11. maijs 2017

Mamma un es – atklājiet skaistumkopšanu kopā

Mātes un meitas īpašā saikne ir iemesls svinībām, tāpēc mums ir daudz brīnišķīgu un skaistu ideju, lai jūs vēl vairāk kopīgi varētu izbaudīt šo dienu!

Lai vai kas nenotiku, viņa vienmēr ir tev blakus. Viņai ir labākas receptes – šokolādes kūkas un pat cepumi pret salauztu sirdi. Viņa sniedz palīdzīgu roku, kad vien tev ir nepieciešams. Mammas vienmēr ieņem nozīmīgu vietu mūsu dzīvē, kamēr citas lietas nāk un iet. Turklāt viņām vienmēr ir labākie skaistumkopšanas ieteikumi. Viņas mums aizdeva savu sarkano lūpu krāsu, ļāva mums lietot savas mīļākās smaržas. Skaistumkopšana veido īpašu saikni starp mātēm un meitām, tieši tāpēc esam sagatavojuši vairākas idejas Mātes dienai. Tie ir ieteikumi mazām dāvaniņām, ar ko apsveikt mammu, kā arī burvīgi padomi, kā svinēt savu skaistumu kopā.

 Pasaki paldies ar personīgu un skaistu dāvanu

Mātes dienā tev ir lieliska iespēja pateikties mammai par visu, ko viņa dara tavā labā. Tā kā mammas parasti ir aizņemtas, šis ir piemērots laiks pasniegt personīgu dāvanu, kas apvieno skaistumkopšanu un laiku atpūtai. Lūk, mūsu ieteikumi!

 • Vannas un laba mūzika perfektam mājas SPA
  Lielākai daļai mūsu mammu ir kas kopīgs – viņas neatpūšas. Viņas vienmēr ir aizņemtas ar darbiem un vienmēr kaut ko organizē. Tā kā Mātes diena ir īstais laiks, lai noorganizētu atpūtas pauzi un izbaudītu mīlestību. Tā ir lieliska ideja – pārsteigt viņu ar līdzekļiem vannas procedūrām. Izvēlies produktus ar tādām ziedu sastāvdaļām kā roze, jasmīns vai lavanda, lai iegūtu nomierinošu efektu. Lai padarītu mājas SPA vēl relaksējošāku, pārsteidz viņu ar personīgu mūzikas listi, kurā iekļauj tās dziesmas, kas tev liek domāt par viņu.  Piemēram, mūziku, kas tev asociējas ar bērnību. Dziesmas, kurām viņa dzied līdzi, kad tās skan pa radio, kā arī mūziku, ko klausies, kad nepieciešams atslābināties pēc stresainas dienas.
 • Jauna lūpu krāsa un ielūgums uz vakaru ārpus mājas
  Pārsteidz savu mammu ar meiteņu vakaru – aizved viņu uz modernu restorānu. Tā kā šādam vakaram nepieciešams perfekts grims, izvēlies savai mammai lielisku lūpu krāsu. Izvēlies toni, kas viņai nav pavisam svešs, tomēr ir arī nedaudz spilgtāks par ierasto.  Piemēram, ja viņai patīk miesas krāsas toņi, izvēlies svaigu aprikožu krāsu. Ja viņa ikdienā lieto gaiši rozā, izvēlies drosmīgāku toni, piemēram – aveņu. Ja viņai patīk spilgtas krāsas, pārsteidz viņu ar perfekti sarkanu lūpu krāsu – tā ir klasika!
 • Lutinoša sejas maska un labas grāmatas lasīšana skaistumkopšanas laikā
  Viens no teikumiem, ko dzirdām no mammām visbiežāk: “Man tam nav laika!” Lielākoties mums tas ir jāpieņem, bet tikai ne Mātes dienā. Tas ir piemērots gadījums, lai patiesi izbaudītu atpūtu. Pārsteidz mammu ar nomierinošu sejas masku, kas iekļauj tādas sastāvdaļas kā aminoskābes, hialuronskābe vai C vitamīns.  Šīs sastāvdaļas sniegs acīmredzamus rezultātus.  Lai skaistumkopšanas laiku padarītu vēl relaksējošāku, izvēlies viņai kādu burvīgu grāmatu – īso stāstu krājums vienmēr būs laba izvēle.

Pārsteidz mammu ar skaistumkopšanas aktivitāti, ko varat izbaudīt abas kopā!

Laika pavadīšana kopā ar mammu – iespējams, tā ir labākā dāvana, ko tu viņai vari pasniegt.

Saskaņots grims – šīs krāsas lieliski piestāvēs jums abām!

Dažas krāsas ir aktuālas, bet labi izskatās tikai uz ļoti jaunas un perfektas ādas. Tomēr ir arī klasiskas krāsas, kas var uzlabot izskatu ikvienā vecumā.  Šeit piedāvājām krāsu pārskatu, ko jūs abas varat lietot.

 • Klasiskā sarkanā lūpu krāsa ikvienai izskatīsies izsmalcināti.  Ja tu esi iecerējusi izvēlēties tādu mammai vai sev, izvēlies ar zilu nokrāsu. Šāda lūpu krāsa ļaus taviem zobiem izskatīties baltākiem un ādas krāsai rozīgākai. Tekstūru jāizvēlas individuāli. Krēmīgas lūpu krāsas būs piemērotas ikvienai – tās izskatās vienlaicīgi valdzinoši un klasiski. Mirdzošas tekstūras ir lieliski piemērotas mazām lūpām, jo palīdz tām izskatīties lielākām. Turklāt tās var izskatīties labi uz pilnīgām (un jaunām) lūpām, kuras nav skārušas novecošanas pazīmes, jo šķidrās tekstūras var ieplūst smalkajās līnijās un krunciņās ap lūpām.
 • Violeta nagu laka izskatīsies vienlaicīgi gan klasiski, gan aktuāli – vienalga, vai sievietei ir divdesmit, vai piecdesmit gadi.  Tā ir lieliska krāsa, lai papildinātu ikvienu koptēlu. Violetā iederēsies gan biznesam piemērotā apģērbā, gan piestāvēs pie ballīšu kleitas.
 • Rozīgs vaigu sārtums uzlabos ikvienu sejas toni. Šīs tonis ir vienmēr aktuāls un piestāv gan blondīnēm, gan brunetēm. Tā kā mirdzošas daļiņas var izcelt krunciņas, tavai mammai labāk derēs matēta tekstūra.

Tagad ir laiks izplānot Mātes dienas pārsteigumu savai mammai! Viņai patiks pavadīt laiku kopā ar tevi – un, iespējams, viņa tev atklās vēl kādus skaistumkopšanas padomus!  Sviniet kopā, un izrādi viņai savu pateicību!

4
Rakstīt komentāru