05. februāris 2018

Esi unikāla, esi Tu pati – uzzini, kā izveidot skaistu grimu miesas krāsas toņos

Kas vieno bēšu, brūnu, maigi rozā, gaiši pelēku, rožkoka un olu čaumaliņu toni? Tie visi ir miesas krāsas toņi! Tās ir lieliskas ziņas, jo ir ļoti daudz miesas krāsas toņu, lai atrastu savai ādas krāsai atbilstošākos. Kopā izvēlēsimies tieši Tev piemērotu miesas krāsas grimu, pieskaņojot individuāli atbilstošās krāsas un tekstūras!

Tieši pretēji tradicionālajam uzskatam – miesas krāsas toņu palete ir daudz plašāka par vienu bēšās krāsas toni. Miesas krāsas toņi ir daudzveidīgi, ļauj izcelt katras sievietes unikalitāti un veidot individuālu stilu – it īpaši grima jomā. Miesas krāsas toņi ļauj izcelt ikvienu ādas krāsu un individuālo skaistumu tā, kā to nespēj neviens cits tonis. Šīs vadlīnijas palīdzēs atrast Tavai ādai un acu krāsai pieskaņotus toņus. Turpini lasīt, lai uzzinātu noderīgus padomus, trikus un atklātu tekstūru daudzveidību. Turklāt iepazīstināsim arī ar jaunu tendenci, kas tiek saukta par “kolāžas veida uzklāšanas tehniku”.

Miesas krāsa vairs nav tikai miesas krāsa – uzzini, cik daudzveidīgs ir šis perfektais tonis!

Padomā, cik daudzveidīgi ir cilvēku ādas toņi – šķiet, ikviens nedaudz atšķiras. Miesas krāsas toņu palete iekļauj nokrāsas sākot ar porcelāna un beidzot ar tumšo šokolādi, tā iekļauj arī lates, karameles un mokas kafijas toņus. Turklāt miesas krāsas toņu grupai pieder arī rozīgās krāsas, piemēram, maigi rozā vai siltā rožkoka. Koraļļu, aprikožu vai terakota nokrāsas labi saplūst kopā ar tīri bēšajiem toņiem, piešķirot ādai maigu svaigumu. Iespējams paplašināt miesas krāsas toņu gammu arī ar maigi pelēkajiem, bēši pelēkajiem un pat gaiši violetiem toņiem. Šīs krāsas ir nedaudz vēsākas un sniegs ļoti aktuālu un modernu miesas krāsas efektu.

Miesas krāsas toņi lūpām, acīm un nagiem – izvēlies sev piemērotākos toņus un izskaties aktuāli un svaigi!

LŪPAS

Grima mākslinieki visā pasaulē izvēlas miesas krāsas toņus, kas ir vienu vai divus toņus tumšāki par dabīgo lūpu krāsu. Tas ir galvenais noteikums, lai radītu perfektas miesas krāsas lūpas. Ja vēlies mazliet vairāk paeksperimentēt ar krāsām, Tev noderēs vēl daži padomi.

Izvēlies lūpu krāsu rožkoka tonī, ja Tavs ādas tonis ir gaišs ar rozā nokrāsu. Mirdzoši bēša vai pelēcīgi brūna lūpu krāsa arī izskatīsies lieliski. Neizvēlies oranžos toņus, kas Tavai ādai liks izskatīties blāvai.

Persiku krāsas toņi izcels iesauļotas ādas mirdzumu, savukārt zeltaini mirdzoša lūpu krāsa piestāvēs vidēji tumšai vai olīvu toņa ādas krāsai.

Pavisam tumšs ādas tonis izskatīsies lieliski ar lūpu krāsu īrisa vai karameles nokrāsās.

Ja vēlies izmēģināt vienu no aktuālākajām grima tendencēm – “pilnīgo” lūpu efektu, neklāj lūpu krāsu uzreiz no tūbiņas, bet uzliec to uz lūpām ar pirkstu.

ACIS

Dāmas, kurām ir gaiša ādas krāsa, var izcelt savas acis ar acu ēnām  rozīgā miesas krāsas tonī un gliteriem, kas akcentēs dabīgo ādas mirdzumu. Šāda krāsu kombinācija būs perfekta izvēle, ja Tev ir zaļas vai  brūnas acis. Ja Tavai ādai ir siltāka nokrāsa, izvēlies persiku miesas krāsas toni. Tas lieliski saskanēs ar zilu acu krāsu. Ja vēlies intensīvāku acu grimu, izvēlies gaiši violetas ēnas. Miesas krāsas toņi ar plūmju nokrāsu akcentēs Tavu izskatu – jo īpaši, ja Tev ir brūnas acis. Ja Tev ir olīvkrāsas vai iesauļojusies āda, kombinē miesas krāsas toņus ar maigu rožkoka toni vai bagātīgu šampanieša krāsu un zeltu.

NAGI

Miesas krāsas nagi ir ļoti eleganti un izceļ klasiski sievišķīgo pusi. Turklāt miesas krāsas toņi nebūt nav garlaicīgi.  Vispirms ir jāizvēlas Tev atbilstošā krāsa. Gaišai ādai ar vēsu nokrāsu piestāvēs nagu laka ar rožainu vai rozā toni. Izcel šīs nagu lakas ar sudraba spīdumu, kas akcentēs arī Tavas ādas dabīgo mirdzumu. Ja izmantosi pelēkos toņus, radīsi vēl aktuālāku izskatu. Ādas krāsai ar siltāku nokrāsu piestāvēs arī siltāki toņi – tādi kā aprikožu vai krēmīgie miesas krāsas toņi. Vidēji tumša ādas krāsa vai āda olīvu tonī izcelsies ar vēsajām, zemes pelēkajām un brūnajām nokrāsām. Turklāt arī zelta gliteri izcels iesauļotas ādas mirdzumu. Ja Tev ir vēl tumšāks ādas tonis, izvēlies nagu laku mokas kafijas tonī. Nagu laka karameles krāsā arī izskatīsies satriecoši!

Profesionāla sejas skulpturēšana – miesas krāsas bronzeri, vaigu sārtumi un izgaismotāji

Veidojot sejas kontūras, svarīgi ir ne tikai izvēlēties pareizos toņus, bet arī pareizi tos uzklāt. Aplūkosim krāsu daudzveidību! Ļoti gaiša sejas āda – no porcelāna toņa līdz ziemeļnieciskam – izskatīsies lieliski ar ādas toni uzlabojošiem produktiem rožu krāsā. Rožu zeltains vaigu sārtums, bronzeris ar koraļļu nokrāsu un mirdzošs rožu toņa izgaismotājs radīs brīnišķīgu un aktuālu izskatu.  Siltāki toņi – no Vidusjūras līdz olīvu krāsai – izskatīsies lieliski uz siltākas ādas krāsas. Šādā gadījumā piestāvēs maigi terakotas toņi kombinācijā ar persiku krāsas vaigu sārtumu. Pabeidz šādu grimu ar vara krāsas izgaismotāju. Tumši ādas krāsas toņi, no karameles līdz mokas kafijas nokrāsām, tiks izteiksmīgi izcelti ar vīna krāsas bronzeri un oranžu vaigu sārtumu, kā arī – ar mirdzošu zelta izgaismotāju.

Aktuālā tendence – “kolāžas veida uzklāšanas tehnika”

Miesas krāsas izskata radīšanā nav svarīga tikai atbilstošu toņu izvēle, bet būtiski ir arī piemeklēt piemērotas tekstūras, lai Tu varētu profesionāli izveidot visdabiskāko un modīgāko izskatu. Kombinē dažādas tekstūras (gan matētas, gan mirdzošas), lai radītu pati savu individuālo ādas izskatu. Mūsu iecienītākais grims sākas ar vieglu tonālo krēmu, kas izveido skaistu bāzi. Pēc tam lieto matējošu bronzeri, lai radītu dabīgu saules iedeguma efektu. Pēc tam uz vaigu kauliem un augšējās lūpas kontūras jāuzklāj mirdzošs izgaismotājs. Izcel acu plakstiņus ar caurspīdīgu mirdzumu un pabeidz grimu ar samtainu lūpu krāsu. Šai grima tehnikai nav stingru noteikumu – eksperimentē ar tekstūrām, lai atrastu sev piemērotāko kombināciju!

Ceram, ka šīs vadlīnijas Tevi iedrošināja izmēģināt šobrīd aktuālos miesas krāsas grima toņus. Lai izdodas!

2
Rakstīt komentāru