15. oktobris 2015

Kā, pērkot rozā lentītes produktus, tu palīdzi sievietēm visā pasaulē

Oktobris ir krūts veselības mēnesis. Katru gadu šajā laikā notiek kampaņas, kuru mērķis ir informēt sabiedrību par šo slimību. Lai gan daudziem cilvēkiem termins krūts vēzis nav svešs, tikai nedaudzi regulāri veic pārbaudes, lai spētu diagnosticēt šo slimību jau sākuma stadijās.

Douglas - BCA

Kas ir rozā lentīte ?

Rozā lentīte ir starptautisks krūts veselības simbols kopš 1992. gada. Zīmoli, kuri ražo produktus ar šo simbolu un cilvēki, kuri tos lieto vai nēsā, izrāda morālu atbalstu sievietēm ar krūts vēzi. Tā tika atvasināta no populārās sarkanās lentītes, kura simbolizēja AIDS slimnieku atbalstu. Evelīna Laudere (Evelyn Lauder) - zīmola Estée Lauder vecākā viceprezidente (arī savulaik piedzīvojusi šo slimību), kopā ar Aleksandru Penniju (Alexandra Penney) - sieviešu veselības žurnāla Self galveno redaktori, izveidoja tieši to rozā lentīti, kuru mēs redzam uz kosmētikas produktiem visu veikala plauktos šodien.

Douglas - BCA

Kā produkti ar rozā lentīti palīdz krūts vēža slimniekiem?

Katru oktobri veikalu plauktos visā pasaulē parādās tūkstošiem produktu ar rozā lentīti. Daļu no šo produktu ienākumiem kompānijas ziedo pētījumiem vai sabiedrības izglītošanai krūts vēža jautājumos. Protams, rodas jautājums, cik daudz naudas tiek ziedots cēlajam mērķim? Katrs kompānija izvēlas sev piemērotāko: var ziedot fiksētu summu no katra nopirktā produkta vai noteiktu procentu no kopējiem ienākumiem. Šīs detaļas var atrast katra produkta kampaņas aprakstā.

Arī tu vari piedalīties Rozā lentītes akcijā!

Veikalos Douglas ir atrodami divi produkti ar Rozā lentītes simbolu: matu gumija Invisibooble Rozā spēks un lūpu spīdums Artdeco Glossy Lip Volumizer.

Savdabīgas formas matu gumija, kura atgādina telefona vadu, apvijas ap matiem, radot vienmērīgu spiedienu. Invisibooble matu gumijas neatstāj nospiedumus uz matiem un neplēš tos, tādējādi ļaujot izvairīties no galvassāpēm, ko rada pārāk ciešs matu sakārtojums. Tās lieliski turās matos un ir īpaši piemērotas peldēšanai, jo uzsūc šķidrumu un ir viegli izņemamas arī no slapjiem matiem.

Vizuālo lūpu apjomu palielinošs lūpu spīdums Artdeco Glossy Lip Volumizer ir īpašs ar tā sastāvā esošo hialuronskābi un savvaļas mango sviestu, kuri gan piešķir apjomu, gan baro lūpas. Tas smaržo pēc piparmētras un vaniļas un liek lūpām justies maigām un aprūpētām.

Douglas - BCA

Vienmēr ir patīkami, kad labiem un kvalitatīviem produktiem ir kāds papildu bonuss. Ja tu meklē jaunu matu aksesuāru vai lūpu spīdumu, tad šis ir īstais laiks izvēlēties Invisibooble un Artdeco Glossy Lip Volumizer! Tu iegūsi lieliskus produktus, kuri iepriecinās tevi ikdienā un būsi piedalījusies starptautiskā akcijā, atbalstot sievietes visā pasaulē.

Bilžu avoti: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
0
Rakstīt komentāru