03. augusts 2017

Jūras spēks kosmētikā

Nekas nav tik noslēpumains un spēcīgs kā okeāna dzīles. Jūras sāls, ūdens un okeāna skaņas ir slavenas ar savu dziedējošo ietekmi uz mūsu ķermeņiem, dvēselēm un ādu. Tāpēc esam radījuši Talaso skaistumkopšanas vadlīnijas, lai pastāstītu tev, kā šī pieeja ir radusies un kuras jūras sastāvdaļas ir vērts izmēģināt. Uzzināsi arī to, kā okeāns var pozitīvi ietekmēt tavu kopējo veselības stāvokli. Ja vēlies radīt relaksējošu okeāna sajūtu savā vannas istabā, mēs tev atklāsim labākos ieteikumus un trikus. Ienirsim jūrā!

Talaso – kur tas radies un kas tas īsti ir?

Talaso terapija ir skaistuma un labsajūtas veicināšana, izmantojot sastāvdaļas no jūras. Grieķu vārds "Thalassa" nozīmē jūru. Tā kā Talaso terapija izmanto okeāna dziedējošo spēku, tā īpaši nomierinoši iedarbojas uz ādu un ķermeni. Jūras ūdens satur magnēzija, kalcija un  sodas daļiņas – vielas, kuras āda uzsūc un kuras baro visu ķermeni. Pirmās populārās vietas, kur izmantoja Talaso terapiju, bija Francijas piejūras ciematiņi 19. gadsimtā. Šodien tā ir populāra labsajūtas veicināšanas pieeja un tiek praktizēta SPA centros visa pasaulē. Tomēr Talaso nav iecienīta tikai profesionālajos SPA, tā ir arī skaistumkopšanas aktualitāte, ko vari izmantot savā mājas SPA!

Brīnumains dziednieciskais spēks no okeāna dzīlēm – pašas efektīvākās sastāvdaļas

Okeāns ir dzīvības sākums. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka tas satur daudzas spēcīgas sastāvdaļas, kas ādu nomierina. Šeit esam uzskaitījuši pašas vērtīgākās.

 • AĻĢES (zaļas, brūnas, sarkanas un zilas) satur līdz pat 50 dažādiem vitamīniem un minerāliem. Īpaši zaļās aļģes bagātīgi satur C vitamīnu, kalciju un magniju, kas ādu izteikti nomierina un baro, kā arī šīm vielām ir pozitīva ietekme uz kauliem un kopējo veselības stāvokli. Aļģes palīdz uzlabot ādas vitalitāti un virsmu un stimulē ādas šūnu atjaunošanos.  
 • JŪRAS SĀLS ādai sniedz enerģiju un baro to, un tam ir pozitīva ietekme uz sakairinātu vai alerģisku ādu. Tā kā jūras sāls ir lieliska detoksikācijas sastāvdaļa – tas tiek bieži iekļauts vannas un pīlinga produktos. Mazās daļiņas ir gludas, maigas un spēj absorbēt ādā uzkrātos toksīnus.
 • MINERĀLI (no aļģēm vai jūras sāls), kam piemīt atjaunojošas īpašības. Tie spēj atjaunot ādas virskārtu, uzlabot elastību un mitrināšanu.
 • JŪRAS FENHELIS satur daudzas cilmes šūnas, kas ir bagātas ar vitamīniem. Tāpēc tās dziedē tādas ādas problēmas kā akni vai rozāciju. Turklāt tās stimulē ādas atjaunošanos, un āda izskatās jauneklīga un mirdzoša.
 • JŪRASZĀLE ir spēcīgs antioksidants un spēj stiprināt epidermu. Tā ir bagāta ar minerāliem un vitamīniem, un tai piemīt arī pretnovecošanās efekts.

Okeāna vēsma tavā vannas istabā

Šķiet pagājusi mūžība kopš pavadīji vairākas dienas pie jūras? Mums tev ir labas ziņas! Šeit ir daži vienkārši veidi, kā ieviest Talaso sajūtu savā mājas SPA.

 • Ķermeņa kopšanas produkti ar tādām sastāvdaļām kā minerāli vai jūras sāls ir perfekti piemēroti jutīgai ādai – tie vienlaicīgi glāsta ādu un attīra to. Putas ir perfekti piemērotas taukainākai ādai, bet bagātīgākas tekstūras – sausai ādai.
 • Jūras sāls ir viena no iecienītākajām pīlinga sastāvdaļām. Tas attīra ādu, savukārt tā minerāli ādu nomierina. Jūras sāls rūpīgi kops pat jutīgu ādu un nebūs tai par spēcīgu.
 • Jūraszāle un aļģes, kas bagātinātas ar tādām mitrinošām sastāvdaļām kā šī sviests vai avokado eļļa, ir lieliski ādas mitrinātāji. Tie vienlaicīgi ādu nomierina un stiprina.  
 • Aromāti ar tādām Vidusjūras sastāvdaļām kā ciedra koks, muskuss, bergamote un garšaugiem palīdzēs tev emocionāli nokļūt tuvāk jūrai un relaksēties ar katru aromāta šalti. Pieejami klasiski aromāti ar šīm sastāvdaļām, bet atradīsi arī ķermeņa sprejus, sveces un mājas aromātus.
 • Pieejami arī daudzi sejas kopšanas produkti ar sastāvdaļām no okeāna – sejas maskas, krēmi un serumi ar aļģēm, jūras fenheli, minerāliem un jūraszālēm, kas ādu labi mitrina un padara seju stingrāku, gludāku un mirdzošāku.

Ieguvumi veselībai no jūras sastāvdaļām

Mums patīk relaksējošā jūras smarža, skaņa un izskats. Tomēr jūra var piedāvāt vēl vairāk. Šeit sniedzam pārskatu, kā izdevīgi izmantot šo dabas brīnumu.

 • Peldēšanās jūrā var uzlabot tavu imūnsistēmu. Ne tikai tāpēc, ka ūdens ir vēss, bet arī tāpēc, ka jūras ūdens satur jodu, kas stimulē vairogdziedzera darbību.
 • Viļņu skaņas tevi uzreiz spēj nomierināt un acumirklī mazina stresu. Turklāt jūras minerāli palīdz saglabāt tavas ādas melatonīna un serotonīna līmeni.
 • Jūras gaisa ieelpošana uzlabo noskaņojumu, turklāt tas satur arī negatīvi uzlādētus jonus (dabīgas molekulas), kas stiprina tavas imūnsistēmas aizsardzības mehānismus. Tie palīdz absorbēt ari skābekli, tādējādi uzlabojot skābekļa piegādi ķermeņa šūnām.

Tagad tu zini, cik vērtīgas ir brīvdienas pie jūras vai Talaso kūre tavā mājas SPA. Mēs novēlam tev daudzus relaksējošus brīžus. Ievilksim dziļi elpu un iztēlosimies jūras skaistumu!

3
Rakstīt komentāru