādas efektu. Un šo pašu Vanilla pigmentu ar #219S otu maigi iespiežu acu kaktiņos, lai acis zaigo!

LŪPAS – TAVAS SIEVIŠĶĪBAS VISJUTEKLISKĀKĀ DAĻA

Noslēdzošie pieskārieni – vēl mazliet sejai pārslidinu pāri pūderi un uzsmidzinu Fix+.

Tu esi skaista, paskaties spogulī un ļaujies mirdzošai mīlestībai!

Kā turpinās stāsts?

Dāma vērās spogulī un teica – es gribu pamēģināt arī pati… Abas pasmaidam un sarunājam, ka nākamā reizē viņa visu darīs pati, es tikai palīdzēšu.

Dažreiz tā ir, dažreiz mums gribās sarkanas lūpas un melnas smokey acis, citreiz maigi rozā, citreiz gribam, lai  nekas mums nebūtu uz sejas vai paslēpties.  Pieņemt sevi un savus spēles noteikumus un nebaidīties tos pārkāpt – tā es dzīvoju dekoratīvās kosmētikas pasaulē, kurā ik dienu gaidu ciemos arī Tevi.

Šodien izmantotie Produkti:

1. MAC Gently Off Wipes+Micellar Water

2. MAC Studio Moisture FIX SPF15

3. MAC Strobe Cream (pieejami 5 dažādi toņi)

4. MAC Waterweight Foundation

5. MAC Waterweight Concealer

6. MAC Matchmaster Concealer Stick sejas kontūrai

7. MAC Waterweight Powder

8. MAC Fix + LAVANDER

9. MAC Pigments Vanilla un Tan

5




Rakstīt komentāru