20. oktobris 2017

Marmara Sterling ar rokām gatavotas rotas par saprātīgu cenu

Douglas Marmara Sterling

Kura gan sieviete nemīl izsmalcinātas, mirdzošas rotas, kas liek justies īpaši skaistai, pievēršot apkārtējo sajūsmas skatienus? Par dāmām, kuras dievina Swarovski kristālus, ir parūpējies zīmols Marmara Sterling, kurš uzskata, ka skaistām lietām ir jābūt par saprātīgu cenu, piedāvājot saviem klientiem lielāko value-for-money (jeb ieguvumu par iztērēto naudu).

Douglas Marmara Sterling

2012. gadā Igaunijā dibinātais uzņēmums Marmara Sterling darbojas 4 valstīs - Igaunijā, Latvijā, Somijā un Kiprā, piedāvājot savus izstrādājumus vairāk kā 20 veikalos. Šobrīd plašajā rotu klāstā atradīsi auskarus, auskaru piekarus, ķēdīšu piekarus, aproces un gredzenus.

Douglas Marmara Sterling

Visas Marmara Sterling rotas tiek darinātas ar rokām, izmantojot augstas kvalitātes SWAROVSKI ELEMENTS kristālus un sterling sudraba detaļas. Zīmols piedāvā gan Swarovski dizaina rotas, gan unikālos, pašu veidotos darinājumus. Visi auskaru un kulonu āķīši, kā arī gredzeni un lielākā daļa pārējo rotu metāla daļu tiek izgatavoti no tā sauktā sterling sudraba, kura saturs metālā ir vismaz 92.5%. Tas nozīmē, ka uz visām rotām tiek uzlikts arī 925. proves spiedogs. Lai laika gaitā sudrabs neoksidētos, kļūstot melns un nepievilcīgs, tas tiek pārklāts ar rodiju. Šis cēlmetāls, kurš, starp citu, ir pat dārgāks par zeltu, palīdz rotām saglabāt savu skaistumu un mirdzumu ilgtermiņā.

Douglas Marmara Sterling

Marmara Sterling ir padomājuši arī par tām dāmām, kuras dod priekšroku zelta rotām, piedāvājot apzeltītas sudraba rotas. Šajā gadījumā rodija vietā tiek izmantots 585. proves zelts. Lai nodrošinātu maksimālu rotu kvalitāti, kristāli tiek nostiprināti ar speciālu divkomponentu Swarovski mālu - Ceralun.

Douglas Marmara Sterling

Mirdzošās un gaumīgi veidotās Marmara Sterling rotas lieliski papildinās ikvienas sievietes stilu. Rotu dizains veiksmīgi balansē starp modernu un klasisku, piešķirot stilīgu akcentu un ļaujot tās kombinēt ar dažādiem tērpiem. 

Douglas Marmara Sterling

Pateicoties augstajai kvalitātei - izmantotajiem dārgmetāliem un SWAROVSKI ELEMENTS kristāliem, kā arī roku darbam, šīs rotas kļūst par lielisku ieguldījumu ilgtermiņā!  

4
Rakstīt komentāru