29. marts 2016

Viena būtiska īpašība, kas MAC praimeri atšķir no citiem. Kā izvēlēties un lietot?

Praimeris jeb make-up bāze ir viens no svarīgākajiem produktiem. Tas rada pamatu vienmērīgai tonālā krēma vai pūdera uzklāšanai un paildzina to noturību. Parasti mēs izvēlamies praimerus, vadoties pēc sejas ādas tipa, taču MAC ir citāda pieeja šim jautājumam.

Douglas MAC Prep+Prime Natural Radiance

Par ādas tipa īpatnībām (sausumu, lieko sebumu u.c.) parūpēsies sejas kopšanas līdzekļi, kuri noteikti jālieto pirms make-up bāzes uzklāšanas. Izvēloties MAC praimeri, ir jāzina, kādu efektu tu vēlies iegūt - matētu, dabīgu vai mirdzošu sejas ādu? Pēdējais variants, bez šaubām, ir šī brīža aktualitāte, tāpēc jautāju MAC konsultantēm pēc produkta, kurš palīdzēs iegūt šādu efektu.

Douglas MAC Prep + Prime Natural Radiance

MAC Prep + Prime Natural Radiance ir grima bāze, kura piešķir sejas ādai īpašu mirdzumu. Bāzei ir zīdaina, gēlveida tekstūra, kura ir bagātināta ar dabīgām sastāvdaļām - vitamīni E un C aizsargā ar antioksidantiem, kamēr kofeīns nomierina ādu. Lai gan tā ir piemērota taukaina un kombinēta tipa ādai, arī sausas ādas īpašnieces var to lietot, uzklājot piemērotu kopjošo krēmu pirms tam. Bāze mitrina, kontrolē sebuma izdalīšanos, nogludina, aizsargā ādu, kā arī maskē palielinātas poras, radot pamatu vienmērīgai tonālā krēma uzklāšanai. 

Douglas MAC Prep+Prime Natural Radiance

MAC Prep + Prime Natural Radiance ir pieejama divos toņos. Dzeltenais praimeris ir piemērots iesauļotai un/vai apsārtušai ādai. Uzklājot to, ir saredzamas mazas spīdīgas daļiņas, kuras atbild par ādas mirdzumu. Ja tev ir izteikti taukaina sejas āda, es ieteiktu uzklāt matējošo bāzi uz T-zonas, bet šo uz pārējās sejas.

Douglas MAC Prep+Prime Natural Radiance

Rozā MAC Prep + Prime Natural Radiance praimeris ir vairāk piemērots gaišas ādas īpašniecēm. Tas piešķir veselīgu toni un, protams, jau pieminēto fantastisko mirdzumu. Uzklājot uz sejas, tas saplūst ar ādas toni un no rozā krāsas nepaliek ne miņas, tāpēc par to var nesatraukties. 

Izvēlies vienu no diviem toņiem un iemasē sejas ādā. Tu redzēsi, ka āda paliek gludāka, tiek noslēptas poras un jutīsi patīkamu mitrināšanu, kas saglabāsies visas dienas garumā. Kad praimeris ir iesūcies, klāj tonālo krēmu ar otu vai sūklīti. Noteikti ievērosi, cik vienmērīgi tas klājas, radot dabisku un mirdzošu rezultātu. Pateicoties praimerim, tonālais krēms saglabās perfektu izskatu līdz pat vakaram.

Manuprāt, MAC Prep + Prime Natural Radiance ir viens no labākajiem produktiem, ar kuru iegūt šobrīd aktuālo mirdzošo sejas ādu. 

8
Rakstīt komentāru