11. februāris 2019

7 veidi, kā paildzināt Valentīndienas noskaņu

Vai Tev kādreiz ir bijusi sajūta, ka svētki paskrien tik ātri, ka dažreiz pat nesanāk īsti tos izbaudīt? Lai gan mēs nevaram pastiept garumā svētku dienas, neviens neliedz radīt īpašu noskaņu mājās jau laicīgi un izbaudīt to ilgstoši. Pārvērt Valentīndienu par nedēļas vai pat mēneša garuma svinībām, kuru laikā sumini mīlestības spēku! Lai to īstenotu, ieskaties mūsu padomos, kā ieviest un uzturēt romantikas dvesmu mājās.

1. NEAIZMIRSTAMS MĀJAS AROMĀTS

NEAIZMIRSTAMS MĀJAS AROMĀTS Unsplash Daiga Ellaby

Ne vienmēr uztverts tik spēcīgi kā, piemēram, apgaismojums vai dekorācijas, taču telpā valdošais aromāts piešķir īpašu noskaņu un ietekmē mūsu sajūtas, atrodoties konkrētajā vietā. Februārī apvij savas mājas jaunā, Valentīndienas smaržā, kas arī turpmāk vienmēr asociēsies ar romantisku noskaņu. Smaržkociņi ir viens no labākajiem veidiem, kā radīt neuzkrītošu, taču ļoti patīkamu aromātu atmosfēru mājās.

VALENTĪNDIENAS MĀJAS AROMĀTU TEV PALĪDZĒS RADĪT…

VALENTĪNDIENAS MĀJAS AROMĀTU TEV PALĪDZĒS RADĪT…

1. Douglas Trend Collections Classy Winter Room Fragrance - mājas aromāts svētku noskaņai.
2. STENDERS Home Fragrance Diffuser Eros - juteklisks mājas aromāts ar valdzinošām kanēļa, sandala un ciedrkoka aromāta notīm.

2. ROMANTISKAS GALDA DEKORĀCIJAS

ROMANTISKAS GALDA DEKORĀCIJAS

Dažreiz pietiek ar mazumiņu, lai radītu svētku auru. Pat vienkāršas vakariņas, pasniegtas uz skaistiem šķīvjiem, sveču gaismā un ar tematiskām salvetēm, šķitīs kā neaizmirstams piedzīvojums. Apņemies visu nedēļu sēsties pie skaisti saklāta vakariņu galda - Tu nespēsi noticēt, kā mainīsies garastāvoklis jums abiem!
Velti pāris minūtes laika, lai iemācītos šo vienkāršo sirds formas salvetes locīšanas veidu!

SIRDS FORMAS SALVETES LOCĪJUMS...

SIRDS FORMAS SALVETES LOCĪJUMS... laurenconrad.com

1. Saloki kvadrātveida auduma salveti uz pusēm.
2. Pārloki salveti vēlreiz uz pusēm.
3. Ņem vienu pārlocītās salvetes pusi un atloki uz augšu. 
4. Rīkojies tāpat arī ar otru pusi.
5. Lai piešķirtu salvetei sirds formu, aizloki augšējos stūrīšus uz leju.

3. SVECES INTĪMAI NOSKAŅAI

SVECES INTĪMAI NOSKAŅAI Unsplash Annie Theby

Iedomājoties par romantisku noskaņu, pirmais, kas nāk prātā, ir sveces. Nenovērtē par zemu šo tradicionālo simbolu, kas bez lielas piepūles piešķir istabai intimitāti un siltumu. Sveces lieliski papildinās gan vakariņu galdu, gan palodzi guļamistabā, gan vannas malu!

INTĪMU NOSKAŅU TEV PALĪDZĒS RADĪT…

INTĪMU NOSKAŅU TEV PALĪDZĒS RADĪT…

1. Douglas Trend Collections Out Of The Blue Seasalt Coconut Candle - aromātiska svece stikla traukā ar jūras un kokosa aromātu.
2. Douglas Trend Collections Magical Winter Scented Candle - aromātiska svece.
3. Douglas Home SPA Beauty of Hawaii Candle - tropiski eksotiskas aromāta sastāvdaļas ar siltiem, maigiem karameles pustoņiem.
4. Cinq Mondes Phyto-aromatic Candle Bengalore - fitoaromātiska svece ar ēteriskajām eļļām, kas ļauj mājās radīt SPA salona gaisotni.

4. SVĒTKI IKDIENAS SĪKUMOS

SVĒTKI IKDIENAS SĪKUMOS Pixabay

Ja mums ir izejamās kurpes un svētku servīzes, kāpēc gan neieviest šādu pieeju arī citās sadzīves jomās? Piemēram, palutini savas un otrās pusītes maņas ar jauniem dušas un vannas produktiem. Varbūt šogad, tā vietā, lai dotos uz pārpildītu restorānu, palieciet divatā mājās un kopā izmēģiniet jaunās vannas bumbas…

ROMANTISKAI VANNAI DIVIEM TEV NODERĒS…

ROMANTISKAI VANNAI DIVIEM TEV NODERĒS…

1. Douglas Les Délices Toffee Apple Velvet Body Bubble Bath - vannas putas ar burvīgu karamelizētu ābolu aromātu.
2. Douglas Les Delices Raspberry Macaroon Bath Bomb - vannas bumba ar unikālu aromātu un ūdenim piešķirošu maigu toni.
3. Douglas Home SPA Breath of Amazonia Fizzing Bath Cube - dzirkstošs vannas kubiņš ar koksnes un zaļu augļu aromātu no Amazones lietus mežiem.
4. Origin Ginger Float™ Cream Bubble Bath - putojošs vannas eliksīrs, kas sasilda, uzmundrina un palīdz atbrīvoties no noguruma.
5. STENDERS Essential Oil Jasmin - jasmīnu ēteriskā eļļa. Izšķīdini 8-10 pilienus jasmīnu ēteriskās eļļas medū vai pienā un pievieno vannas ūdenim.

5. DĀVANA NO SIRDS

DĀVANA NO SIRDS Pexels

Viens no labākajiem veidiem, kā priekšlaicīgi radīt svētku noskaņu, ir rūpīga un laicīga gatavošanās tiem. Iepriecini Valentīndienā savu otro pusīti ar īpašu un izmeklētu dāvanu, iesaiņotu pašrocīgi! Šis iesaiņojums ar atlocītām sirsniņām izskatās ļoti efektīgi, taču patiesībā neprasa daudz pūļu. Lai atvieglotu dāvanu meklēšanas procesu, esam sagatavojuši dāvanu gidu dažādiem sieviešu tipiem, kā arī sarakstu ar 25 lieliskām dāvanām vīrietim.

MĪĻĀKĀS DĀVANAS IESAIŅOJUMS…

MĪĻĀKĀS DĀVANAS IESAIŅOJUMS… thehousethatlarsbuilt.com

Tev būs nepieciešams: iesaiņojuma papīrs, otrs iesaiņojuma papīrs (ieteicams sarkanā krāsā), papīra nazis, ciets kartons (der arī vizītkarte), zīmulis, šķēres.

1. Uz cietā kartona (vai vizītkartes) uzzīmē sirdi un izgriez.
2. Apvelc sirds kontūru uz ietinamā papīra.
3. Ar papīra nazi izgriez pusi no uzzīmētās sirds.
4. Atloki izgriezto sirds pusi.
5. Otrā pusē uz izgrieztās sirds laukuma pielīmē sarkano papīru.

Atceries, ka pērkot dāvanas veikalos Douglas vai e-veikalā, mēs tās skaisti iesaiņosim bez papildus maksas!

6. TAVS ĪPAŠAIS PARFĪMS

TAVS ĪPAŠAIS PARFĪMS Pixabay

Ir teiciens “Vīrietis nekad neatcerēsies, kas bija Tev mugurā, taču vienmēr atcerēsies Tavu parfīmu.” Parūpējies, lai šī Valentīndiena Tavam vīrietim asociētos ar galvu reibinošu mīlestības aromātu!

SAVAM JAUNAJAM AROMĀTAM IZVĒLIES…

SAVAM JAUNAJAM AROMĀTAM IZVĒLIES…

1. Lancôme Tresõr La Nuit EDT - mīlestības, kaislības un juteklības aromāts, kas harmoniski apvieno rozi un vaniļas orhideju.
2. Giorgio Armani Si Passione - spilgts, juteklisks aromāts, kas atveras ar pikantiem rozā pipariem un vēlāk uzplaukst ar dzirkstošu un starojošu bumbieri un drosmīgu, sulīgu upeni.
3. Michael Kors Sexy Rubymoderns šipra aromāts, kas ļauj sievietei sasniegt seksapīla pilnību. 
4. DIOR Poison Girl EDP For Her - jaunas, brīvas un seksīgas sievietes aromāts, kurš izraisa atkarību.
5. EISENBERG Secret N°IV Rituel D'orient - maigu kontrastu spēle, kur koksnes nošu pārpilnība sastopas ar svaigās un mirdzošās bergamotes vieglumu, apvijoties ar ziedu arabesku.

7. EKSTRAVAGANTS VAKARA DZĒRIENS

EKSTRAVAGANTS VAKARA DZĒRIENS

Pasludiniet februāri par mīlestības mēnesi un sviniet katru nedēļas nogali! Lai piešķirtu randiņam mājās mazliet ekstravagnces, nomainiet ierasto vīnu pret kaut ko īpašu - piemēram, pašgatavotu cukurvates kokteili.

RECEPTE: CUKURVATES ŠAMPANIETIS

RECEPTE: CUKURVATES ŠAMPANIETIS cosmopolitan.com

Ieliec glāzē sauju cukurvates, pielej 115 ml šampanieša un dekorē ar mazu cukurvates mākonīti. Izbaudi kopā ar savu mīļoto!

Kā Tu plāno pavadīt Valentīndienu šogad? Dalies ar saviem plāniem, atstājot komentāru zem raksta!

Titulbildes avots: Brook Cagle Unsplash
3
Rakstīt komentāru