06. marts 2018

Kā izveidot sievišķīgu un maigu pavasara grimu

Jaunā Douglas make –up kolekcija Romance in the Air 2018 ir ideāli piemērota, lai sagaidītu pavasari ar svaigu un patiesi sievišķīgu grimu. Ielūkojies mūsu video, kā pareizi uzlikt acu ēnas, vaigu sārtumu un lūpu spīdumu no jaunās kolekcijas.

Iepazīsties arī ar mūsu produktiem, kuri ir pieejami visos veikalos Douglas un e-veikalā Douglas.lv.

1. Douglas Make Up Pearls Blush (pērlīšu vaigu sārtums)

Mirdzošs pērļu vaigu sārtums, kas piešķirs Tavai  sejai maigu, dzirkstošu toni.

2. Douglas Make Up Spring Look Eye Shadow Palette (acu ēnu palete)

Atklāj harmonisko pavasara acu ēnu paleti! 4 maigi toņi, no kuriem 3 ir maigi perlamutra un 1 matēts tonis. Pateicoties šai kompaktajai paletei, Tu jebkurā brīdī vari uzklāt maigu pavasara grimu. Zīdaini krēmīgo tekstūru var viegli uzklāt un pērļu pigmentu viegli sapludināt ar citiem toņiem.

3. Douglas Make Up Flower Kabuki Brush (kompakta kabuki ota)

Douglas Make Up Flower Kabuki Brush maza, ērta, rožu krāsas dizaina ota ar ļoti mīkstiem sariem lieliski iederēsies Tavā rokassomiņā! Ota nodrošina vieglu un precīzu klājumu, kā arī pareizu produkta uzklāšanas daudzumu, kas ļaus Tev ieekonomēt!

4. Douglas Make Up Spring Look Lip Balm (lūpu balzams)

Skūpsts pavasara noskaņās! Mitrinošs, spīdīgs lūpu balzams ar pavasarīgiem garšas aromātiem - ķiršu ziedu, lotosa ziedu un tējas rozes. Maigi toņi un tekstūra. Speciālie pigmenti reaģē ar lūpu pH, radot ļoti krāšņus "pārsteiguma" efektus! Krāsas var būt no viegli tonētām līdz intensīvām.

Bez kuriem dekoratīvās kosmētikas līdzekļiem nav iedomājams Tavs pavasara grims?

2
Rakstīt komentāru