27. decembris 2017

Izskaties lieliski Jaungada naktī un arī 2018.gads būs brīnišķīgs!

Grūti noticēt, tomēr vēl viens gads ir noslēdzies. Ir laiks sagaidīt nākamo! Jaunā gada sagaidīšanas vakaram mēs vēlamies izveidot mazliet spilgtāku grimu nekā parasti, lai arī košās uguņošanas laikā Tu mirdzētu visā krāšņumā. Grims, kas veidots no gliteriem, skaisti mirdzēs svētku gaismās, un pašlaik aktuālie metāliskie toņi padarīs to vēl izteiksmīgāku. Izmēģināsim kopā viskrāšņāko Jaunā gada grimu!

Kad zelta tonim iepatīkas melnais, rodas viskrāšņākais grims!

Šis koptēls būs ideāli piemērots visām grima cienītājām, jo tas ir mirdzošs, bet nav pārāk spilgts. Uzzini, kā to soli pa solim izveidot!

1. solis.

Šim grimam vajadzēs DAUDZ acu ēnu. Jārēķinās, ka acu ēnu pigmenti var sabirt zem acīm, tāpēc vispirms sāc tieši ar acu grimu, lai neizbojātu tonālā krēma klājumu. Pirmais solis ir bāzes pārklājuma uzlikšana uz plakstiņiem, lai grims noturētos visu nakti. Izvēlies neitrālas krāsas vai caurspīdīgu bāzi un uzklāj to arī uz iekšējā acs kaktiņa un līdz pat uzacīm.

2. solis.

Radi melno pamatu, uzklājot izteikti melnas acu ēnas uz augšējā plakstiņa. Neuztraucies, ka līnijas nesanāk perfekti precīzas un vienādas. Kad būsi uzklājusi acu ēnas, paņem vates kociņu, iemērc to acu kosmētikas noņēmējā un precizē kontūru.

3. solis.

Lieto melnu zīmuli, novelkot izteiksmīgu līniju apkārt visai acij. Nedaudz šo līniju izpludini.

4. solis.

Tagad ir laiks pievienot mirdzumus – visintensīvāko efektu varēsi iegūt ar speciāliem pigmentiem. Izmanto mazu acu ēnu otiņu, paņem nelielu daudzumu pigmentu un ar punktveida kustībām uzliec tos uz iekšējā acs kaktiņa. Lai radītu krāšņu grimu, uzklāj pigmentus arī uz acs plakstiņa iekšējām divām trešdaļām. Ja otiņu nedaudz samitrināsi, pigmenti uz plakstiņa noturēsies ilgāk. Vēl Tu vari pigmentus sajaukt kopā ar caurspīdīgu acu grima bāzi, pirms tos liec uz melnajām acu ēnām. Šādā veidā tie noturēsies uz plakstiņa visilgāk. Ja vēlies iegūt māksliniecisku acu grimu, vari uz plakstiņa uzklāt ļoti plānu zelta foliju. Saplēs to pavisam sīkos gabaliņos un uzklāj pa virsu zelta pigmentiem. Tā kā gabaliņiem būs nepieciešama krēmveida bāze, lai tie turētos, lieto caurspīdīgo acu ēnu bāzi.

5. solis.

Pabeidz šo krāšņo acu grimu ar vairākām izteikti melnas tušas kārtām.

6. solis.

Pirms uzklāj savu iecienīto tonālo krēmu, attīri zonu zem acīm un vaigus no nobirušajiem krāsas pigmentiem. Izvēlies ilgnoturīgu tonālo krēmu, lai tas izturētu kopā ar Tevi dejas līdz rīta agrumam! Padoms – uz ballīti līdzi paņem kompakto pūderi un matējošās salvetes, lai sejas pārklājumu varētu ik pa brīdim pielabot.

7. solis.

Tā kā Tavas acis izskatīsies ļoti izteiksmīgi, veido uz lūpām neitrālu pārklājumu, tomēr parūpējies par kādu krāšņu akcentiņu. Izvēlies krēmīgu miesas toņa lūpu krāsu ar nelielu rozā nokrāsu. Izcel augšējās lūpas locījuma vietu ar zelta izgaismotāju, vari to uzklāt ar pirkstu vai īpašo lūpu otiņu.

8. solis.

Pabeidz grimu ar dabīgas krāsas bronzeri, uzklājot to uz vaigu kauliem. Savukārt atbilstošu izgaismotāju uzklāj uz deniņiem un zem uzacīm.

9. solis.

Tā kā vēlies, lai grims ilgi noturētos, pirms dodies uz ballīti, uzsmidzini uz tā fiksējošo spreju.

Papildu padoms. Krāšņi nagi ir svarīga Jaunā gada izskata sastāvdaļa. Izvēlies savu iecienīto metālisko toni – varu, zeltu vai sudrabu. Turklāt iepazīsties arī ar mūsu nagu dizaina idejām!

Krāšņi nagi – pievieno mirdzumu saviem pirkstiņiem

Ballītes izskats nevar būt pilnīgs bez krāšņiem nagiem. Piedāvājam aktuālākos padomus, kā sapost tos vissvarīgākajai ballītei visā gadā.

  • Melns ar zeltu ir spēcīga krāsu kombinācija. Radi bāzi ar vienu no šiem toņiem un tad uzklāj otru. Tu vari to paveikt dažādos veidos. Piemēram, ar speciālu nagu dizaina otiņu uzklāt nelielus punktiņus vai izveidot pusmēnestiņu. Vari izveidot arī klasisko franču manikīru vai vienkārši novilkt līniju nagam pa vidu. Uzklāj virsējo pārklājumu, lai nostiprinātu abu toņu nagu lakas.
  • Vēl viena ideja ballītei – izcel savus nagus ar mirdzumiem. Izvēlies speciālu mirdzošo nagu laku, kurā metāliskās daļiņas sajauktas ar caurspīdīgu nagu laku. Tu vari to uzklāt uz nekrāsotiem nagiem neitrālākam izskatam vai pāri kādai citai nagu lakai. Zelta pārklājums izskatīsies krāšņi ar sudraba mirdzumiem, savukārt rozā nagu laka – ar zelta mirdzumiem. Pelēkais izskatīsies lieliski ar vara pigmentiem.

Mirdzošas lūpas – esi gatava pirmajam Jaunā gada skūpstam

Izteiksmīgu lūpu cienītājām iesakām dažas idejas, kā sapost lūpas Jaunā gada krāšņajai ballītei.

  • Pirms uzklāj savu iecienīto toni, velti savām lūpām īpašu uzmanību. Sāc ar maigu lūpu pīlingu. Pagatavo to, sajaucot olīvu eļļu ar brūno cukuru un pievienojot mazliet medu. Paņem mīkstu zobu birstīti un sagatavoto pīlingu iemasē lūpās. Iegūsi perfekti mīkstas un gludas lūpas, uz kurām būs vieglāk uzklāt izvēlēto toni.

  • Tā kā ballītē noteikti baudīsi gardus ēdienus un dzērienus, ir svarīgi izmantot grima bāzi. Tā ne tikai ļaus lūpu krāsai noturēties ilgāk, bet padarīs arī pašu pārklājumu vienmērīgāku.
  • Ja Tev patīk mirdzošas lūpas, sajauc uz rokas savu iecienīto toni ar mirdzošiem pigmentiem, lai radītu krāšņu efektu. Maigi rozā spīdums vai intensīva lūpu krāsa ogu toņos – ikviena tekstūra tam būs lieliski piemērota.
  • Matētas lūpu krāsas šobrīd ir ļoti aktuālas. Īpaši klasiskie toņi ar matētu tekstūru izskatās lieliski. Arī matētam lūpu krāsas pārklājumam Tu vari pievienot mirdzumu. Kad esi to rūpīgi uzklājusi, iemērc pirkstu presētā pūderveida izgaismotājā un ar punktveida kustībām uzliec to pa vidu uz augšējās un apakšējās lūpas! Grims ir gatavs!

Tagad ir laiks saposties un sagaidīt Jauno gadu tā, kā Tu to vēlies! Mēs Tev novēlam lielisku gadu miju – lai tā piepildīta ar patiesi skaistiem brīžiem!

3
Rakstīt komentāru