14. augusts 2015

10 jauni veidi, kā sapīt meitai bizi

1. Sagriezta sānu bize

Ja vēlies atglauzt matus no sejas, atstājot tos izlaistus, izmēģini šo bizi. To var izveidot jebkura garuma matos un papildināt ar interesantu aksesuāru - banti vai ziedu.

2. Ūdenskrituma un pakāpienu bizes

Lai izveidotu ūdenskrituma bizi, pin ierasto bizi no trim šķipsnām un pa ceļam atstāj mazas šķipsnas krītam ārā. Šo pašu bizi vari pārveidot pakāpienu bizē, pinot ierasto bizi zem tās un iekļaujot brīvās šķipsnas.

3. Apgrieztā bize

Šī bize neaizņems vairāk laika par parāstās bizes uzpīšanu, bet rezultāts izskatīsies daudz interesantāk. Vienīgais, kas tev nepieciešams - daudz mazas matu gumijas.

4. "Rik-rak" bize

Tik viegli izveidojama bize, ka to spēs izdarīt arī tēti. Galvenais noslēpums ir tajā, ka tiek pītas kopā 2 platas šķipsnas un viena tieva.

5. Bize - kronis

Šo bizi vislabāk ir pīt garos un biezos matos. Aktuāla un stilīga frizūra, ko ir iemīļojušas visu vecumu meitenes.

6. Bize, iepīta copē

Ja tava meita nodarbojas dejošanu vai sporta veidu, kas pieprasa savāktus matus, šis ir svaigs risinājums apnikušajai copei.

7. Viļņaina bize

Šī bize pieprasa nedaudz vairāk pirkstu veiklības, jo tev nāksies žonglēt ar piecām šķipsnām vienlaikus. Tomēr rezultāts ir tā vērts - izteiksmīga frizūra, ko apbrīnos visi draugi.

8. Dāņu zieda bize

Ja tu māki uzpīt franču bizi, šī variācija tev nesagādās daudz problēmu. Sākot no pieres, iepin bizi S formā un saspraud spirālē. Nobeidzošais akcents - zieds.

9. Bize - rāvējslēdzējs

Šī tehnika var likties nedaudz sarežģīta no sākuma, bet līdzko tu tiksi galā ar pirmajiem soļiem, tu iemīlēsi šo bizi. Vislabāk rāvējslēdzēju pītslapjos matos.

10. Sirsniņbize

Izskatās jauki ne tikai Valentīndienā! Galvenais ir izveidot sirds veida celiņu, un tad atliek vien pīt ierasto bizi gar to.

5
Komentāri

avatar
laura
13.03.2017, plkst. 15:22 | Atbildēt

kad vares kauko atrakst

Rakstīt komentāru