07. februāris 2017

Proraso skūšanās produkti mūsdienīgam vīrietim, kurš ciena kvalitāti

douglas-proraso

Itāļu zīmols Prorasoradīts tālajā 1908. gadā, jau trīs paaudžu garumā nosaka skūšanās trendus visā pasaulē. Inovatīvie Pirms un Pēc skūšanās krēmi radīja apvērsumu itāļu bārdziņu vidū un vēl joprojām tiek plaši izmantoti gan profesionālajā, gan mājas vidē. Proraso pasaulē savijas mūsdienīgs stils ar vintāžas dvesmu, radot stipra un pašpārliecināta vīrieša iespaidu ar retro filmu varoņa šarmu. 

Plašais produktu klāsts ir iedalīts trīs līnijās, atkarībā no ādas un matu tipa. Sarkanā sērija, kas ir bagātināta ar Šī sviestu un mandeļu eļļu, ir paredzēta bieziem un raupjiem bārdas rugājiem.  Zaļā sērija ar eikalipta eļļu un mentolu, piemērota visiem ādas tipiem, patīkami atsvaidzina un tonizē. Baltā sērija ar zaļo tēju un auzu ekstraktu novērš ādas kairinājumu, un ir ieteicama jutīgas ādas īpašniekiem. 

Douglas Proraso Pre Shave Cream

PRORASO PRE SHAVE CREAM

Krēms pirms skūšanās ar mentolu un eikalipta eļļu

Pirms-skūšanās krēms ar eikalipta eļļu, mentolu un glicerīnu tā sastāvā ir piemērots visiem ādas tipiem. Krēms jālieto uz samitrinātas sejas ādas pirms putu vai ziepju uzklāšanas, lai sagatavotu ādu skūšanās procesam - atvērtu poras, mīkstinātu bārdas rugājus, kā arī atsvaidzinātu un tonizētu to. Krēma tekstūra atgādina suflē - tas ir reizē mīksts un ciets, taču netaukainā formula klājas un izlīdzinās ļoti viegli. Krēmam piemīt atpirdzinošs mentola un eikalipta aromāts. 

Douglas Proraso Eucalyptus & Menthol Shaving Cream

PRORASO EUCALYPTUS & MENTHOL SHAVING CREAM

Skūšanās krēms ar eikalipta eļļu un mentolu

Krēmveida ziepes ir skūšanās klasika! Piemērotas visiem ādas un bārdas tipiem, tās mīkstina bārdas rugājus, atsvaidzina un tonizē ādu, ļaujot iegūt perfekti gludu skuvumu bez kairinājuma. Pietiks ar 2 cm skūšanās krēma, kas ir izspiests uz samitrinātas skūšanās otas un vieglām apļveida kustībām uzklāts uz sejas. Krēmam piemīt mentolam un eikaliptam raksturīgs aromāts, kā arī atvēsinošs efekts, kurš saglabājas arī neilgu laiku pēc skūšanās.

Douglas Proraso Shaving Foam For Sensitive Skin

PRORASO SHAVING FOAM FOR SENSITIVE SKIN

Skūšanās putas jūtīgai ādai

Jutīgai ādai skūšanās process ir īpaši nepatīkams, tāpēc Proraso piedāvā baltās sērijas produktus, kuri ir bagātināti ar ādu nomierinošām un mīkstinošām sastāvdaļām. Biezās putas ļauj iegūt perfekti gludu sejas ādu bez iegriezumiem un kairinājuma. Sastāvā esošais auzu ekstrakts mīkstina un nomierina ādu, saglabājot tās dabīgo PH līmeni, kamēr zaļā tēja novērš ādas kairinājumu un nostiprina ādas aizsargfunkcijas. Putām piemīt svaigs ābolu un laima aromāts.

Douglas Proraso Menthol & Eucalyptus After Shave Balm

PRORASO MENTHOL & EUCALYPTUS AFTER SHAVE BALM

Balzāms pēc skūšanās

Atsvaidzinošais balzāms pēc skūšanās mitrina un tonizē ādu, piešķirot patīkamu atvēšinošu sajūtu. Ar mentolu un eikalipta eļļu bagātinātais balzāms ir paredzēts normālai ādai. Tas ātri iesūcas ādā un atstāj uz tās atspirdzinošu aromātu. Balzāms nesatur alkoholu, parabēnus, silikonu, minerāleļļu. 

5
Rakstīt komentāru