13. augusts 2015

Kā izveidot smokey eye make-up, ja nēsā brilles

Mūsu modele nēsā brilles lielos, melnos kvadrātveida rāmjos un uzskata, ka tās dod pietiekošu akcentu, lai varētu atļauties nelietos acu dekoratīvo kosmētiku. Veikala Douglas konsultante izveidoja vakara grimu, kas lieliski izskatās gan bez brillēm, gan ar tām. Galvenais akcents tika likts uz dūmakainām acīm, atstājot lūpas aktuāli neitrālā tonī. Lai melnās acu ēnas neasplūstu ar briļļu rāmi, izmantojām spilgti zaļu acentu plakstiņa vidusdaļā un izgaismojošu konsīleri zonai zem acīm. Bet sākām, kā vienmēr, ar sejas ādas attīrīšanu!

1. Notīri seju ar toniku.

Mēs izmantojām attīrošo sejas toniku Lancôme Tonique Eclact, kas ir piemērots visiem sejas ādas tipiem un attīra ādu gan no kosmētikas, gan no atmirušajām šūnām.

2.  Uzklāj sejas krēmu.

Mitrinošs sejas krēms - gēls Biotherm Aquasource Gel ļauj izmantot dabiskās ādas ūdens rezerves, nodrošinot mitrināšanu līdz pat 48 stundām. Piparmētru un citrusaugļu aromāts, apvienojumā ar jasmīnu un muskusu, rada patīkamu smaržu buķeti.

3. Uzklāj tonālo krēmu.

Lai izvairītos no briļļu nospiedumiem uz deguna, ir svarīgi klāt pēc iespējas plānāku grima pamatu. Mēs izvēlējāmies tonālo krēmu EISENBERG 01 Natural, kas apvieno sevī gan tonālā krēma, gan konsīlera īpašības. Tas nomaskē visas ādas nepilnības - tumšos lokus zem acīm, apsārtumus, un paralēli mitrina sejas ādu 12stundu garumā.

4. Lieto izgaismojošu konsīleri zem acīm.

Brilles met tumšu ēnu uz acīm, tāpēc pievērs uzmanību, lai konsīleris, ko lieto zonā zem acīm, būtu izgaismojošs. Mēs uzklājām Shiseido Sheer Eye Zone Corrector zem acīm un plakstiņiem (acu ēnu bāzes vietā) - uzliekot punktiņus un iestrādājot ādā ar pirkstu galiem.

5. Nodrošinies pret nobirušām ēnām.

Šis solis nav obligāts - ja esi pārliecināta savās ēnu uzklāšanas spējās, vari droši to izlaist. Mēs uzklājām birsošo pūderi Diorskin Nude Loose Powder uz vaigukauliem, lai neizbojātu sejas toni ar netīšām nobirušām acu ēnām.

6. Uzklāj gaišas ēnas uz visa plakstiņa.

Sākām ar gaišām ēnām no Estée Lauder Infamous Sky paletes, uzklājot uz visa plakstiņa.

7. Izvēlies spilgtas ēnas plakstiņa vidusdaļai.

Lai skatienu padarītu dzīvīgāku, plakstiņa vidū uzklāj spilgtas acu ēnas, kas ir pieskaņotas tavai acu krāsai, vai tieši otrādi - izceļ to, pateicoties kontrastam. Zaļajām acīm mēs piemeklējām toni no Dior 5 Couleurs Designer Khaki paletes.

8. Uzklāj tumšas ēnas acs kaktiņos un gar skropstu līniju.

Pamēģini neizmantot acu zīmuli vai laineri, bet uzvilkt ierasto līniju uz augšējā plakstiņa, izmantojot melnas acu ēnas un plakanu slīpu otiņu. Rezultāts būs daudz maigāks un process vieglāks. Mēs lietojām tumšās ēnas no Dior 5 Couleurs Pied-De-Poule paletes. Šo pašu toni uzklājām arī ārējos acs kaktiņos un izpludinājām uz acs padziļinājuma.

9. Notīri lieko pūderi no vaigiem.

Kad acu ēnas ir uzklātas, ar vieglu roku noņemam drošības tīklu - birstošo pūderi uz vaigiem. Tam izmantojam speciālu plakano otiņu, kas atgādina vēdekli.

10. Izķemē un iekrāso uzacis.

Lai gan brilles itkā ierāmē seju, neatstāj novārtā uzacis! Izķemē tās virzienā uz augšu un iekrāso ar uzacu vai acu ēnām, kas ir tuvu tavam dabiskajam tonim. Ja nēsā brilles ar tumšiem rāmjiem, izvēlies uzacu krāsu par pustoni gaišāku nekā dabiskā.

Uzacis spēj pārvērst seju un ietekmē visu make-up. Mēs iekrāsojām tās gaiši brūnas ar Shiseido Eyebrow Styling Compact uzacu ēnām.

11. Iezīmē vaigukaulus ar bronzeri.

Lai izceltu sejas vaibstus un piešķirtu saules pieskāriena efektu, izmanto bronzeri zem vaigukauliem un nedaudz arī uz kakla un dekoltē zonas. Mēs lietojām dabīgas nokrāsas pūderi Shiseido Bronzer.

12. Piešķir vaigiem sārtumu ar persiku krāsas toni.

Kopā ar bronzeri lieliski izskatās persiku toņa vaigu sārtums, piemēram, Diorblush Amber Show. Divas reizes viegli pieskaries vaigiem un izpludini sārtumu virzienā uz ausīm.

13. Izmanto neitrālu zīmuli lūpu kontūrai.

Atstājot akcentu uz acīm, lūpas veidojam pavisam dabiskas, apvelkot kontūru ar Isadora Perfect Lipliner Nr.28 - Nude Skin. Sāc ar lūpu vidusdaļu, novelkot līniju gar augšējo un apakšējo lūpu, tad iezīmē lūpu kaktiņus un savieno ar vidusdaļu, velkot virzienā no lūpu kaktiņiem uz centru.

14. Aizpildi lūpas ar dabisku lūpu krāsu.

Mēs uzklājām uz lūpām Artdeco Art Couture Lipstick Classic Nr.228 - Cream Soft Nude. Tonis ir maigs un neitrāls, bet tajā pašā laikā nedaudz izceļ lūpas.

15. Rezultāts - make-up, kas vienlīdz labi izskatās bez brillēm un ar brillēm.

0
Rakstīt komentāru