30. novembris 2018

Douglas Ziemassvētku ieskaņas pasākums kopā ar make-up un dzīvesstila blogeriem

Ieskanoties pirmajām Ziemassvētku dziesmām un sagaidot pirmo sniegu, aicinājām Latvijas make-up un dzīvestila blogerus uz īpaši sirsnīgu pasākumu, kas norisinājās mājīgajās Studija 24 telpās, lai kopā iepazītos un atvērtu skaistākās Ziemassvētku dāvanas, ko var atrast veikalos Douglas.

Pasākuma lūgtajiem viesiem bija iespēja pirmajiem iepazīties ar patiesi lieliskajiem produktiem un dāvanu komplektiem - iegrimt visiemīļotāko un jauno smaržu mākonī, izmēģināt aktuālākās make-up tendences un iepazīties ar debešķīgajiem Douglas Ziemassvētku komplektiem.

Baudot izcilos "Muffins&More" un restorāna "Terra" gardumus, cienājoties ar "Kanes" un "Vinitto" atspirdzinošajiem dzērieniem, mūsu viesiem bija iespēja piedalīties Instagram fotogrāfēšanas meistarklasē, ko piedāvā lieliskie DAYDREAMERS workshop un fotogrāfe Andra, kas pastāstīja un parādīja, kā efektīvi un ātri veidot skaistu kompozīciju fotogrāfijai, lai tā aizrautu un iedvesmotu. Pieredzējušām blogerēm bija arī uzdevums pašām izveidot savu Ziemassvētku kompozīciju, sadaloties darba grupās. Daudz smieklu, daudz smaidu un interesantas kompozīcijas, kuras variet aplūkot arī šajās bildēs. Patiesa svētku noskaņa!

Veikalos Douglas visu gadu arī tiek piedāvāta bezmaksas dāvanu saiņošana, kas īpaši aktuāla ir Ziemassvētku laikā,tāpēc pasākuma viesiem mūsu viena no talantīgajām veikalu konsultantēm Lāsma novadīja dāvanu saiņošanas meistarklasi, iesaiņojot vienkāršu dāvanu.Meitenēm bija arī iespēja skaisti iesaiņot sev dāvanu.  Lai gan uzdevums šķita viegls, tomēr prasīja ne mazums pūļu, taču gala rezultāts iepriecināja visus!

Pateicoties mūsu aicinātajiem visiem un sadarbības partneriem, tika uzburta īsta svētku noskaņa, kas raisīja neviltotus smaidus, sajūsmu un interesi par debešķīgajām dāvanām!  To noteikti var sajust šajā laikā arī veikalos Douglas!

Lai skaists un iedvesmojošs Ziemassvētku laiks!

2
Rakstīt komentāru