31. janvāris 2018

Jaunais aromāts Gucci Guilty Absolute Pour Femme – brīvās mīlestības revolūcija!

#GuiltyNotGuilty revolucionārais vēstījums – absolūta brīvība mīlestībā

#GuiltyNotGuilty jeb #VainīgsNeVainīgs revolucionārais vēstījums turpinās ar sieviešu smaržām Gucci Guilty Absolute Pour Femme, kas nākušas klajā 2018. gada sākumā, lieliski papildinot vīriešu smaržas Gucci Guilty Absolute Pour Homme, kas iznākušas 2017. gada sākumā.

Kopā šis absolūtais pāris pauž brīvās mīlestības ideju – smaržu duets papildina viens otru ceļā uz atbrīvošanos. Absolūta brīvība mīlestībā. Atzinīgi  un drosmīgi novērtējot uzskatu, ka katrs pats var noteikt savu attiecību modeli, neiespaidojoties no sabiedrības likumiem un dzimumu normām, Gucci atšķir jaunu nodaļu Gucci Guilty smaržu stāstā.

Gucci Guilty radītāji

Aromāts ir radīts, sadarbojoties Gucci modes nama radošajam direktoram Alesandro Mikele un smaržu meistaram Alberto Moriljasam. Jau pašā sākumā vilinot ar noslēpumainu kazenes noti, Gucci Guilty Absolute Pour Femme ir netradicionāls sieviešu aromāts, kas radīts mūsdienīgai sievietei.

“Es iztēlojos sievieti, kas ieiet sava drauga vannasistabā, paņem viņa smaržas un padara tās par savām,” stāsta Alesandro Mikele.

Uzticot smaržu radīšanu smaržu meistaram Alberto Moriljasam, radošais direktors vēlējās, lai smaržu stāsts būtu izteikti mūsdienīgs. Jaunā nodaļa #GuiltyNotGuilty stāstā lauž tradicionālos uzskatus par sieviešu smaržām, klasisko ziedu šipru pārveidojot pirmajā augļu šipra aromātā.

(no kreisās: Alberto Moriljass, smaržu meistars, un Alesandro Mikele, Gucci modes nama radošais direktors)

Aromāta kompozīcija

Savvaļas mežā augošu kazeņu aromāts – Alesandro Mikeles vīzija par smaržām Gucci Guilty Pour Femme sākās tieši ar šo noti.

“Es vēlējos izmantot kazenes noti, kura ieelpota, liktu aizsapņoties. Tā ir maģiska un saistīta ar dabu un emocijām. Šajās smaržās ir jūtama romantika un tīras, brīvas mīlestības aura,” skaidro Alesandro Mikele.

Kazene – sulīgā un gardā oga ar noslēpumainām niansēm – ir augstākās kvalitātes sintētiskā nots.

Bulgārijas roze – piesātinātajam, intensīvajam un modernajam šī zieda ekstraktam ir pikants aromāts. Ekstrakts tiek iegūts gadsimtiem senā tvaika destilācijas procesā, kad tvaiks plūst cauri rožlapiņām, kuras kārtās ir izvietotas uz paplātēm īpašā traukā. Tvaiks savāc ēterisko eļļu, un, tam atdziestot, eļļa un ūdens atdalās.

Goldenwood – jauns dabisks Nutkas cipreses ekstrakts. Novatoriskā koksnes nots apvieno tradicionālās koksnes siltumu ar bagātīgajiem Nutkas ambras akcentiem. Unikālajai un daudzšķautnainajai koksnes notij raksturīgas uguns un ādas nianses.

Goldenwood veido galveno noti arī smaržās Gucci Guilty Absolute Pour Homme, tā vienojot sieviešu aromātu ar vīriešu aromātu.

Kopīgā sastāvdaļa līdzsvaro abus aromātus, lai tie vēstītu par mūsdienīgu vīrišķību un sievišķību.

Alberto Moriljass trim galvenajām notīm ir pievienojis bergamoti, pačūliju un ambru, lai iegūtu smaržu Gucci Guilty Absolute Pour Femme spēcīgo un kārdinošo muskusa aromātu.

Gucci Guilty pudelītes noformējums

Alesandro Mikeles personīgi izvēlētā krāsa iemieso sievišķības kodu – sulīgais purpura tonis rotā matēto smaržu kastīti, ko papildina Gucci logotips un uzraksti zelta krāsā. Augstā un slaidā pudelīte ar spīdīgo vāciņu atdarina vīriešu smaržu pudelītes siluetu, un tā ir veidota no stikla, lai izceltu aromātu ogu krāsā.

Nav viena vienīga veida, kā lietot smaržas.

Nav viena vienīga veida, kā mīlēt.

Nav viena vienīga veida, kā rast saikni.

Jaunais aromāts Gucci Guilty Absolute Pour Femme ir ekskluzīvi pieejams visos veikalos Douglas.

Līdz 04.02. par pirkumu tiek dāvināta eleganta samta somiņa vīrietim vai sievietei pēc izvēles.

Foto avoti: fragrantica.com, wmagazine.com

2
Rakstīt komentāru