08. janvāris 2019

20 neprātīgākās skaistuma tendences 2018.gadā

Instagram laikmetā, kad grima mākslinieki sacenšas par visu laiku trakāko uzacu dizainu, skaistuma trendi pārvietojas strauji un brīvi. Halo uzacis, tīģeruzacis un uzacis varavīksnes krāsās, - 2018. gadā skaistumkopšanas jomā viss bija par un ap uzacīm. Tomēr tā nebija vienīgā mežonīgā tendence, kas sacēla vētru tīmeklī. Lai jūs izklaidētu, iedvesmotu vai šausminātu, Harpers Bazaar apkopojis neprātīgākās aizgājušā gada tendences.

1. Mārklas cirtas

Internets zaudēja savu kolektīvo saprātu, kad pagājušā gada maijā, karalisko kāzu ceremonijā ar princi Hariju atraisījās Meganas Mārklas brīvās matu cirtas. Zemo un vaļīgo Meganas šinjonu veidoja vadošais slavenību matu stilists Seržs Normans.

2. Lokas ūdens pudelē

Iedvesmojoties no dārgā Dyson Airwrap, kas cirto matus nevis ar karstumu, bet ar gaisu, skaistuma vlogeri šo ideju pārnesa uz internetu, kur izmēģināja un uzjautrināja ar matu izskatu, kas tiek panākts, ņemot talkā neko citu kā fēnu un ūdens pudeli.

3. Uzacis kā zivsastes

Nevajag neko citu kā nedaudz korektora un uzacu līdzekļa, lai radītu tukšās telpas efektu, kas nepieciešams zivsastes uzacīm. Tas gadījumam, ja jums rūp šo trendu izmēģināt uz savas ādas.

4. Stormi manikīrs

Viena no gada visšausminošākajām skaistuma tendencēm bija šī manikīra pamācība. Tajā redzama Kylie Jenner meitiņas Stormi pirmās fotogrāfijas atveide. Uz naga. Skatieties uz pašu atbildību.

5. Halo uzacis

Uzacis, kas savienotas kopā halo veidolā pāri pierei. Šī ir tendence, kurai labāk būtu palikt internetā.

6. Body Lava lietošanas instrukcija

Kad Rianna reklamēja savu jaunu Fenty Beauty Body Lava, viņa pameta gaisā visu laiku karstāko meikapa padomu. Patiesībā tas bija tik populārs, ka gan vīrieši, gan sievietes sāka to kariķēt un pūļiem vien dalījās ar pleca "pūderēšanu" sociālajos tīklos.

7. Dzeltenais vaigu sārtums

Dzeltenais vaigu sārtums izklausās briesmīgi teorijā, bet reālajā dzīvē šis ir viens no skaistākajiem 2018. gada trendiem. Lai panāktu iespaidīgu efektu, bagātīgi noklājiet ar to vaigu kaulus un plakstiņus.

8. Karaliskā lūpu māksla

Kāzu drudzis paveica savu ceļu skaistumkopšanas pasaulē kopā ar lūpu un nagu mākslu, kā arī ar jaunatklāto Meganas Mārklas tonālā krēma, vasarraibumu un persiku toņa lūpu krāsas izvēli.

9. Korķviļķa manikīrs

Korķviļķa nagi – tie izskatās kūlīgi, bet faktiski ar tiem nevar atvērt nevienu vīna pudeli. Un iedomājieties, kā gan ar šādu manikīru varētu mēģināt ielikt acīs kontaktlēcas?

10. Zivju zvīņu mati

Noskūts griezums izskatās stilīgāk, kad tas ir veidots un nokrāsots zivju zvīņu tehnikā.

11. Tīģeruzacis

Grima guru Huda Kattan izmēģināja vēl vienu mežonīgo uzacu trendu - tīģeruzacis.

12. Dārzs uzacīs

Ziedi un augi vienmēr bijuši grima pasaules motīvs, taču - tikai ne uzacīs.  #GardenBrows bija Instagram pavasara modes lieta, un "dārza uzacis" var būt diapazonā no dīvainām līdz pilnīgi šokējošām.

13. Glitersejas

Mirdzuma tendence 2018. gadā kulminēja, kad Giambattista Valli rudens modes šovā Parīzē modeļu sejas bija pilnībā noklātas ar duo-chrome mirdzumu.

14. Uzacis - zīmuļi

Zīmuļuzacis (pencil brows) ir tieši tādas kā izklausās: uzacis izveidotas kā zīmuļi, jo – kāpēc gan ne?

15. Spāres spārni

Starojoša, ledus zila lūpukrāsa, sakombinēta kopā ar tintes melnu acu laineri, lai, rodot iedvesmu spāres spārnā, radītu brīnišķīgu mākslu uz lūpām.

16. Ziedu acu laineris

Kāpēc būt mierā ar vienkāršu, melnu acu laineri, ja tā vietā jūs varētu izveidot sarežģītu ziedu dizainu? Process ir neatlaidīgs, bet gala rezultāts - skaists.

17. Glitermaskas

Kad divi trendi savienojas, jūs saņemat sejas glitermaskas. Mirdzums patiesībā jūsu sejai nenodara neko citu kā tikai izskatās tiešām modīgi.

18. Spīļveida sprādzes

Iecienītākie 90. gadu matu aksesuāri 2018.gadā atgriezās Aleksandra Vanga modes šovā: un tās bija spīļveida matu saspraudes. Hromētas un ar dizainera logotipu uz tām – spīļveida matu sprādzes ir modernākas nekā jebkad.

19. Akvarelis matos

Pasteļtoņa matu krāsa, radīta uz smalka, mirdzoša sudraba fona, bija ģeniāls  @Studio_Wolf izgudrojums.

20. Dzeltenais drudzis

Šo meikapu, ko Pati Dubroff izveidoja Margo Robijai, jūs varat vainot (vai pateikties?) par dzeltenā grima uzplūdiem 2018. gadā. Negaidītā kosmētikas krāsa izskatās svaigi un efektīgi uz ikviena ādas toņa.

Kuru no šīm tendencēm pamanīji arī Tu?

Avots

3
Rakstīt komentāru