26. janvāris 2017

Douglas Make-Up inovatīvi praimeri un īpaši Valentīndienas produkti

Viens no 2017. gada make-up trendiem ir veselīga, mirdzoša un maksimāli dabīga āda. Zīmoli piedāvā aizvien vieglākas tonālo līdzekļu formulas, kuras ļauj saskatīt ādas tekstūru un rada iespaidu, ka uz ādas nekas nav uzklāts. Taču realitātē reti kurai sievietei ir ideāla sejas āda - notiek pastāvīga cīņa ar izsitumiem, apsārtumiem, porām un citām ādas nepilnībām. Kā lai pieņem jauno trendu, ja āda niķojas? Douglas radīja ne vienu, bet veselus trīs atbilžu variantus!

Douglas Heaven Primer

(Koriģējošs praimeris) 

Douglas Heaven primers

Douglas Make-Up nāk klajā ar inovatīviem praimeriem, kuri palīdz iegūt vienmērīgu sejas toni un gludu ādu! Douglas Heaven Primer ir pieejami trīs krāsās - zaļā, violetā un miesas/laša tonī, un katrs no tiem atbild par citu ādas nepilnību koriģēšanu. Zaļais praimeris nomaskē apsārtumus, violetais praimeris atdzīvina pelēcīgu vai dzeltenīgu sejas ādu, bet miesas krāsas praimeris darbojas kā universāls konsīleris, maskējot tumšos lokus, poras un citas ādas nepilnības.

Douglas Heaven primers

Produkts ir iepakots tūbiņā, kuras galā ir mīksts sūklītis. Pagriežot daļu zem sūklīša virzienā pa labi (seko uzzīmētajām bultiņām), produkts tiek “atvērts” un, uzspiežot uz tūbiņas, praimeris parādīsies uz sūklīša. Iesaku produktu uzreiz arī “aizvērt”, lai uzklāšanas procesā netīšām neizspiestu par daudz. Uzklāšana ir ļoti vienkārša - uz attīrītas un mitrinātas sejas ādas maigām kustībām pieskaries ar sūklīti un iemasē praimeri ādā.

Douglas Heaven Primer

Es lietoju zaļo praimeri uz deguna, zoda un vaigiem, bet miesas krāsas praimeri zonā zem acīm. Produktu tekstūra ir ļoti viegla un patīkama - atgādina mitrinošo krēmu. Tieši tā arī jūtas āda pēc praimeru uzklāšanas - maiga, gluda un mitrināta. Salīdzinājumā ar krāsainajiem korektoriem, šie praimeri nav tik “spēcīgi” - pēc uzklāšanas uz ādas nav redzamas krāsas, tāpēc tos var droši lietot arī bez tonālā krēma. Uz praimeriem ļoti viegli klājas tonālais krēms un efekts saglabājas visas dienas garumā. Lieliski noderēs tām, kuras dod priekšroku dabīgam grimam un vieglam tonālajam/BB krēmam.

Douglas Make up Illuminating Powder Healthy Glow Effect

Douglas Make-Up Valentine's Day Look 2017

Douglas Make-Up Valentīndienas Kolekcija 2017

Šogad Douglas Make-Up piedāvā izveidot ļoti maigu, romantisku un jauneklīgu Valentīndienas grimu. Īpašajā, svētkiem veltītajā kolekcijā, ir atrodams izgaismojošs pūderis - vaigu sārtums un lūpu balzāms ar vieglu toni. Viss, protams, noformēts klasiskā Valentīndienas stilā!

Douglas Make up Illuminating Powder Healthy Glow Effect

(IzgaisMojošs kompaktais pūderis)

Douglas Make up Illuminating Powder Healthy Glow Effect

Douglas Make up Illuminating Powder Healthy Glow Effect apvieno rozīgu un aprikozes matēto toni un izgaismotāju ar mazām mirdzošām daļiņām. Gan vaigu sārtums, gan izgaismotājs ir ļoti pigmentēti, tāpēc es iesaku lietot lielu otu ar retiem sariem (kā piemēram, Douglas Make up Stippling Brush), kas neļaus pārspīlēt ar produkta daudzumu. Ņemot produktu ar otu, tas nedaudz birst, taču pašas krāsas savā starpā nesajaucas, ļaujot arī atsevišķi lietot izgaismotāju. Rezultātā vaigiem tiek piešķirts dabīgs rozā sārtums un mirdzošs izskats - ļoti svaigi un jauneklīgi!

Douglas Make up Illuminating Powder Healthy Glow Effect

Douglas Make up Valentines Day Look Lip Balm

(Lūpu balzams)

Douglas Make up Valentines Day Look Lip Balm

Laiks gatavot lūpas Valentīndienai, vai ne? Šīs lūpu balzāms romantiskā iepakojumā var kļūt par lielisku dāvanu sev vai mīļotajam cilvēkam. Pateicoties sastāvā esošajām dabīgajām eļļām un vaskiem, Douglas Make up Valentines Day Look Lip Balm padara lūpas maigas, mitrina un baro tās vairāku stundu garumā. Rozīgais tonis un gandrīz nemanāmais spīdums izceļ lūpu skaistumu un formu. Produkts kā radīts slinkajām dienām, kad gribās piešķirt lūpām tikai nedaudz dzīvīgas krāsas.

3
Rakstīt komentāru