10. oktobris 2017

4 vienkārši soļi perfektai sejas konturēšanai

Sejas vaibstu konturēšanas tehnika ir zināma jau izsenis, un make-up mākslinieki to veiksmīgi izmantoja vēl ilgi pirms Kima Kardašjana to padarīja par modes tendenci. Bieži vien, apskatot uz sejas sazīmētās tumšās un gaišās līnijas pirms to izpludināšanas, kas jau pašas par sevi izskatās kā mākslas darbs, var šķist, ka šis uzdevums ir pa spēkam tikai profesionāļiem, taču tā nebūt nav! Mēs Tev piedāvājam vienkāršu gidu konturēšanā, kurš sastāv tikai no 4 soļiem, un palīdzēs izcelt sejas vaibstus, lai tie izskatītos izteiksmīgi gan dzīvē, gan fotogrāfijās.

Douglas Bobbi Brown Contouring

NEPIECIEŠAMIE PRODUKTI

Lai iezīmētu sejas vaibstus, tev būs nepieciešams: 

  • tonālais krēms, kas saplūst ar tavu ādas toni,
  • divi zīmuļveida tonālie krēmi - viens 2 toņus tumšāks un otrs 2 toņus gaišāks par tavu sejas ādu.

Mēs iesakām Bobbi Brown Skin Foundation Stick, kas viegli klājas un pludinās, saglabā noturību visas dienas laikā, kā arī nomaskē ādas nepilnības. Pirms dodies uz veikalu, iepazīsties ar Bobbi Brown pamācību "Kā pareizi izvēlēties tonālā krēma toni"! Lai sagatavotu pamatu konturēšanai, uzklāj tonālo krēmu ar pirkstiem, kabuki otu vai sūklīti.

Douglas Bobbi Brown Contouring

1. SOLIS: Iezīmē tumšās līnijas

Lietojot tumšāko tonālā krēma zīmuli, iezīmē līnijas vietās, kuras vēlies samazināt vai "padziļināt":

  • padziļinājumā zem vaigu kaula - ar pirkstu galiem atrodi vietu, kur beidzas vaigukauls (sajutīsi "caurumu") un iezīmē to;
  • gar deguna sāniem - ja tev ir plats deguns, zīmē līnijas vienu tuvāk otrai pie degungala, savukārt ja vēlies pagarināt īsu degunu, turpini līnijas līdz pat uzacu kaulam;
  • uz pieres sāniem - ja tev ir plata piere, vari turpināt tumšās līnijas gar matu robežu;
  • uz žokļa līnijas - ja tev ir šaura sejas apakšdaļa, vari šo soli izlaist;
  • zem apakšlūpas - ja vēlies likt lūpām izskatīties vizuāli lielākām.  

Douglas Bobbi Brown Contouring

2. SOLIS: Izpludini līnijas ar sūklīti

Ar samitrinātu sūklīti (piemēram, Beauty Blender) izpludini uzzīmētās līnijas. Ņem vērā, ka kustībām ir jābūt viegli ieapaļotām, lai tumšās līnijas saplūstu ar tavu ādas toni, radot "ēnas" efektu. Degunam izmanto izmērā mazākos Beauty Blender Mini !

Douglas Bobbi Brown Contouring

3. SOLIS: Iezīmē gaišās līnijas

Lai izceltu ēnojumu un padarītu sejas vaibstus vēl izteiksmīgākus, iezīmē līnijas ar gaišo tonālā krēma zīmuli šajās vietās:

  • zonā zem acīm - tas padarīs skatienu gaišāku un mundrāku;
  • deguna centrā - tas padarīs degunu īpaši izteiksmīgu; 
  • pieres centrā - lai seja izskatītos trīsdimensionāla.

Douglas Bobbi Brown Contouring

4. SOLIS: Nofiksē krēmveida produktus ar pūderi

Ar lielu pūderotu vieglām kustībām uzklāj caurspīdīgu birstošo pūderi uz visas sejas. Tas nofiksēs krēmveida produktus, nodrošinot noturību visas dienas garumā.

Vai esi gatava izmēģināt šos vienkāršos ieteikumus? Dalies ar savu konturēšanas procesu, ievietojot bildi Instagram un atzīmējot tajā @douglas_latvia, lai varam sekot līdzi Taviem panākumiem! 

Bilžu avots elle.com
5
Rakstīt komentāru