24. augusts 2018

Acīm nav redzamas, bet spilgti raksturo Tevi. Kas tās ir?

Tās, protams, ir smaržas! "Punkts uz i.", "Neatņemama mana tēla sastāvdaļa" un "Iedvesma ik uz soļa.". Tā par savām neredzamajām līdzgaitniecēm stāsta sievietes. Un ko sacītu Tu?

Tā kā Douglas plauktos var apreibt no smaržu daudzuma, vēlamies iepazīstināt Tevi ar šīs vasaras TOP aromātiem - gan pavisam jaunajiem, gan jau par mūsdienu klasiku saucamajiem.

Atceries, ka šobrīd jebkurām smaržām ir -15% atlaide! Lai to saņemtu, e-veikalā Douglas.lv ievadi atlaides kodu: SMARZAS15, savukārt veikalos Douglas uzrādi savu lojālā klienta karti. Akcija spēkā 20.08.-31.08.2018.

1. Reizēm labā meitene, reizēm - sliktā. Vai atpazīsti sevi?

Tūkstošiem un vairāk sieviešu ir iemīlējušās šajā aromātā. Un pilnīgi saprotams, kāpēc. Tas ir maģiskas pievilcības, jutekliskuma un eksotiskas pasakas apvienojums, kas nelīdzinās nekam citam. Izcili piemērots tām, kuras vēlas izcelties, nevis noslēpties pūlī. Turklāt šīs smaržas ir perfekti noturīgas!

Iepazīsti Carolina Herrera jaunāko "kurpīti" - Good Girl Velvet Fatale.

Ievadi kodu: SMARZAS15 un saņem -15% atlaidi

2. Calvin Klein cildina sievietes individualitāti

Mēs katra esam personība un mums nav jābūt vienādām kā ūdens lāsēm! Tajā pašā laikā mums, sievietēm, ir jābūt vienotām, vienai otru atbalstot un cīnoties par mūsu vietu zem saules. Spēks ir reizē vienotībā un individualitātē. Par to stāsta šis - jāsaka, inteliģentais - un izteikti mūsdienīgais aromāts. 

Iepazīsti Calvin Klein jauno aromātu - Women.

Ievadi kodu: SMARZAS15 un saņem -15% atlaidi

3. Baudi garas, siltas vasaras naktis un mūziku...ik mirkli

Šobrīd Black Opium Sound Illusion ir jaunākais no Yves Saint Laurent Black Opium sērijas aromātiem, kas stāsta par vasaras piedzīvojumiem zem siltām, zvaigžņu pielietām debesīm un saldiem, vēliem, nesteidzīgiem rītiem. To iemīlēs ikviena, kurai tuvs ir spēcīgais un saviļņojošais kafijas aromāts, saldais vanilīns un atsvaidzinošais pipariņš. Aromāts-personība.

Iepazīsti Yves Saint Laurent jaunāko Black Opium sērijas pārstāvi - Black Opium Sound Illusion.

Ievadi kodu: SMARZAS15 un saņem -15% atlaidi

4. Ābolītis - atspirdzinošs un sulīgi salds

Ja Tu, lasītāj, esi paņēmusi rokās šo smaržu pudelīti, Tu zināsi, par ko runājam. Šī noteikti ir viena no jaukākajām un plaukstai draudzīgākajām pudelītēm, kāda jebkad izgudrota. Arī pašas smaržas var raksturot ar šo pašu pudelīti - tas ir zaļš aromāts, atšķirīgs no citiem, piemīlīgs un sievišķīgs. 

Iepazīsti Nina Ricci vienu no jaunākajām smaržām - Bella

Ievadi kodu: SMARZAS15 un saņem -15% atlaidi

5. Jaunībai raksturīgā pašpārliecība un ticība sev

Eksluzīvi Douglas pieejams Toni Gard aromāts Girl Power, kas jau iekarojis sirdis. Tas ir izteikti pozitīvs un meitenīgs aromāts, taču, nepārproti, tas nav bērnišķīgs - aromāts stāsta par pašpaļāvīgu intuīciju, mērķtiecību un laikmetīgumu, kāds raksturīgs 21. gadsimta jaunajām sievietēm.

Iepazīsti Toni Gard aromātu Girl Power.

Ievadi kodu: SMARZAS15 un saņem -15% atlaidi

Ar šiem 5 aromātiem, protams, nekas nebeidzas - šeit ir plašas un daudzveidīgas izvēles iespējas. Vēlam Tev atrast vai arī no jauna iepazīt smaržas, kas ir izcilas pavadones gan ikdienā, gan īpašos dzīves momentos!

4
Rakstīt komentāru