27. marts 2017

Aizkulišu skaistumkopšanas noslēpumi, gatavojamies Rīgas Modes nedēļai

Parīze, Ņujorka, Milāna vai Rīga… Šis ir laiks, kad starptautiskās modes nedēļās dizaineri parāda savus radītos modes tēlus.  Taču šīs nedēļas nav aizraujošas tikai modes cienītājiem. Skaistumkopšanas mīļotāji arī pievērš uzmanību jaunākajām ārējā izskata modes tendencēm, ko rada slaveni grima mākslinieki un matu stilisti, saskanīgi strādājot kopā ar modes māksliniekiem. Krāsu, tekstūru, make-up tendences rodas Modes nedēļas aizkulisēs. Skaistumkopšanas profesionāļi zina, kā grimēt ikvienu sejas ādas tipu un kā padarīt ikvienu grimu ilgnoturīgu. Viņi prot radīt perfekti mirdzošu sejas ādas pārklājumu un akcentēt skropstas. Daži knifi var radīt apvērsumu pat tavos ikdienas skaistumkopšanas ieradumos. Iepazīsti tos!

Profesionāļu padomi perfektam sejas tonim

  • Lai radītu skaisti iesauļotas ādas izskatu, lieliski piemērots būs mirdzošais bronzeris, piemēram, Douglas Make up Shimmer & Shine Powder. Ja tev nepatīk pūderveida tekstūras, jo tava āda kļūst sausa vai tev vienkārši nepatīk sajūta, kādu tās rada, tad šķidro bronzeri samaisi ar savu iecienīto mitrinošo krēmu. Radīsi ļoti dabīgu izskatu un pievilcīgu mirdzumu!  
  • Sajauc savu iecienīto konsīleri ar acu krēmu, lai radītu perfektu pārklājumu, kas vienlaicīgi izskatīsies arī dabīgi. Tā tu varēsi nosegt lokus zem acīm vai sārtos laukumus apkārt degunam. Tev patiks jauniegūtā tekstūra – tā būs viegli uzklājama un palīdzēs ādai izskatīties nevainojami!
  • Lai radītu vēl izteiksmīgāku mirdzumu, kas izskatās dabīgi, uzklāj zem tonālā krēma izgaismotāju. Mūsu favorīts ir Douglas Make - Up Highlighter Chic & Shine. Tonālo krēmu uzklāj ar punktveida kustībām, lai nodrošinātu to, ka izgaismotāja pārklājums neizsmērētos un paliktu tonālajam krēmam apakšā. Rezultātā radīsi vieglu, bet efektīvu pārklājumu – ikdienai perfektu un vienkārši apbrīnojamu.

Aizkulišu knifi burvīgām lūpām

  • Grima māksliniekiem patīk klasiski sarkanās lūpas, bet viņi izmanto divus dažādus toņus, lai radītu dabīgāku izskatu. Sāc ar konsīleri, lai sagatavotu savas lūpas. Tumši sarkano lūpu krāsu uzklāj lūpu centrā. Tad uzklāj gaišāko toni ar punktējošām kustībām uz ārējām lūpu malām.  Izmanto mazu lūpu otiņu, lai perfekti sapludinātu abas krāsas. Sagatavojies daudziem uzmanības apliecinājumiem – šis lūpu izskats ir neatvairāms!  
  • Ļoti tumša lūpu krāsa ir viena no aktuālākajām modes tendencēm. Profesionāļi tās pirmo kārtu uzklāj ar pirkstiem, lai radītu perfektu bāzes pārklājumu un toni. Tad viņi uzklāj atbilstošu lūpu laineri un vienu lūpu krāsas kārtu. Krāsa būs ilgnoturīga, pārklājums – ļoti vienmērīgs. Tas turēsies uz tavām lūpām – nepaliks uz kokteiļa glāzes!
  • Lielākā daļa lūpu spīdumu pazūd tikpat ātri, kā tie tikuši uzklāti. Lai tie ilgāk saglabātos, pārliecinies pirms spīduma uzklāšanas, ka lūpas ir pilnībā sausas. Izmanto kokvilnas kosmētikas plāksnīti, lai notīrītu mitrumu vai atlikušo lūpu balzamu. Pēc tam uzklāj savu iecienīto lūpu spīdumu. Priecājies par savām izteiksmīgajām lūpām!

Kā grima mākslinieki rada neaizmirstamas skropstas?

  • Lai kuplinātu skropstas, droši pieliec pāris mākslīgās skropstas. Sāc ar vienu melnas tušas pārklājumu uz dabīgajām skropstām, tad pieliec pāris mākslīgās skropstas. Nobeigumā uzklāj pāris kārtas apjomu palielinošās tušas, lai iegūtu garas, dabīga izskata skropstas. Iesakām izmēģināt Douglas Make - Up Volume Obsession Mascara.
  • Lai padarītu acis lielākas, lieto brūnu skropstu tušu uz apakšējām skropstām un uzklāj savu iecienīto melo skropstu tušu uz augšējām skropstām. Tas radīs lielisku kontrastu un ļaus tavām acīm izskatīties lielākām un dzīvīgākām.
  • Ja gribi skropstām piešķirt lielāku izliekumu, papildini savu kosmētikas maciņu ar skropstu atliecēju. Lai padarītu skropstas izteiksmīgākas, profesionāļi skropstu atliecēju uzkarsē ar matu fēnu. Tā tu pārvērtīsi skropstu atliecēju par skropstu lokšķērēm. Šis solis radīs acīmredzamu rezultātu – tas tev patiks!
  • Lai radītu dabīgu izskatu, izmanto brūnu skropstu tušu mazākajām skropstām augšējās skropstu līnijas iekšējā un ārējā stūrī. Tad pārklāj garākās skropstas ar savu iecienīto melno skropstu tušu. Perfekts triks tām, kuras iecienījušas klasisko dabīga izskata grimu!   

Mēs ceram, ka šie burvīgie (un vienkāršie) knifi, ko izmanto profesionāļi modes aizkulisēs, sajūsminās tevi tikpat ļoti kā mūs! Lai tev ir aizraujoši tos izmēģināt, un izbaudi pilnībā savas jaunās grima prasmes! Tiekamies Rīgas Modes nedēļas skatēs!

7
Rakstīt komentāru