21. janvāris 2016

15 make-up padomi acīm ar nokareniem plakstiņiem

Daudziem cilvēkiem nokareni plakstiņi ir no dzimšanas, bet tie var izveidoties arī ar gadiem. Liekā āda no plakstiņa auģšējās daļas aizsedz acs padziļinājumu, noslēpj daļu kustīgā plakstiņa un var likt tev izskatīties miegainai.

Lielākā daļa make-up pamācību ir domātas klasiskām mandeļu formas acīm, tāpēc tās nepiestāv acīm ar nokareniem plakstiņiem. Neuztraucies, tu joprojām vari izveidot gandrīz jebkuru acu make-up, galvenais ir izvēlēties pareizos produktus un iemācīties dažas viltības.

Nosaki, kura ir tava acu forma.

Ja tev ir nokareni plakstiņi, šie padomi palīdzēs izveidot skaistu make-up.

1. Izveido uzacu izliekumu

Izveido uzacu izliekumu byrdie.co.uk

Kārtīgas un izteiksmīgas uzacis novērsīs uzmanību no nokarenā plakstiņa. Izveido izliekumu virs acu zīlītes ārējās malas, kurš vizuāli pacels skatienu. Vairāk par uzacu knifiņiem lasi ŠEIT.

2. Izvēlies kvalitatīvu acu ēnu bāzi

Izvēlies kvalitatīvu acu ēnu bāzi

Acu ēnu bāze ir nepieciešama, veidojot jebkuru grimu, bet nokareniem plakstiņiem tā spēlē īpašu lomu. Douglas Make - Up Eyeshadow Base nodrošinās acu ēnu noturību visas dienas garumā, neļaujot tām nobirt vai izsmērēties.

3. Iezīmē iekšējo skropstu līniju

Iezīmē iekšējo skropstu līniju mymakeupideas.com

Nokarenie plakstiņi daļēji vai pilnībā aizsedz kustīgo plakstiņu, atstājot ļoti maz vietas make-up uzklāšanai. Tāpēc ierobežotā vieta ir jāizmanto maksimāli efektīvi. Tā vietā, lai vilktu acu lainera līniju uz plakstiņa, iezīmē iekšējo skropstu līniju. Tādā veidā tu izcelsi skatienu un atstāsi vairāk vietas acu ēnām. Acu zīmuļa Douglas Make - Up The Kajal mīkstā krēmveida tekstūra ļaus viegli piekļūt skropstu iekšējai līnijai.

4. Tumšākās acu ēnas klāj nevis padziļinājumā, bet uz nokarenā plakstiņa

Tumšākās acu ēnas klāj nevis padziļinājumā, bet uz nokarenā plakstiņa buzzfeed.com

Nokarenais plakstiņš ļoti veiksmīgi paslēpj acs padziļinājumu, uz kura vajadzētu klāt tumšāko acu ēnu toni, sekojot klasiskajām pamācībām. Risinājums: klāj acu ēnas uz nokarenā plakstiņa un rūpīgi izpludini. Tu vizuāli radīsi iespaidu par acs padziļinājuma līniju, kura īstenībā ir noslēpta. Acu ēnu ota Douglas Eyeshadow Brush, ražota no dabīgiem caunas spalvas sariņiem, ļaus tev precīzi uzklāt ikvienas acu ēnas.

5. Lai nepievērstu uzmanību nokarenajam plakstiņam, izvēlies matētas acu ēnas

Lai nepievērstu uzmanību nokarenajam plakstiņam, izvēlies matētas acu ēnas sharonthemakeupartist.com

Mirdzošas acu ēnas vēl vairāk pievērsīs uzmanību nokarenajam plakstiņam. Uz kustīgās daļas vari droši lietot satīna/mirdzošas acu ēnas, bet uz augšējās plakstiņa daļas klāj matētas. Douglas Make - Up Eyeshadow piedāvā plašu izvēli ar dažādiem toņiem - gan matētiem, gan mirdzošiem.

6. Klāj make-up ar vaļā acīm

Klāj make-up ar vaļā acīm makeupyourinnerbeauty.blogspot.com

Tā kā tu neseko klasiskajām shēmām acu ēnu uzklāšanā, bet centies izmainīt vizuālo plakstiņa izskatu, ir svarīgi turēt acis vaļā un skatīties taisni spogulī. Tu redzēsi, kurā vietā veidot padziļinājuma līniju un cik tālu pludināt acu ēnas.

7. Shēma, kā vizuāli noslēpt nokarenu plakstiņu

Shēma, kā vizuāli noslēpt nokarenu plakstiņu wix.com/oriflamecuernavaca

1. Uzklāj baltas acu ēnas uz plakstiņa kustīgās daļas.
2. Uzklāj gaišas acu ēnas zem uzacs un acs iekšējā stūrītī.
3. Uzvlec līniju, sākot ar acs ārējo kaktiņu, vietā, kur jābūt acs padziļinājumam.
4. Izmantojot tumšas acu ēnas, izpludini līniju no acs padziļinājuma virzienā uz augšu.
5. Ar tumšām acu ēnām iekrāso apakšējo skropstu līniju.
6. Uzvelc plānu acu lainera līniju. 
Četru toņu palete Douglas Make - Up Quattro Eyeshadow ir kā radīta, lai izveidotu šo grimu. Mazāk dramatiskam efektam vari lietot arī maigāku toņu acu ēnas, uzklājot pēc šīs pašas shēmas.

8. Triks, kā uzvilkt laineri, ja tev ir nokareni plakstiņi

Triks, kā uzvilkt laineri, ja tev ir nokareni plakstiņi thebeautygremlin.blogspot.com

Uzvlikt precīzu acu lainera līniju ir viens no sarežģītākajiem uzdevumiem, īpaši tad, ja tev ir nokareni plakstiņi. Bieži vien tā pazūd, un kaķacs izskatās nelīdzena. Šī shēma parāda, kā uzvilkt acu lainera līniju, lai tā izskatītos perfekta arī zem nokarenā plakstiņa. Izmēģini Douglas Make - Up Precise Eyeliner, kura smalkais uzgalis ļauj uzvilkt precīzu un intensīvu acu lainera līniju.

9. Pamēģini apgriezto kaķaci

Pamēģini apgriezto kaķaci makeupgeek.com

Otrs veids, kā iegūt kaķaci - velc lainera līniju zem apakšējām skropstām. Citām acu formām tā var pavilkt skatienu uz leju, bet acīm ar nokareniem plakstiņiem tā ir perfekti piemērota. Maigākam efektam acu lainera vietā lieto acu zīmuli Douglas Make - Up Eye Pencil, kurš viegli klājas un piešķir intensīvu krāsu.

10. Vienkārša ideja, kā atsvaidzināt acu lainera līniju

Vienkārša ideja, kā atsvaidzināt acu lainera līniju pinterest.com

Uzvelkot spīdīgu līniju virs acu lainera, tu izcelsi kustīgo plakstiņa daļu. Tā piešķirs skatienam mirdzumu un delikātā veidā padarīs ikdienas grimu īpašu. Vienkāršākam variantam izmanto mirdzošu acu laineri Douglas Make Up Sparkling Black Eyeliner, kura sastāvā ir iestrādātas mazas, spīdīgas daļiņas.

11. Klāj acu ēnas pāri kustīgajai plakstiņa daļai.

Klāj acu ēnas pāri kustīgajai plakstiņa daļai. phyrra.net

Ja uzklāsi acu ēnas tikai uz plakstiņa kustīgās daļas, tās gandrīz nebūs redzamas. Droši paplašini horizontu un klāj acu ēnas arī virs padziļinājuma - tieši uz nokarenā plakstiņa. Tādā veidā tu radīsi ilūziju par acs padziļinājuma līniju un vizuāli pacelsi skatienu. Multi funkcionāla acu ēnu palete Douglas Make - Up Aquarelle Powder piedāvā četrus toņus, kurus var jaukt un pludināt tikpat viegli kā akvareļus.

12. Izmanto apakšējo plakstiņu

Izmanto apakšējo plakstiņu marieclaire.com

Ja vēlies izveidot krāsainu acu grimu, noteikti izmanto arī vietu zem apakšējās skropstu līnijas. Uzvelkot krāsaina zīmuļa līniju, tu acumirklī iegūsi efektīgu un spilgtu tēlu. Visvieglāk to būs izdarīt ar zīmuļveida acu ēnām Douglas Make - Up Jumbo Eyeshadow PenŪdensizturīgās acu ēnas zīmuļa formā ir pieejamas visdažādākajos toņos, ļaujot izveidot radošu acu make-up.

13. Lieto krāsainu skropstu tušu, lai izceltu spilgtu make-up

Lieto krāsainu skropstu tušu, lai izceltu spilgtu make-up vogue.es

Lai vēl vairāk izceltu krāsainu grimu, izvēlies pieskaņotu skropstu tušu. Pagarinoša skropstu tuša Douglas Make - Up Endless Lashes piešķir ne tikai dramatisku garumu, bet arī neticamu apjomu. Unikālā birstīte spēj noklāt pat vismazākās skropstiņas, radot izteiksmīgu skatienu.

14. Lieto ūdensizturīgo skropstu tušu un laineri.

Lieto ūdensizturīgo skropstu tušu un laineri. divinecaroline.com

Cik gan bieži gadās, ka skropstu tuša un acu laineris nospiežas uz augšējā plakstiņa. Lai novērstu šo problēmu, izvēlies ilgnoturīgu vai ūdensizturīgu skropstu tušu un acu laineri. Ilgnoturīgais acu laineris Douglas Make - Up Liquid Liner nepievils tevi visas dienas garumā. Smalkā otiņa ļauj uzvilkt pat ļoti plānu līniju, kas ir tieši piemērota acīm ar nokareniem plakstiņiem.

15. Paslēp nokarenos plakstiņus aiz skropstām

Paslēp nokarenos plakstiņus aiz skropstām maskcara.com

Aiz garām, kuplām un izteiksmīgām skropstām ir viegli paslēpt nokarenos plakstiņus. Atliec skropstas un uzklāj pagarinošo un kuplinošo skropstu tušu, piemēram, Douglas Make - Up Mascara Maxi Volume. Vari arī izmantot mākslīgās skropstas, aiz kurām nokarenie plakstiņi nebūs redzami.

Bilžu avoti: 1 | 2
1
Komentāri

avatar
Kaspars
21.01.2016, plkst. 15:12 | Atbildēt

Esmu tiešām sajūsmā par šo rakstu, bet diemžēl manu plakstiņu problēmu tas neatrisina. Šo otrdien, ar dažiem kolēģiem, atzīmējām Vispasaules acu ēnu krāsas ēdēju dienu un kā jau tādos pasākumos neiztikām arī bez kāda grādīgā dzēriena. Kā rezultātā stipra reibuma stāvoklī abi ar Ilmāru sākām strīdu par to, kāda būs mūsu mīļākā acu ēnu krāsa šosezon! Strīdu pārtrauca Ilmārs ar savu kreiso roku iegāzdams pa manu labo aci! Šobrīd mans acu plakstiņš nav nokarens, bet gan uztūcis kā nogatavojies tomāts saules staros.

Rakstīt komentāru